Znásilněná u vody

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh se odehrává v zemi nám sousedské nebo-li Slovensku. V době začínajícího léta a hlavně prázdnin se Daniele naskytla volba. Buď půjde na brigádu a vydělá si peníze na letní radovánky jako pití na vodním šlapadle nebo se bude poflakovat a léto si užije komorněji. Jak se tak stává (a vzhledem k tématu této povídky) se jí náhodou ozvali dva kamarádi, se kterými se neviděla nejméně rok. Byli od paměti trošku perverznější a již v útlém věku jí osahávali. Jejich návrh zněl jednoznačně – když jim Daniela orálně přislouží zaplatí jí šlapadlo i obstarají nějaké pití.

Nejdříve dlouho zvažovala až se rozhodla, že na podmínky nepřistoupí. Šla k jezeru tudíž s myšlenkou, že nic nebude….

Před vstupem potkala dva očividně natěšené starší kluky. Chtěla počkat s prozrazením svých nezáměrů až jí zaplatí vstup a tak se i stalo… „Támhle je bezva místo“ řekl Andrej. Překvapivě to bylo jaksi dál od vody a v soukromí jaké jen může jezero poskytovat. Rozbalili deky a chlapci čekali jak je slečna obslouží.. „tak Danko, kdo první?“ … „víte, rozmyslela jsem si to, nejsem žádná kurva“ … „já ti to říkal, že je to nějaký divný, to si ale holčičko nemysli!“

Oba kluci jí chytli, strhli z ní tričko a kraťasy. Stála, spíš ležela před nimi jen v plavkách. začali ji osahávat všude, kde je napadlo, přičemž jí stále drželi pusu. Ať se bránila jak mohla, starším klukům se určitě neubrání. Mato jí sundal kalhotky. Byla vyholená do hlaďonka a tak se nezdráhal prorejdit jí mušličku.

„Pojď, vezme jí dál, chci slyšet co bude říkat“ a tak jí odnesli dál do lesa a od jezera. Položili ji na deku a pustili pusu. „NE!“ začala řvát „ještě jsem to nikdy nedělala nechte toho udělám to!“ . . . „kecá, ser na ní. Ještě ti ho urve“

Mato se už dál na nic neptal, sundal plavky a Daniela měla možnost shlédnout jeho 16ti centimetrového klacka. Zmohla se akorát na slabé „nnnn“ a chlapec silně přirazil. Z očí jí vytryskly slzy a celá se skřivila bolestí. Matův penis v ní rajtoval ohromnou rychlostí, ani se nezdráhal spousty krve, která z její prcinky tekla. Mezitím Andrej sundal Daniele podprsenku a začal jí masírovat bradavky. Mato si všiml, že už začíná vlhnout a cítil i slabé přirážení. Otočil se na záda a rejdoval jí zespodu. Nato Andrej využil příležitosti a prudce jí vsunul svého menšího čuráka do análu. Daniela začala opět plakat, ale klukům to očividně nevadilo.

Trvalo to dlouho než byli oba hotoví a Daniela si mohla lehnout na deku a oplakávat své bolavé části. Kluci se oblékli a utekli, jí tam nechali ležet.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *