Znásilnění mé ženy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už je tomu skoro dva roky. Vraceli jsme se s manželkou z jedné oslavy v centru Prahy. Byl krásný letní večer okolo půlnoci, poslední autobus domů do Kladna nám jel v jednu hodinu, tak jsme se rozhodli jít do Dejvic pěšky nejrychlejší cestou přes Stalina. Při vycházení schodů se v nás probudila únava a v krvy se na rozproudil alkohol co jsme za večer vypili. Konečně jsme vyšli nahoru a rozhodli jsme se si odpočinout na lavičce. Jak tam tak sedíme, tak je slyšet jak se k nám blíží pěkně rozjařená skupinka. Nevěnoval jsem tomu pozornost a dál sedíme. Když k nám dorazili věděl jsem, že jsem udělal chybu, že jsme zůstali sedět.

Pokřikování na nás začalo už když se blížili. Byla to asi šesti sedmi člená skupinka romů ve věku asi okolo 25 let. Stoupli si okolo nás a začaly běžné řeči jako dej nám cígo a tak, měl jsem u sebe krabičku tak jsem jim jí dal a doufal, že bude pokoj. Bylo to ještě horší. „A teď nám dej tu svojí kurvičku“ řekl jedne z nich. Věděl jsem, že je zle a snažil jsem se co nejvíc jich srazit na zem. Ani nevím jak a už jsem cítil jen jak do mě kopou a pak jsem ztratil vědomí.

Když jsem se probral měl jsem svázané ruce a nohy a přes pusu šátek. Odtáhli mě do nějakého křoví, asi dva metry ode mě byli oni a má žena už byla upně nahá. Vzpírala se a pokaždé když vykřikla dostala pořádnou facku. Cikáni měli všichni kalhoty u kolen a stáli kolem mé klečící manželky. „Teď kuř ty děvko nebo toho tvýho frajera podřízenm jak prase“.

Má plačící žena otevřela pusu a začala prvního kouřit. Chytil jí za hlavu a vrazil jí čůráka až po kořen do pusy. Začal jsem sebou házet a pokoušel křičet. Pohled jak má křehká žena klečí obestoupená těma naběhlejma čůrákama ve mě ale začínal probouzet vzrušení a cítil jsem jak mi tvrdne v kalhotech. Když je všechny připravila tak jí řekli aby klekla na všechny čtyři. První cikán si naslinil toho svýho velkýho ptáka a rouvnou jí ho vrazil do kundičky. Manželka se prohla a bylo na ní vidět odpor, ale zároveň jak jde lehounce vstříc jeho přirážení. Další jí ho vrátil do pusy, už neodmlouvala a poslušně mu ho sála. Netrvalo dlouho a první cikán se jí vystříkal do kundičky, ihned ho vystřídal další a ten první si ho šel nechat očistit v pusince mé ženy, ta už ale ani trochu neprotestovala a sama se mu po něm sápala. Začala vzdychat a bylo vidět jak si užívá to šoustání.

Ostatním už se asi nechtělo čekat. Jeden si lehnul na zem a Petra si jak ta nejposlušnější kurva na něho nasedla, ostatní stáli před ní a ona je pusou a rukama dělala. Jeden šel za ní flusnul jí na zadek a zprudka jí tam strčil jeden prst. Petra vyjekla, ale hned se prohla v pase a vyšpulila zadek, aby do něj měl lepší přístup. Nemohl jsem tomu uvěřit se mnou to nikdy nechtěla, říkala že jí to bolí jen jsem se prdelky dotknul. Po chvíli prstění si cikán flusnul na ptáka a začal jí ho rvát do prdelky. V tom Petra začala křičet „mrdej mi tu prdel“ a další věci jako ta nejlevnější děvka.

Cikáni se na mě dívali a smáli se mi, že jsem chudák a že takhle to tý mojí kurvě ještě nikdo neudělal a ona jim přitakávala. Za chvíli jí mrdka tekla z kundičky i zadečku a kozičky a pusu měla taky celý upatlaný. Při pohledu na to jsem začal téct do kalhot a udělal se mi tam pořádněj flek. Když všichni cikáni skončili tak koukli na mě s míma mokrýma kalhotama. „Tak pojď ty zmrde“ řekl jeden z nich. Chytil mě za vlasy, dotáhl k rozkroku mé ženy a s nožem pod krkem jsem jí musel kundičku i zadeček vylízat od jejich semene. Byl to ten nejstrašnější a přitom nejvzrušivější okamžik v mém dosavadním životě.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *