Znásilnění

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rodiče nám udělali ze své nedaleké  chaty byt. V pátek, když nás odvezli na chatu,  tak jsme se tam s kamarádkou zabydlely. Protože jsme si  chtěly udělat večírek, tak jsme se domluvily, že  půjdu nakoupit něco na jídlo a taky něco na  víkend. Šla jsem kilometr na zastávku a čekala na  autobus. Když jsem šla na zastávku, tak jsem  šla uličkou na město. Nikdo tam nebyl. Až  najednou se za mnou vynořil nějaký kluk. Vůbec  jsem si ho nevšímala. Pak ale na mně  promluvil „“Kampak takhle temnou uličkou?““ Temná  byla, ale byla to nejkratší cesta na město. Ale  to už následovala další věta. „“Měla byste mít  nějakou ochranu. Je to tady velmi  nebezpečné.“
„Já ale žádnou ochranu nepotřebuji.  Umím se o sebe postarat. Protože se pořád za  mnou plížil začala jsem skoro utíkat. On se ale  dal doběhu za mnou a protože byl větší tak mně  dohnal. Přitiskl mně ke zdi. Začala jsem se  cukat. On mně kopl do břicha a já se složila  na zem.

 

Když jsem se vzpamatovala, zjistila  jsem, že jsem v nějakém domě. Rozhlížela jsem se  kolem. Najednou jsem viděla, jak do dveří jde  nějaká postava. Zjistila jsem že je to ten kluk,  kterého jsem potkala v uličce. Začala jsem  utíkat. Vůbec jsem nevěděla kam běžím. Najednou  jsem vběhla do pokoje, kdy byli další dva kluci.  Jeden měl hnědé oči a ten druhý zelené.  Začala jsem couvat až jsem do něčeho narazila.  Byl to kluk z uličky. Měl modré oči. Chytl mně a  hodil na lavici, která tam stála. Dala jsem, se  znovu na útěk jenomže jsem zakopla a upadla  rovnou jemu pod nohy. Zvedl mně a znovu hodil na  lavici. Všichni tři se kolem mě shlukli.  Hnědooký řekl: „“teď uděláš to co ti řekneme nebo  to bude ještě horší. Protože jsem měla strach,  tak jsem přikývla. Hnědooký: „“Teď se svlékni.““  Dívala jsem se na něho takovým pohledem „“to  nemyslíš vážně““. Hnědooký: „“dobře tak ti  pomůžu.““ Roztrhli mi halenku, hodili na lavici a  sundali mi kalhoty. Byla jsem tam před nimi  polonahá. Hnědooký mi najednou začal sundávat  podprsenku. Začala jsem protestovat. On na mně  ale zařval, že jestli nebudu zticha, tak to bude  ještě horší. Když mi sundal podprsenku a  kalhotky, stála jsem tam úplně nahá, a viděla  jsem, jak se jim na kalhotách dělají  boule. Modrooký si najednou začal sundávat  kalhoty. Když si sundal i trenky, tak jsem  viděla, že jeho penis je dlouhý asi tak 20cm.  Přišel ke mně a dal mi svého ptáka do ruky. A  teď kuř. Protože jsem slyšela od svých kámošek  jak mi líčí své sexuální zážitky začala jsem ho  kouřit. Co jiného mi zbývalo. Cítila jsem jak  mu tvrdne. Najednou začal vzdychat. Chytl mně za  vlasy a začal dirigovat rychlost. Pak jsem  cítila jak mám něco teplého v puse. Všimla jsem  si že ostatní dva mají sundané kalhoty a jejich  ptáci jsou dostatečně tvrdý a velký. Zelenooký  mně chytl zadek a nadzvedl mně. Cítila jsem jak  jeho klacek se dotýká mé ještě panenské kačenky.

Najednou jsem cítila jak jeho pták zajíždí do mé  kačenky. Když byl u mé panenské blány řekl „ Ona  je ještě panna“ Najednou zatlačil a protrhl mou  blanku. Zasténala jsem bolestí. Když byl až na  doraz ve mně začal mně šukat. Přišel ke mně ten  druhý a zasunul mi svého klacka do prdelky. Když  jsem musela kouřit a navíc jsem měla ve své  prdelce a vagině ptáky, tak jsem pocítila, jak  vevnitř vlhnu. Blížil se orgasmus. Začala jsem  pociťovat slast. Připadala jsem si příjemně.  Začala jsem křičet. Byl tady orgasmus. Když to  přešlo, tak Zelenooký a hnědooký ze mě vytáhli  klacky. A Zelenooký mně začal lízat kundičku.  Lízal mi ji asi tak 10 minut a přišel ke mně  další orgasmus. Modrooký mně začal líbat.  Nejdřív mně líbal na krku až k mým kozičkám. Byl  tady další orgasmus. Ale ne jenom můj. Hnědooký,  který si ho celou tu dobu honil společně se  zelenookým začali taky cítit, že budou mít  orgasmus. Rychle mi je strčili do mé kačenky a  prdelky a já cítila, jak mám v sobě něco teplého  a vytéká to ze mně. Hnědooký mně začal mydlit  sperma všude po těle. Když už mně znovu omrdali a  já měla další orgasmus. Podali mi moje věci ať  se obleču. Když jsem vyšla ven z domu, přiklonil  se ke mně modrooký. „ Zítra přijď zase. Jestli  nepřijdeš, najdu si tě a omrdám tě tak, že  ještě tři týdny budeš chodit s nohama  roztaženýma.“

Když jsem s dobelhala k naší  chatě a pověděla kamarádce co se mně stalo, tak  mě politovala a řekla, že dnes žádnej večírek  nebude. Šla jsem se umýt do koupelny. Když jsem  v pondělí šla do školy, tak jsem tam uviděla  partu tří kluků. Poznala jsem je. Byli to ti,  kteří mně v pátek znásilnili. Když si mně všimli  taky, tak se ke mně přiklonil modrooký a  řekl „Ty jsi nepřišla! Jak jsem řekl. Ještě dnes  tě omrdám a bude to tak hrozný, že budeš chodit  pořád!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...