Potrestaná nevěra mojí ženy – fáze II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

„Jdeme nahoru do koupelny, kde si Tě po tom Tvém dnešním výkonu hezky umyju a pak uvidíme“, řekl jsem příkře. Postavil jsem ji nahou do vany a důkladně ji osprchoval. Soustředil jsem se hlavně na její prsa, kundu a zadek, které jsem jí žínkou napuštěnou voňavým sprchovým gelem vydrhnul opravdu pečlivě.

„Tak co teď s Tebou uděláme, Janičko?“, nadhazuji po skončení koupele řečnicky. Dívám se přitom na nahatou manželku jako mlsný kocour a čekám, jak zareaguje. Mám pocit, že ji můj sexuální výslech a následná osvěžující koupel celkem vyrajcovali.

„Hezky se teď spolu pomilujeme a zapomeneme na to“, navrhla žena, zadívala se mně upřeně do očí a sáhla mi do vzdouvajícího se rozkroku. Žádné okamžité nadšení pro tohle snadné řešení v mých očích asi nenalezla, protože vzápětí rychle a sladce doplnila: „Můžeš mi to udělat jak chceš a kamkoli chceš, klidně i do zadečku nebo do pusinky až do konce, máš-li na to chuť“. Musela se cítit opravdu hodně provinile, protože anální ani orální sex s výstřikem dovnitř nemá nijak zvlášť ráda. Sice jsme to spolu takto hodněkrát dělali, ale přistupovala na to jen z lásky ke mně a výlučně kvůli mému vlastnímu uspokojení, aniž by z toho ona sama měla nějaký větší požitek, jak se mi kdysi ve slabé chvilce svěřila. Byla však velmi inteligentní a velice dobře věděla, že nabídkou usmiřovacího sexu v podobě šukání do zadku s možností výběru, kam se jí nakonec vystříkám (jestli do pusy, do kundy, do zadečku nebo jinam) mně neurazí, ba právě naopak. Netušila ovšem, že já jsem se už rozhodl vyřešit její nevěru jinak.

Odstrčil jsem rázně její ruku z mého rozkroku a přikázal jí, ať se přesune do ložnice, lehne si na postel a roztáhne nohy. K mému překvapení to bez odmlouvání učinila, položila se ovšem nikoliv na záda, ale na břicho, zabořila hlavu do polštáře, roztáhla nohy a poslušně čekala, co se bude dít dál.

Zpozoroval jsem, že je velmi vzrušená, mezi nohama byla úplně mokrá a tekla, což mě celkem potěšilo. Přiznám se, že jsem měl v té chvíli opravdu velký šmak ji na místě tvrdě ošukat a vystříkat zadní dírku, ale ovládl jsem se. Namísto toho, jsem řekl nekompromisně: „Zachovala ses dneska jako normální děvka a za to Tě potrestám, i když v této chvíli ještě přesně nevím jak. Začneme třeba tím, že Tě ode dneška prostě nebudu šukat, protože se mi momentálně fakt hnusíš kvůli tomu, cos provedla. Takto budeš jeden týden úplně bez sexu.“ Na tohle jen cosi nesouhlasně zakňourala. Doteď jsme totiž spolu bez výjimky šukali prakticky každodenně a její tělo a kunda tak jsou dlouhodobě zvyklé na pravidelnou každodenní údržbu. Vyhlídka na celý týden bez orgasmu se jí proto zjevně příliš nezamlouvala.

„Jo a opovaž se dělat si to sama nebo s někým jiným“, pokračoval jsem v zahájeném monologu. „Po týdnu Tvého absolutního sexuálního půstu s Tebou možná zase začnu píchat, ale budu Tě šukat jen tam, kde Tě nešukal on. Budeš každý den v jedenáct večer ležet připravená a roztažená nahá na posteli, já přijdu za Tebou a ty mě slušně požádáš, abych byl tak laskavý a vyšukal Ti zadní dírku. Já se rozhodnu podle momentální chuti a nálady, zda Ti vyhovím či nikoliv.“

Jak jsem řekl, tak se i stalo. Manželka neprotestovala, jelikož si plně uvědomovala, co udělala. Po čtyřech dnech sexuálního půstu to sice na mě během víkendu zkusila, úpěnlivě prosila a škemrala, ať už ji konečně pořádně osouložím, že už to fakt nemůže vydržet s tím, že jí to můžu pochopitelně udělat kamkoliv dle svého výběru, ale odolal jsem. Pak to zkoušela ještě několikrát, ale vždy jsem ji nesmlouvavě odbyl.

Osmý den večer jsem přišel do ložnice. Jana ležela na posteli na zádech, úplně nahá, vykoupaná a navoněná. Objímala si nohy rukama, kolena si přitom tiskla k bradě a s úsměvem mě lákala k sobě. Řekla něco jako: „Prosím pojď mě už konečně napíchnout, nebo se z toho zblázním.“ Nejdřív jsem jí jazykem krátce vylízal zadní dírku, její kundy jsem se přitom záměrně ani nedotkl. Pak jsem na ni brutálně naklekl a zuřivě ji osouložil do konečníku. Bylo to velmi živočišné a šlo to rychle, jelikož po týdnu jsem byl i já dost brutálně našmakovaný. Orgasmus jsem měl bouřlivý s výstřikem do jejího zadečku a byl jsem velice spokojený.

Tímto způsobem jsem ji obdělával každý večer po dobu zhruba čtrnácti dnů. Pak se holčina zase osmělila a během jednoho píchání do zadku mě požádala, jestli bych jí to nemohl někdy udělat zase normálně. Řekl jsem jí, že dnes určitě ne, ale pokud bude hodná a poslušná, tak ji možná zítra večer vyšukám výjimečně i do kundy, ale jen s ochranou. Představa, že bych ji měl píchat do kundy naostro za situace, kdy v ní ještě nedávno byl její kolega, mě opravdu nelákala.

Jak jsme se předběžně domluvili, tak se i stalo. Následující večer jsem standardně začal rejdit a kopulovat v její zadní dírce a když to na mě šlo, nechal jsem si od ní nasadit gumu a rychle jsem ho zasunul do její kundy. Musím uznat, že žena byla při šukání své kundy o poznání vzrušenější a hekavější, než při píchání do análu, a svými projevy mně to dávala dostatečně najevo. Vystříkal jsem se jí tehdy do kundy, resp. do gumy, po několika málo přírazech a tím jsem pro ten den skončili.

Další den to na mě zkoušela zase a dožadovala se toho, abych tentokrát její zadeček úplně vynechal a šukal jí přímo do kundy, byť s ochranou. To jsem ale nedovolil a nadále zůstal pouze u jejího zadečku, který mně při šukání naostro poskytoval rozkoš a uspokojení zcela srovnatelné s její kundou, takže jsem v tomto ohledu nijak nestrádal, ba právě naopak, tato situace byla nesmírně vzrušující a velice mně vyhovovala.

Takto to šlo dál skoro celý měsíc. Manželka v tomto období zřejmě konečně pochopila, že trest za její nevěru bude skutečně dlouhodobějšího charakteru a že to myslím vážně a nenechám se jen tak obměkčit. Zdálo se mi, že si postupně začíná šukání do zadku užívat mnohem víc, než tomu bylo na začátku. Jak se mi později sama přiznala, smířila se s nastalou situací a řekla si, že je lepší být manželem pravidelně a každodenně opíchána, vyšukána a vystříkána do zadku, než nebýt opíchána, vyšukána a vystříkána vůbec.

Její přístup mně byl na jednu stranu velice sympatický; na moji ženu šlo o přístup až překvapivě racionální. Co mi ale na druhou stranu hodně vadilo, bylo to, že jsme při svých každodenních análních hrátkách postupně dospěli až do stádia, kdy žena si tento druh sexu začala se mnou skutečně a nefalšovaně užívat, což bylo v příkrém rozporu s mojí původní představou o tom, že má jít o trest pro ni, kdy měla citelně strádat a být potrestána nedostatkem – tedy totální, byť jen dočasnou, absencí – vaginálního sexu, který ona milovala jednoznačně nejvíce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *