Znásilněná na party striptérem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když mi bylo 16 let, stalo se mi tohle. Nikdy jsem to nikomu neřekla, tento web je první, komu jsem se svěřila. Nikomu bych nepřála aby se mu stalo to co mě. Vždycky jsem si přála mít nějakého kluka a dělala jsem pro to, co jsem mohla. Na svůj věk jsem byla velmi dobře vyvinutá a byla jsem na to pyšná. Nosila jsem mikrosukně, trička s mega výstřihem a chovala jsem se jako Pamela. Jednou se mi to ale stalo osudným. Moje kamarádka Anděla mě pozvala na oslavu svých sedmnáctin a já to rozhodně neodmítla. Díky svému chování jsem byla stejná jako kdejaké šestnáctky a proto jsem měla jen kamarádky, co se chovaly stejně jako já.
Anděla mi řekla, že to nebude jen tak obyčejná párty, ale párty s překvapením. Hořela jsem zvědavostí, co to asi bude za překvapení. Anděla mi dala adresu do ulice, kde jsem nikdy nebyla. Mamce jsem řekla, že jdu ke kamarádce, která slaví jedenáctiny a mamka mi to samozřejmě dovolila. Sice jsem se před mamkou oblékla do obyčejných džínů a trička, ale před domem jsem si na sebe vzala svou oblíbenou mikrosukni, pavučinové podkolenky a tričko s nápisem , , Hot girl“. Teď bych si za to nejradši nafackovala. Přišla jsem k tomu domu číslo patnáct a s hrůzou jsem zjistila, že je to nějakej bordel! Ale to už ke mně přiběhla kamarádka a táhla mě dovnitř. A to co jsem tam uviděla, na to v životě nezapomenu. Kolem tyčí se ovíjel striptér a producíroval se tam. . . NAHÝ!

 

Tak to je to překvapení!!! Nikdy jsem nahého chlapa neviděla a tak jsem zírala na jeho veliký, žilnatý penis dost vylekaně. Striptér si všimnul že věnuju víc pohledů jeho penisu než točení kolem tyče a zavolal na mě, abych přišla blíž. Mohlo mu být kolem padesáti a na svůj věk si toho moc myslel. Já nevěděla, co po mě bude chtít ale šla jsem za ním na pódium. Dívky tleskaly, výskaly a náramně se bavily. Srazil mě na kolena a poručil mi, abych vzala jeho penis do úst. Kamarádka by určitě zasáhla, ale zrovna šla k baru si pro pití. Já se bránila jeho sevření, ale striptér měl větší sílu než já a donutil mě, abych mu ho kouřila.

 

Měl velice dlouhý penis a strkal mi ho až za mandle. Dusila jsem se a snažila ho od sebe odstrčit, ale nešlo to. Když se do mé pusy striptér vystříkal, povalil mě na zem a strhl ze mě minisukni. Já se rozplakala strachem a ponížením, když ze mně striptér strhl i kalhotky. Jeho dlouhý penis tepal vzrušením a přibližoval se ke mně blíž a blíž. . . k mé mušličce! Chtěla jsem ho zadržet, ale najednou jsem ucítila hroznou bolest na mušličce! Zaječela jsem, ale toho násilníka to ještě více vzrušovalo. V tu chvíli přiběhla moje kamarádka a zařvala na striptéra, ať mě nechá být. Striptér se jen smál, ještě víc přirážel a já plakala bolestí a prosila o pomoc.

 

Kamarádka na striptéla zaútočila lahví s šampaňským, které se o něj roztříštilo, praštila ho do hlavy a striptér padl v mrákotách k zemi. Schoulila jsem se do klubíčka a plakala jsem. Cítila jsem štiplavou bolest na mušličce. Sáhla jsem na ní a zakřičela jsem hrůzou! Z mé mušličky se řinula panennská krev a já pochopila. Mám, co jsem chtěla, už nejsem panna ani malá holčička. Měla jsem takový pocit nečistoty, cítila jsem se poskvrněná a špinavá. Kamarádka se mi omlouvala a prosila mě ať jí to odpustím.

 

A striptér? Ten si po probuzení nic nepamatoval. Šla jsem domů a chtělo se mi umřít. Před domem jsem se zase oblékla do oblečení v jakém jsem jakoby odcházela a snažila se chovat se normálně. Mamka nic nepoznala. Od té doby jsem jako vyměněná, už nejsem fiflena a nechovám se vyzývavě. O kluka už nestojím. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *