Zmrzlinová píča

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Sestřenice se vdávala a já jsem slíbila, že přispěji svým vynikajícím zmrzlinovým dezertem na svatební tabuli. Pustila jsem se do přípravy večer předem ve velkém. Nejdřív jsem uvařila speciální kakaovou polevu. Bylo jí přes tři litry a už byla jen vlažná, když do kuchyně přišel i mírně namazaný Mirek – sestřenčin nastávající. Protože bylo vedro (já byla jen v tangách a tílku), poprosil mě o zmrzlinu. Přinesla jsem velkou kostku. „Děsné vedro. Mám už i polevu, chceš?“

„Chci!“

Při nalévání polevy jsem si trochu umazala tílko. „To musíš sundat, nemůžeš přece obsluhovat ženicha jako čuně!“. Sundala jsem tílko, ale trochu polevy se prosáklo i na břicho. Mirek mě vysadil na kuchyňskou linku. „Umyji tě!“ A začal olizovat polevu.

„Chci přidat polevu!“ Vzal hrneček a polil mi polevou prsa. Poleva stékala po prsou na břicho a na moje kalhotky.

„Sundej ty kalhotky! Jsou od čokolády!“

„To teda ne!“

Mirek vzal kostku zmrzliny, která už lehce začínala tát a začal mi s ní jezdit po prsou. Za chvíli mi stály bradavky v pozoru a v kalhotkách jsem měla pěkně mokrou píču.

Mirek mi odtáhl tenký proužek kalhotek mezi nohama na stranu a začal mi jezdit kostkou zmrzliny po poštěváčku. Zmrzlina na mé rozpálené píče tála a Mirek ji vydatně slízával. Za chvíli už zmrzlina nebyla a tak se věnoval jazykem jen mojí nadržené mokré píče a poštěváčku.

„Sundej ty kalhotky!“

„Ne!“

Už se s tím nepáral a kalhotky roztrhal. „Nemůžu Tě ošukat, tak moc bych chtěl, ale zítra se žením. Alespoň si na Tobě smlsnu!“

Následovaly tři hrnky polevy na prsa a píču. Cítila jsem se na kuchyňské lince jako ten dezert. Jeho jazyk zajížděl hluboko do kundy a jeho prst mi dráždil druhou dírku.

Nevydržela jsem to. Sesunula jsem se z linky a servala jsem mu kraťasy. Jeho klacek byl naběhlý a tvrdý. Přitiskla jsem se, tak, jak jsem byla od čokolády a jeho klacek jsem si zarazila tak hluboko, jak to jen šlo. Po několika přiraženích jsem měla první orgasmus. Není divu, po takové suprové přípravě jazykem. Za chvilku jsem cítila, že i Mirek vrcholí.

Podívali jsme se na sebe – a rozesmáli se. Bylo nám fajn, ale museli jsme uklidit tu spoušť, která po našem zmrzlinově čokoládovém milování zbyla.

Uvařila jsem novou polevu, Mirek se druhý den oženil a oběma nám zbyla hezká vzpomínka. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *