Splněný sen gerontofila

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Konečně skončila škola. Byl pátek a já jsem otráveně mířil domů, kde nikdo nebyl a kde mě čekala jen nuda.

Za několik minut jsem došel ke vchodovým dveřím naší bytovky. Otevřel jsem a najednou jsem se čelně srazil s naší sousedkou, která stála přímo za dveřmi. Než došlo ke srážce, rychle jsem zvednul ruce, abych se mohl bránit neznámému objektu za dveřmi. Tento reflex se teď ukázal být velmi užitečný. Při střetu se sousedkou se totiž mé ruce ocitly přímo na jejích ňadrech. Rozhodně se nedalo říct, že by to byla nějaká krasavice. Už nějaký ten rok jí táhlo na padesát, byla středně vysoká, opálená, měla krátké blond vlasy. Její prsa, asi tak trojky, byla dost svěšená a měla trošku bříško. Její položka byla poseta značným množstvím pih a byla místy zvrásnělá. V obličeji to skutečně krasavice nebyla. Mě ale už dlouho neskutečně vzrušovala. Jsem totiž tak trochu gerontofil. Ne že bych snil o sexu se stařenkami, ale známky stáří mě na ženách ukrutně rajcovaly. Proto se mi tak líbila paní Z. A teď jsem shodou náhod držel její prsa v rukou.

Když jsem se po chvíli vzpamatoval, vykoktal jsem slova omluvy: „Eh, pardon, já nechtěl. “ Sousedka na to s úsměvem odpověděla: „Vůbec nic se neděje. “ Až v tu chvíli mi došlo, že mám pořád ruce na jejích prsou. Vycítil jsem šanci a trochu drze se zeptal: „Když se nic neděje, tak můžu ruce nechat tam, kde jsou?“ „Jak chceš, “ odpověděla opět s úsměvem. I přes její tílko a podprsenku jsem ucítil, jak jí tvrdnou bradavky. Jednou rukou jsem paní Z. zajel pod tílko a poté jsem začal prozkoumávat obsah její podprsenky. Její ňadra byla krásně měkká, jen bradavky měla tvrdé.

Pak mi vše konečně došlo, chytil jsem ji za ruku a vlekl ji k sobě domů. Zamkl jsem dveře zevnitř a už se věnoval jen paní Z. . Svlékl jsem jí tílko a začal ji líbat. Sama si při tom sundala podprsenku. Její ňadra byla krásně svěšená, opálená, stejně jako zbytek jejího těla, a pihatá. Začal jsem jí sát bradavky a nemohl se nabažit jejích prsou. Ona mi mezitím svlékla kalhoty. V trenkách už jsem měl pěkný přetlak. Stáhla ze mě trenky a mlsně se dívala na můj zhruba 19 cm dlouhý penis, který byl teď tvrdý jako beton. Začala mi ho honit. Když jsem na chvíli přestal sát její prsa, sehnula se a vzala si mého ptáka do rusy. Sotva se můj žalud poprvé dotknul jejích rtů a jazyka, nevydržel jsem a nastříkal ji dávku spermatu do pusy. Hned jsem ji začal líbat, takže jsme měli oba moji mrdku na tvářích i v ústech. Pak jsem paní Z. položil na postel a stáhl jí její kraťásky i s kalhotkami. Překvapilo mě, že byla pečlivě vyholená a její kundička byla celkem zachovalá. Začal jsem ji lízat. Kroužil jsem jazykem kolem jejího klitorisu a slízával její šťávu. Po chvíli začala rychle vzdychat a udělala se. Nato jsem si lehnul na její místo a ona se posadila na můj klín. Začala se na mně čím dál rychleji pohupovat, až na mně přímo zběsile skákala. Její nádherná ňadra se houpala nahoru a dolů a my jsme stále jeli v neskutečném tempu. Když jsem cítil, že už to nevydržím, rychle jsem ji ze sebe sundal a další dávku semene jsem jí tentokrát poslal na prsa, abychom ji pak společně slízali. Pak si lehla na břicho. Nečekal jsem a lehl si na ní a svůj penis penis jí doslova narval do zadečku, až vykřikla bolestí. Začal jsem tvrdě přirážet. Po chvíli začala opět křičet, tentokrát slastí. Nepřestával jsem a ona dosáhla dalších dvou orgasmů, než jsem se udělal i já. Opět jsem se jí vystříkal na prsa a pak ji objal a začal líbat. Teď jsme byli oba krásně ulepení od mého semene. Najednou si ale paní Z. uvědomila, že už musí jít a začala se oblékat. Nakonec si oblékla i tílko, které se jí díky vrstvě mé mrdky těsně přilepilo na kozičky. Ten pohled mě tolik vzrušil, že jsem ji ještě u dveří zastavil, serval z ní její kraťásky i kalhotky a opět jí strčil ptáka do zadečku. Opřela se o dveře a já ji tvrdě šukal, dokud jsem se neudělal.

Pak si znovu oblékla své kalhotky a šortky. A s tílkem přilepeným k ňadrům se vydala na cestu domů. Zavolal jsem na ni, že nemá svoji podprsenku. Prý se pro ni zítra vrátí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *