Velikonoce

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Právě jsem si v kuchyni napustila vodu do konvice abych si udělala kafe když u dveří zazvonil zvonek. Bylo to dnes už asi po sedmé. Jsou přece velikonoce. Už jsem chtěla jít otevřít, ale uslyšela jsem manžela, že otevřel a zval příchozí ať jdou dále. Je v kuchyni ještě upřesnil a na mne zavolal, že se vrátí v šest hodin. Pak za ním zaklaply dveře. Otočila jsem se ke dveřím kuchyně a byla zvědavá kdo to je tentokrát. Byl to náš soused Jiří se synem Robertem. Otec padesátník, syn dvacet čtyři. Ahoj, pozdravil Jiří, Robert řekl dobrý den. Kam jel Karel zeptal se ten Jiří. Jel k Martině. Tak to se opravdu vrátí v šest. Tak a teď musíme splnit náš úkol, jsou přece velikonoce a naše pomlázky jsou připraveny. Tati neměli bychom se zeptat paní Jandové jestli byla celý rok hodná, zeptal se Robert. No to bychom měli. Tak co Věrko, byla jsi celý rok hodná?, zeptal se Jiří. Chvíli jsem přemýšlela a pak jsem řekla: Myslím, že jsem byla několikrát nehodná. Tak to by měla dostat na holou, co myslíš tati. To by měla, zněla odpověď. Tak co Věruš, bude na holou? Nevím co mně přimělo k tomu, že jsem souhlasila. Ale co říkala jsem si, uvidí jen zadek a nic víc. Nepočítala jsem s tím, že se budu muset předklonit. Sáhla jsem pod sukni, stáhla kalhotky a vhodila jsem je na židli. Pak jsem si vzadu vyhrnula sukni a nastavila zadek na velikonoční vyšlehání. Tak se pěkně předkloníme, aby se prdelka vypnula, přikázal mi ale Jiří. Teď mi došlo, že bude asi vidět víc než jen můj zadek. Ale nechtěla jsem už couvnout. Předklonila jsem se a nastavila své pozadí velikonoční exekuci. Začali mně vyplácet. Asi to měli připravené, i když si nedovedu představit jak, měli k tomu básničku.
Já jsem malý koledníček, to je moje výbava, jeden kolík a pytlíček , s nalitýma koulema.
Musím přiznat, že nebyli suroví. Vyplácení bylo jemné, aby nebolelo. Pak jsem zaslechla jak syn říká tátovi. Je vyholená. A bylo mi to jasné. Vidí moji kundičku. A pak jsem ucítila jak mi pomlázkami přejíždějí po čárce. Mašličky na pomlázkách mně na kundičce příjemně lechtaly.
Můžu ji pohladit, zeptal se Robert. Co jsem měla říci. Vždyť ji už vlastně hladil i když pomlázkou. Můžeš. Ale neřekneš to doma. Tak to bylo na Nobelovu cenu. Taková odpověď.
Vždyť jeho otec stál vedle něho a díval se na moji kundičku a na to jak ji jeho syn ji hladí. Myslíš si, že to máme udělat, zeptal se Jirka . A já už věděla co odpovím. Uděláme to. Vymr(ska)dají mně. Už jsem si byla jistá. A také jsem začínala mít chuť. Tak půjdeme do obýváku. Narovnala jsem se, spustila sukni a zavedla je do obývacího pokoje. Zeptala jsem se co si dají k pití a odešla připravit co si přáli. V kuchyni jsem ze sebe všechno svlékla a připravila pití. Naskládala jsem vše na tác a odnesla do obýváku. Položila jsem vše na stůl a sedla si mezi ně na gauč. Požádala jsem staršího Jiřího ať nám naleje abychom si mohli přiťuknout. Podal mi skleničku s fernetem a připili jsme si. Nechcete se také svléknout, zeptala jsem se. Přece tady nebudu nahá jen já. První se začal svlékat Robert a Jiří ho následoval. Pak se posadili vedle mne a začali mne hladit po prsách. Bradavky mi začínaly tvrdnout jak je dráždili. Pak mi Jiří sáhl mezi nohy. Povolila jsem a roztáhla je od sebe a on mi začal dráždit poštěváček. Vsunul ukazováček do kundičky a palcem mi ho třel. Mladý si hrál s mýma kozama. Mačkal mi bradavky a lízal je. Měli bychom oddělat ten stůl navrhl otec a tak ho odnesli až ke stěně. Budeš lízat první tati, zeptal se Jirka. Jistě synu odpověděl a hned si klekl mezi moje stehna a začal mi jazykem ojíždět okolí poštěváčku.

 

Jeho syn se postavil vedle mne a nabídl mi svůj stojící ocas abych mu ho kouřila. Olízla jsem jeho špičku a pak si ho pomalu zasunovala do pusy. Když jsem ucítila, že se už dotýká mandlí tak jsem ho zase pomalu sunula ven..Když už byl skoro venku jemně jsem ho stiskla zuby za žaludem a jazykem objížděla jeho dírku. Jednou rukou jsem ho držela za zadek a druhou jsem hladila jeho koule. Dole se zatím lízání stupňovalo. Jiří st. už mi roztahoval kundičku, aby se dostal jazykem dovnitř. Pak se zeptal jestli se pamatuji na rok 1990 a na to jak jsme byli na narozeninách jednoho našeho společného přítele. Byl to tehdy dost odvaz a mně už bylo jasné co by chtěl dělat. Jistě že si vzpomínám. Co se tenkrát stalo, tati. Můžu, zeptal se mně Jirka. Můžeš. Tenkrát jsem to dělal Věře ještě s jedním najednou. Myslíš jako jeden do kundy a druhý do zadku. Kdybys řekl kundička tak by ti huba neupadla, napomenul Jiří svého syna. Ale odpovím ti, najednou do kundičky. Chtěl by jsi to zkusit, řekl Jiří. To víš, že chtěl odpověděl jeho potomek. Tak co Věruš, zvládneš to ještě, zeptal se mně. Myslím, že ještě ano. I když jsem to dělala naposledy před dvěma lety. Tak jak to uděláme? Jako tehdy?, ptala jsem se. Ano chci být dole, řekl Jiří a lehl si na koberec. Sedla jsem si na něj jako na koníčka a pomalu se nabodávala na jeho stojící úd, který jsem ze zadu směrovala rukou do kundičky. Krásně do ní vklouzl a já dosedla až na Jiřího. Chvíli jsem na něm kroužila a pak jsem se zase nadzvedla, aby také Robert mohl zasunout svůj ocas do mojí díry. Strkej ho tam pomalu ať se nepodřou, poradila jsem mu. Cítila jsem jak se moje kunda napíná když do ní pronikal. Současně jsem se spouštěla na Jirkův ocas a zabodávala ho hlouběji. Robert začal pomalu přirážet a oba ocasy ve mně do sebe narážely. Moje kundička mazala jak divá a tak nic nebránilo tomu aby se ve mně zrychlil pohyb jejich ocasů. Jiří mně držel za boky a určoval můj pohyb na jeho čuráku.

 

Kam to pak mám stříkat, zajímal se Robert, který už byl na pokraji orgasmu. Pěkně do mě, řekla jsem. Ale nejlepší by to bylo kdyby jste byli zároveň. Ale to už Robert nevydržel a začal do mě stříkat své horké semeno. Tak to já se přidám, řekl Jirka pustil do mě svou dávku. Robertův ocas začal pomalu měknout a pak vyklouzl z mojí kundy. Ještě jsme se několikrát sklouzla na Jirkovi a pak z něj vstala. Ruku jsem si položila na kundu, abych zabránila semenu vytéci z kundy. S rukou na kundě jsem odešla do kuchyně ve které mám dlažbu a na tu se položila. Tak a teď mi ji pojďte vylízat. Pokrčila jsem nohy a roztáhla je od sebe. Cítila jsem jak ze mě začíná vytékat semeno, které do mě nastříkali. Honem, Roberte, pobídla jsem ho, už mi to teče na zadek. Rychle si klekl mezi moje nohy a začal olizovat směs jejich semene a mojí šťávy, která vytékala z mojí kundy. Po chvíli se vystřídali a Jiří mi kundu docela očistil. Tak, a Karel ani nepozná, že jsme si tak pěkně užili. Tak, Roberte, a teď můžeme jít dále. Třeba si to ještě někde zopakujeme. Ale tady to bylo nádherné. Možná by to chtělo uspořádat zase nějakou párty. Ale to je asi na jistě povídání.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. 52het napsal:

    Moc hezká povídka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *