Zmatenost…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vloni jsem jel s manželkou na dovolenou k moři. Vše bylo v normálu, náš vztah byl na stále stejné úrovni, nevybočovali jsme z řady. Občas hádky, potom sladké usmiřování, každodenní starosti atd. Na dovolenou jsme se velice těšili a dohodli jsme se, že si jí pořádně užijeme. Tak se také stalo, i když asi spíše ze strany manželky….

V hotelu jsme se seznámili s velice sympatickým a inteligentním mužem. Já osobně jsem se do něj přímo zamiloval, protože chytrých a inteligentních lidí moc nepotkávám. I přes to, že téměř nehovořím anglicky, dokázali jsme si spolu povídat i bez mé manželky celé dlouhé hodiny. Používal jsem ruce, nohy, ale můj společník byl trpělivý a chápavý a vždy jsme se nějak domluvili. Jeden večer jsme společně vyrazili na nějaký zábavní program, zábava byla výborná a po cestě zpět na hotel jsme se ještě stavili v baru na skleničku. Z jedné bylo asi šest a přítel vyzval manželku k tanci. Já netančím a nic jsem neměl proti, takže manželka se vesele bavila. Pozoroval jsem cizince s mou ženou a viděl na něm, že mu má žena není lhostejná. Při tanečních figurách občas mrkl za výstřih, občas ruka sklouzla trošku níže než velí slušnost. Mě to nechávalo klidným, žena také neprotestovala. Začalo mě to dokonce trošku vzrušovat, což mě překvapilo.

Ve tři ráno jsme do sebe zavěšení odcházeli z baru v povznesené náladě. Přítel nás v hotelu ještě zval na skleničku k sobě na pokoj a jelikož nikomu z nás se ještě nechtělo spát, neodmítli jsme. Na pokoji zábava pokračovala dále stejným způsobem jako na baru. Pití, tanec, smích. Jeho ruce bloudili po těle mé ženy čím dál odvážněji, občas se dotkl i prsou. Manželčin vyděšený pohled okamžitě zalétl ke mě. V tu chvíli jsem nevěděl, co mám dělat. Nakonec jsem neudělal nic a jen pokrčil rameny. Zčásti jsem byl naštvaný a z části zvědavý na reakce těch dvou a kam až to zajde. Protože nikdo neprojevil nesouhlas, ruce toho muže byli stále odvážnější a za chvíli manželce jemně rozepínal halenku. Bylo vzrušující pozorovat vlastní ženu, která ještě plná rozpaků asi také nevěděla co s tím. Podprsenka spadla na zem rychlostí blesku a žena v náruči cizího muže tančila do pasu nahá před mými zraky.

Potom už to šlo ráz na ráz. Jedna ruka zajela občas mezi stehna a na manželce bylo vidět, že jí to začíná velmi vzrušovat. V tu chvíli jsem to už nemohl zastavit i kdybych chtěl. Já tedy chtěl, ale také trošku ne, měl jsem smíšené pocity. Sukně jí sjela na zem a v promáčených kalhotkách tančila dál. Ruka cizince jemně zajela za lem kalhotek a pomalinku zkontrolovala vzrušení mojí ženy. Potom jí zasunul dva prsty dovnitř a při tanci jemně dráždil její přirození. Dohrála písnička a kalhotky šli k zemi a mou ženu povalil na postel. Já stále seděl v křesle a díval se jak začíná manželku orálně uspokojovat. Potom jsem už nevydržel, stáhnul kalhoty a vrazil ho ženě do pusy. Mezitím cizinec vyndal svého ptáka a začal manželku tvrdě píchat. Nevím, jak dlouho jsme to vydrželi, vystřídali jsme snad všechny možné polohy, ale je fakt, že tolik orgasmů se mnou žena ještě nezažila. I já jsem si užil. Dnes však o tom raději moc doma nemluvíme. Mívám stavy, kdy mě dost mrzí, co jsem tenkrát dovolil. Pokud bych to mohl vzít zpět, udělal bych to. I přes to,že to tenkrát byl nezapomenutelný zážitek, občas je mi ze sebe samého zle. A žena? Od té doby ustaly hádky, miluje mě asi ještě víc. Možná se jí to líbilo víc než mě a čeká, kdy si to zopakujeme. To má teda smůlu…..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *