Nevěra ze slušnosti 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když už jsem se začal zpovídat, tak to dotáhnu do konce a napíšu sem celou story a jelikož to má několik (ne zas tak moc, byl to celkem krátký úlet) „dílů“, dám to sem postupně, tak jak se mi to bude dařit psát. A pokud se v tom Klárko najdeš (byť nečekám, že se tu budeš motat po takovýchto povídkách), tak se nezlob, že jsem nás prásknul

Po té první akci s prapodivným startem a skvělým koncem, jsem Klárku pár dní neviděl. No, ani jsem nečekal, že se uvidíme. Sex byl fajn, jenže bylo tam pár zádrhelů a tak mi přišlo, že to vyšumí …

Makal jsem na baráku. Byl víkend, posekal jsem zahradu, zatím co žena zůstala doma. Koupili jsme totiž takovou polorozpadlou barabiznu a svépomocí jí dávali nový háv i střeva. Ale manželka je spíš při stavbě přítěž než pomoc, tak na barák jezdím sám a občas tam i spím. Zrovna jsem vybourával příčku, když mi zvonil mobil. Odhodil jsem palici a šel to vzít. Mám ve zvyku brát každý hovor, jeden nikdy neví, co se děje a zda to není životně důležitý.

Klárka … hlavou mi prolítlo to naše řádění a než jsem stačil nějak slušně zareagovat, ptala se, co dělám a zda nechci zajít někam na procházku a vínko, když je venku tak hezky. No, ne že bych nechtěl, ale celý od prachu a v montérkách, to na romantiku ani sex moc není. Tak jsem jí řekl jak na tom jsem a bral to za vyřízenou věc. Ptala se, kde máme ten baráček a zda se na něj někdy může kouknout. Že by také ráda jednou vyměnila panelák za domeček s kouskem zahrady. Nebyl důvod jí to neříct, byť spíš jen orientačně, ale to u nás znamená vlastně dostatečnou lokalizaci, jsme na maloměstě. Pak přišlo pár zdvořilostí, ani náznak zabřednutí do minulosti a společně stráveného večera a já šel zas makat.

Před tou naší zpola rozbořenou barabiznou zastavilo malé autíčko a jak jsem ho zmerčil z okna, nějak mi došlo, že někdo jde skutečně k nám a že vím i kdo. Klárka … vystoupila z auta, usmála se na mne do okna, až jsem si málem pustil palici na nohu a volá, jestli může na skok na návštěvu. No co už. Šel jsem jí otevřít vrátka (zamykám i když jsem na baráku, nechci aby tam vlezlo dítě a někde si ublížilo v hromadách suti plné střepů a drátů). Klárka mne letmo políbila na tvář a hrnula se do domečku s lahví vína v jedné ruce a s čínou v druhé. Došlo mi, že je čas oběda a tak jsem ani v nejmenším nemínil protestovat. Rozhodně raději čínu než chleba co jsem si vzal z bytu.

Oběd jsme snědli na schodech do domu, kde bylo hezky na sluníčku a víno prostě pili z lahve a trošku se prali s korkem zaraženým v lahvi (otvírák nevzala a já na baráku fakt tohle zatím nepotřeboval). Víno příjemně lezlo do hlavy, oběd hřál v břiše, co si přát víc. Odložil jsem krabičku od oběda a lehl si na schody, docela jsem měl chuť se jen tak flákat na rekonstrukci hodit bobek.

Ležel jsem tak jen chvilku a cítím, že mi Klárky ruka zajíždí pod montérky a sápe se po mém kamarádovi. Posadil jsem se a vykulil na ní oči. Ale neptal jsem se, jen jsem jí sledoval a když jsem neprotestoval, pokračovala.

Honila mne pod oblečením, což dvakrát dobře nešlo a žalud smýkající se o drsnou látku to příliš neocenil. Tak jsem jí vzal za ruku a vytáhl ji zas ven. Hned se ptala, jestli je něco špatně a měla takový ten smutný výraz, jako posledně ve vířivce, když se nám zrovna nedařilo. Jemně jsem ji donutil vstát, nic jsem neříkal, protože mi ta její odevzdanost dělala celkem dobře a odvedl ji do domu a venkovní schodiště vyměnil za vnitřní. Oknem tam šlo slunko, tak to o atmosféru jsme nepřišli a já si rozepnul montérky a dál už jsem nemusel dělat nic.

Zajiskřilo jí v očích a vrhla se na mne jak šílená. Nepamatuju si, že by kdy nějaká holka cítila potřebu mi takhle dopřát orál, aniž bych jí musel ukecávat. Prostě se nedalo než si to užívat a dívat se, jak mi péro laská drobnou ručkou a bere si ho do pusy chvilku lehce, jen přes žalud a zpět a pak se zásunem, že jsem na špičce cítil snad její mandle.

Jak mne tam tak uspokojovala, jedno jsem jí musel přiznat, byla tou nejlepší kuřačkou co jsem kdy měl a asi i mít budu. Dokonalost a zjevně dlouhý trénink v minulosti

Nejlepší na tom bylo, že jsem nemusel dělat vůbec nic. Hrála si s mým přirozením jako by to byl dárek pod stromeček a vrněla u toho jako kočka.

Když se mi zas trošku vrátil rozum, napadlo mne, že může přijet žena a bude průs… malér. Občas to dělává, když odjedu bez ní a jelikož bylo fakt hezky, bylo to mnohem víc pravděpodobné.

Jak mi to prolítlo hlavou, erekce částečně opadla, což Klárku paradoxně přinutilo své služby ještě zintenzivnit a vylepšit. Neptejte se jak. Dle mého už to před tím bylo 100% a pak prostě plnila plán jak za totáče na 120% a měla snad ještě rezervy.

Upřímně, bylo mi najednou naprosto fuk, jestli nás žena načapá a prostě jsem si to chtěl užít. A jelikož jsem takový orál ještě nezažil, odmítal jsem se udělat co to šlo. Jak jsem cítil, že mám semeno nabité k výstřelu, rychle jsem si připomenul ženu, tedy ne že by mne její tvář či vizáž odradila, ženu mám pěknou, ale vytáhl jsem představu jak nás chytí při činu a šlo tím oddálit orgasmus. A asi po třetím nebo čtvrtém zašlápnutí téhle brzdy jsem zjistil, že už jí nepotřebuju. Nějak jsem se dostal do stavu, kdy jsem věděl, že udělat se naopak bude chtít vědomý zásah a jinak si prostě budu užívat snad nekonečný orál. Tedy dokud Klárka neodpadne, nebo já nebudu mít z penisu obroušený pahýl.

Jak jsem jí tam pozoroval, jak bez známky únavy či ztráty chuti pokračuje a užívá si to že mi dělá zjevně dobře, začal jsem ji svlékat. Kouřit nepřestala, ale dávala znát, že nechce abych jí svlékl. Došlo mi proč a taky že jí ten orál musím oplatit tím, že jí začnu zbavovat toho mindráku. Nenechal jsem se odradit, její obrana slábla, ale nikoli intenzita kouření a honění a nakonec jsem z ní stáhl triko a díval se, jak se mi její hlava komíhá v klíně a štíhlá záda se vzdalují od její šíje směrem ode mne a končí krásně pevným zadečkem upjatým v těsných džínách.

Sáhl jsem pod ní, uchopil do obou dlaní její drobná prsíčka a začal je laskat. Chvilku trvalo, než se jí bradavky vztyčily a když se tak stalo, měl jsem pocit, jako bych právě vyhrál bonus ve sportce. Jednak dílem krásného šimrání těch trčících hrotů v mých dlaních a hlavně z pocitu, že jsem překonal tu její obavu z drobných prsů a možnosti, že jí jako chlap tohle „nedopustím“. Ne, takový hlupák ani prase fakt nejsem a navíc ani nemusím velká prsa, spíš menší a pevná, byť ty Klárky i do malých měly co dohánět.

Když jsem se nabažil těch jejích prsíček a ucítil jsem, že už přeci jen ztrácí tempo a trvá ten orál hodně dlouho, rozepnul jsem jí zip u kalhot, což tedy moc snadný nebylo, protože ptáka z pusy nepustila, já ruce jak opice nemám a dostat se přes a pod ní k zipu a ještě ho směrem do sebe rozepnout … no, byl to oříšek, ale kdo vytrvá, ten zvítězí

Pak jsem se pokusil ty její džíny přetáhnout a dostat tak ven její prdelku, ale tam už jsem neuspěl. Naštěstí mi pomohla jednou rukou a taky se trošku natočila, abych to neměl tak daleko (mít ta holka o pár centimetrů víc, tak jsem asi pohořel už u toho zipu, ještě že byla prcek). Její kalhoty šli ke kotníkům a já se sápal po jejím klínu. Tady jsem zas očekával „boj“ s dalším zatím nepochopeným mindrákem, ale nestalo se. Tak mi nic nebránilo zasunout ruku pod její kalhotky, začít laskat její klín, mimochodem nádherně mokrý a oplácet jí práci na mém penisu.

Jak dlouho to trvalo netuším, jen vím, že jsem fascinovaně hleděl na její záda bez jediného gramu tuku, opálenou a při tom stále krásně pružnou pokožku, shlížel na pevný zadeček a mou ruku mizící za obzorem její prdelky a nořící se tam kam už nevidím – mezi její stehna.

Snažila se mi víc otevřít, ale džíny srolované ke kotníkům rozhodně nepřeprala a já se tak nořil do krásně stažené dírky, což mi dělalo moc dobře.

Tempo se opět zrychlilo. Ona mi rukou honila ptáka, druhou se opírala o schod, pusu měla přisátou na mém žaludu. Já jednou rukou hladil její záda, druhou ukájel chtíč jejího klína a pak svět ztmavl, nic jsem neviděl a neslyšel a jen jsem cítil, jak do jejích úst pumpuju snad litr semene.

Ustála to a dokud jsem byl v ní, zakloněný a celý ztuhlý, ani se nepohnula, jen stále přijímala co jí dávám a držela.

Pak jsem se zhroutil do sebe, uvolnil se. Ruku už jsem dávno neměl v její dírce, jen jsem jí držel před sebou a díval se jak se mi prsty lesknou od její rosy.

Pomalu, aby se neutopila, spolkla na několikrát mé semeno, olízal si rty a pak mi jazýčkem očistila prsty.

Cítil jsem jak mi po celém těle stéká pot, který jsem buď před tím nevnímal, nebo jsem se v tom transu ani nepotil a ona se jen usmála, naklonila se k mému uchu a řekla … „děkuju“.

Nezmohl jsem se na jediné slovo. Neudělal jsem pro ni nic, jen jsem si vzal co nabízela a to dost neskromně. A ona děkovala mně!

Než jsem se vzpamatoval a stihl cokoli říct, už mizela ve dveřích a pak jsem už jen oknem viděl jak otevírá branku, odemyká auto a naposledy mává, než se rozvrčí motor a je pryč.

Jak jsem tam tak stál, kalhoty u kolen, mokré povadlé přirození přilepené ke stehnu, došlo mi, že jsem opomenul zamknout branku a mohlo k nám vlézt nějaké dítě a ublížit si v hromadách suti, plných střepů a rezavých drátů.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *