Zralá holka a velmi mladý kluk

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Už dlouhou dobu jsme se chtěl zbavit panictví a řekl si že se podívám na nějakou erotickou seznamku a že bych mohl mít štěstí.

Dlouhou jsme měl spíše nezájem. . . . . , ale jednou jsme našel v pohodě holkou která měla zajímavý vzkaz a mě hodně vzrušovala. Napsali jsme si a domluvili jsme se na návštěvu u ní doma.

Když jsme stál před jejími dveřmi byl jsme už strašně natěšený. Otevřela a stála přede mnou 34letá, trošku silnější ženská což mě vzrušovalo. Pozvala mě dál a já si sedl na její postel chvíli jsme si povídali a najednou jsme se začali svlékat a vášnivě líbat měla strašně sladoučký jazýček, když jsme tak leželi oba vedle sebe nazí a líbali se tak moje ruka si hrála s jejíma velkýma kozama a najednou jsme je začal cucat a kousat do ztvrdlých bradavek a pořádné sát. mezi tím jsme ji už jemně přejížděl její krásně vyholenou kundičku která byla už krásně vlhká. Posunul jsme se na okraj postele a roztáhl její nožičky a věnoval jsme se jen její kundičce. Prstíky se jí to moc líbilo a dávala mi to najevo jejím hláskem. . po chvíli jsme už chtěl, aby bylo postaráno taky o moje péro.

Lehl jsme si a nechala jí moje tělo, aby udělala to na co jsme se tak těšil. . Můj pták už byl rudy jak rak a čekal až bude v její pusině. když si ho dala do pusy cítil jsem její jazýček a jak se otírala zuby o žaluda. Bylo to něco nádherného co můj pták doposud neznal. Začal jsme pomalu slastí funět a vzdychat když mi lízala můj žalud.

Později jsme jí zase já prstil několika prsty její kundu.

Najednou se na mě posadila a začala na mě krásně skákat. Po vniknutí do její kundíčky jsme ucítil krásný pocit. a začal jsme přirážet naproti ní. Ona začala příjemně hekat, a její kozy mě začaly mlátit do obličeje a já je lízal a kousat do nich jak do jablíčka. . po chvíli se mi udělala na bříško, ale stále jsme ji jebal tak jak jsem nejlépe dovedl. .

Krásně její štávička žbluňkala na mém bříšku asi už měla dost a začala mi ho znovu kouřit to jsem byl opět v 7. nebi ale já chtěl znovu do její kundy. Tak jsme dal najevo, že to chci zezadu.

Ze začátku jsme měl problém se dostat do kundičky, ale nakonec se vše podařilo a já začal pomaloučku zrychlovat tempo až jsme jebal jak vzteklý a ona krásně řvala. Mezi tím jsem jí plácal po zadku a hladil ho.

Ale pak přišlo na mě pocit že už asi to dlouho nevydržím a tak jsme se do ní celý vystříkal strašně jsme řval blahem jak se mi to líbilo a po mém konání jsem se svalil vedle ní.

Ona začala olizovat moje péro s příchutí mého spermatu a její kundy . Na mém péru šlo vidět spokojenost a únava . . .

Vzala si ho do pusy a začala mi ho čistit od semene to se mi líbilo a já si hrál s kozičkama. . Potom jsme tak jen vedle sebe leželi a líbali se. .

Potom mi jel bus domů tak jsme moji paničku musel opustit, ale nebyla to poslední schůzka . . . 😉

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *