Znásilněná u mě doma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když na mě přišlo období nadrženosti, nic mě nemohlo zastavit. Znásilnil bych i člověka, který by se mě snažil vykrást.
Jednoho dne, když jsem se běžel proběhnout do parku, viděl jsem tam mladou dívčinu. Netuším, kolik jí tak mohlo být a vcelku mi to bylo i tak nějak jedno. Sledoval jsem jí. Sledoval jsem co dělá a i v kolik přichází do parku a v kolik i odchází.

Když jsem se šel večer projít se psem, kterého mi půjčila sestra na hlídání, viděl jsem tu dívku znovu. Zrovna přiběhla. Mohlo být něco okolo 21. hodiny, divil jsem se, co tam dělá sama tak pozdě večer. Byla tam jen chvilku a pak zase odešla. Šel jsem též domu a druhý den jsem se vrátil ve stejný čas. Byla tam znovu a mě napadlo, že když nemám tu přítelkyni. Tak bych si nějakou mohl udělat a už mi bylo jedno, jestli bude chtít a jestli nebude chtít.

Přišel jsem za ní a zeptal jsem se jí. „Ahoj, co tady děláš večer tak sama?“
„Ahoj, já jsem tady každou noc, chodím si sem vyvětrat hlavu. Co tady děláš vůbec ty takhle sám?“
„Šel jsem se jen projít a viděl jsem tě, vídám tě tu celkem často a tak jsem se chtěl zeptat, jestli by jsi se mnou nechtěla zajít?“
„Jsi milý, ale nejde to. Vůbec tě neznám, omlouvám se.“
„To je v pohodě..“
Odešel jsem naštvaný a když jsem byl doma, napadlo mě, že když tam chodí každou noc, tak to půjde i jinak.
Ještě tu noc jsem si z internetu objednal pár omamných látek a uspávadel.
Když mi to přijelo, připravil jsem si vše. Vzal jsem si na sebe černé oblečení a kuklu, aby jsem nebyl ve tmě moc vidět a tašku, ve které jsem měl všechny ty látky a uspávadla.

Večer jsem se vydal do parku. Dal jsem si do sebe pár tahů z brka na povzbuzení. Nasadil jsem si kuklu, ale vyhrnul jsem jí, aby vypadala jako obyčejná čepice na hlavu.

Jelikož už jsem znal trasu té holky, tak jsem se schoval do té nejtemnější uličky, kterou běžela do parku a kterou se i vracela.
Natáhl jsem si kuklu, na hlavu jsem ještě přetáhl kapuci, nasadil jsem si rukavice, vyndal jsem chloroform smíchaný s dalšími látkami, namočil jsem ho do ubrousku, nechal jsem ho v lahvičce s chloroformem, aby pořádně načáchnul. Čekal jsem, než jí uslyším, jak se ke mě přibližuje. V uších měla zase sluchátka a ta hudba byla slyšet na několik metrů daleko, takže bylo jasný, že mě neslyší.

Jakmile přeběhla uličkou, vynořil jsem se, chytl jsem jí za culík a hned jsem jí na ústa vložil ubrousek od chloroformu, který jsem nejdříve vytáhl z lahvičky. Poté jsem jí zatáhl do uličky a píchl jsem jí uvolňovač svalů, aby se nemohla vzpírat, ležela a nic nemohla dělat, já jen čekal, kdy zapůsobí chloroform, aby usnula. Když mi vytuhla v rukou tak jsem si jí hodil přes rameno a odešel jsem s ní ke mě domu, všude byla tma, takže mě nebylo vidět a ani slyšet, na to jsem si dával veliký pozor.

Když jsem byl u dveří mého domu, otevřel jsem a rychle jsem zamkl a sledoval z okna, jestli za mnou někdo nešel. Tu čubku jsem pak odtáhl ke mě do postele a svázal jsem jí ruce a nohy k rohům postele. Když jsem to měl hotové, odešel jsem se podívat, jestli po mě nezbyly nějaké stopy a procházel jsem okolo ulice, jestli mě někdo nesledoval, aby jsem měl 100% jistotu, že mě nikdo neviděl.

Když jsem to měl vše okouknuté, přišel jsem domu a ona ještě spala. Bylo to silné uspávadlo. Zapnul jsem si televizi a koukal jsem se na nějaké pořady, co dávali. Udělal jsem si jídlo, najedl jsem se a když jsem už jen odpočíval u televize, slyšel jsem vzdychání a brekot z mého pokoje. Okamžitě jsem vstal a šel do pokoje, byla vzhůru. Přišel jsem k ní a řekl jsem jí, že jestli se pořád nemůže hýbat, tak ať se nebojí, do těla jsem jí píchl uvolňovač svalů a už za pár minut by měl přestat účinkovat.

Pořád brečela a já jsem pokračoval v sledování televize. Najednou jsem slyšel ránu, jako by se někdo snažil uvolnit z pout. Přišel jsem za ní a slyšel jsem, jak mi nadává a že až se od sud dostane, tak mě zabije. Přejel jsem jí prstem po puse a řekl jsem. „Od sud se už nikdy nedostaneš, zlato.“ Plakala ještě víc. Řekl jsem jí, že jestli začne dělat blbosti, tak jí zabiju, nebo jí zavřu do sklepa a nebude se jí líbit, co budu dělat dál. Souhlasila, nic jiného jí nezbývalo. Uklidnila se. Mezitím jsem si s ní povídal, aby se cítila aspoň trošku lépe a aby zapomněla na to, že je svázaná u mě na posteli. Chtěl jsem navázat aspoň trochu vztahu.. Zeptala se. „Co se mnou teď chceš udělat? Ty mě nechceš znásilnit a nic víc? Jenom povídat?“
„Povídám si s tebou, aby jsi se cítila lépe.. Možná tě i pustím. Jestli tě nechci znásilnit? Jestli mi to nabízíš, tak klidně.“
Zeptala se. „Kdybych ti neřekla o znásilnění, tak by tě to nenapadlo?“
Chtěl jsem si z ní udělat srandu, takže jsem řekl. „Ne.. Chtěl jsem si s tebou jen popovídat.“
Byla naštvaná za to, co řekla.

Po chvíli to na mě přišlo. Stoupl jsem si nad ní, sundal jsem si pásek, rozepl zip a stál jsem před ní jen v trenkách. Naklonil jsem se nad ní, začal jsem jí líbat a rukou mačkat na prsa. Lehl jsem si nad ní. Zezadu jsem jí rozepl podprsenku a hrál jsem si s jejími prsy. Brečela a vzpouzela se, ale pak toho nechala, protože věděla, co by jí čekalo dál.
Pořád jsem jí líbal a jednou rukou jsem jí zajel na boky, potom na stehno a hladil jsem jí ho. Potom jsem jí sjel trošku po vnitřní straně stehna a krouživými pohyby jsem jí hladil.. Jelikož měla sukni, vše šlo lépe. Zajel jsem jí rukou mezi nohy na její kundičku. Hladil jsem jí přes její pysky. Neměla jí projezděnou. Jezdil jsem jí po kundičce, líbal jsem jí a druhou rukou jsem jí mačkal kozu.
Pak jsem jí strčil malíček do kundičky a jezdil jsem jí tam. Sundal jsem si trenky, vyhrnul jsem jí sukny, podíval jsem se na tu její kundičku a začal jsem jí lízat, po pár minutách jsem přestal a přesunul se nahoru, otevřel jsem jí pusu a strčil jsem jí ho do pusy, aby mi ho cucala.. Po chvilce jsem jí řekl, aby toho nechala. Přesunul jsem se zase dolu. Hladil jsem jí kundičku. Odpoutal jsem jí nohy a držel jsem jí za stehna. Zvedl jsem její nohy a položil jsem si je na ramena, abych viděl její kundičku pěkně napruženou. Vzal jsem si do ruky svého ptáka a pojížděl jsem si s ním v ruce, pak jsem se k ní přiblížil a pomalu jsem jí ho strkal blíž ke kundičce. Byl jsem u ní žaludem. Pomalu jsem jí zasunul do prcinky žalud a následně i zbytek mého péra. Byl jsem v ní celej. Když jsem přirazil, hekla a málem se rozbrečela. Přirážel jsem víc a víc. Šukal jsem jí tvrději a tvrději. Mačkal jsem jí za kozičky, jezdil jsem jí po zadečku, líbal jsem jí. Pak jsem jí odpoutal ruce, přikázal jsem jí, aby se otočila a vystrčila na mě zadeček. Udělala tak. Připoutal jsem jí nohy, aby mi nezdrhla a ruce též. Klečel jsem za jejím zadečkem a zezadu jsem jí hladil její kozičky, začal jsem jí pusinkovat zadeček, měla ho krásný a pevný. Lízal jsem jí zadeček. Jezdil jsem jí po zadečku jazykem. Cucal jsem jí zadeček a udělal jsem jí tam pár cucáků. Pak jsem jí chytil za obě půlky, roztáhl jsem jí pořádně půlky, aby jsem se tam dobře dostal. Začal jsem tam strkat žalud, bylo jí to nepříjemné. Kousala do polštáře a brečela. Pak jsem přirazil. Jak jsem přirazil, tak se prohnula v zádech a lapala po dechu. Šukal jsem jí pořádně, tvrdě, rychle. Protahoval jsem jí anál, cítil jsem ten krásný pocit stísnění v jejím zadečku. Šukal jsem dál a když to na mě přišlo tak jsem se jí do něj vystříkal. Vyndal jsem ho a stříkal jsem jí ještě na záda. Pak jsem přišel blíž k ni a strčil jsem jí ho do pusy, aby mi ho olízala. Stál jsem u ní, viděl jsem, jak jsem jí dal. Roztrhl jsem jí kundu, análek a postříkal jsem jí. Ležela dál. Odpoutal jsem jí a řekl jsem jí, ať dělá, co chce. Oblékla se a utekla.. Nikdy víc jsem jí už neviděl.

PS: Všechny povídky které píšu jsou smyšlené, prosím nevěřte tomu, že bych to udělal. Jsou to pouze fanfikce, ale někde na světě se to dít může. Díky za pozornost.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *