Zlodějky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dvě ženské postavy vylezly z okna potemnělého domu, přes římsu se dostali k okapu po kterém se spustili z prvního patra na zem, naložily vaky, které si nesli na zádech do auta stojícího nedaleko a beze slova nasedly a rozjeli se. Projeli nočním městem zastavili před osaměle stojícím domem a vešly dovnitř.
Klára, atraktivní blondýnka zatáhla rolety obývacího pokoje, rozsvítila, vysypala obsah svého vaku na velký stůl uprostřed místnosti a začala se probírat věci. Michala, která se trošku zdržela vešla do pokoje.
„Okamžitě toho nechej ty krávo a odstup. Domluvili jsme se půl na půl !“ přistoupila ke Kláře a odstrčila ji od stolu.
Klára stihla jen sevřít v dlani diamantový náramek a nenápadně si ho strčila do zadní kapsy obtáhnutých kožených kalhot.
„Nechej mě laskavě“ obořila se na Michalu „Budu si dělat co chci a kdy chci“
Michala vysypala obsah svého vaku na stůl k ostatním věcem.
„Rozdělíme si věci a pak už tě nechci nikdy ani vidět. A jestli mě práskneš najdu si tě!“ řekla výhrůžně Michala a obě začali třídit věci na dvě hromady.

Nebylo to ovšem vůbec jednoduché, oběma se při pohledu na uloupené šperky třpytily oči chtíčem a chamtivě si chtěli odnést ty nejcennější kusy. Strkaly se a hádaly o každý kus. A atmosféra v místnosti stále houstla a stávala se nepřátelštější.

Když měli věci rozdělené, nasypaly je zpátky do svých vaků, obě s pocitem, že ji ta druhá okradla.

„Jsi ta největší kráva na světě a sem ráda, že už mam od tebe pokoj a že tě nikdy neuvidím.“ řekla uštipačně Klára, přehodila si svůj vak přes rameno a chystala se odejít.

„Taky jsem si neužívala práci s takovou amatérskou flundrou“ odpověděla Michala.
Klára už byla ve dveřích, když v tom na ni Michala zařvala: „Okamžitě stůj a ukaž co máš v zadní kapse. Michala si totiž všimla jak se na Klářině zadku rýsuje obrys náramku.

„Do toho ti nic není“ řekla Klára „a už vůbec mi nebudeš rozkazovat co mám dělat!“ dodala rozhodně.

„Nebudu se tě prosit o dovolení“ zakřičela Michala, přiskočila ke Kláře, popadla blondýnku za tričko a za zvuku praskajících švů ji vtáhla zpátky do místnosti. Sáhla jí do kapsy a vytáhla krásný diamantový náramek.

„Tak to si teda neodneseš!“

„A jak tomu chceš zabránit“ zeptala se arogantně a vyzývavě Klára, a pokusila se jí vytrhnout náramek z ruky, ten ale spadnul na zem.

Obě se nejdříve pokusily sehnout pro něj ale jejich pohledy se nenávistně střetly, pustila své vaky a vrhly se na sebe.

Klára popadla Michaliny černé vlasy zatáhla za ně až Michala zakřičela bolestí. Michala se instinktivně o totéž ale chytila pouze blondýnčino poloroztrhlé tričko a strhla ho z ní. Klára vztekle znovu zatáhla za černé vlasy až jí jich několik zůstalo v dlani. Michala sténala bolestí a do očí se jí vyhrnuly slzy vzteku.

Michale se podařilo poodstoupit a udeřila Kláru pěstí do břicha až se bolestí sehnula, toho černovláska využila k pomstě za předcházející bolest, popadla Kláru za vlasy, strhla ji před sebe na kolena a začala ji zuřivě kopat do břicha a do prsou. Klára zasténala bolestí a svalila se před Michalu na záda. Ta se k ní sehnula, popadla ji za prsa a začala je mačkat, přitom si sedla obkročmo na blondýnčino břicho. Klára sebou bezmocně škubala a snažila se vymanit ze sevření. Michala z ní ale mezitím strhla podprsenku.

„Já ti ukážu okrádat mě ty blbá děvko! Se mnou si nikdo zahrávat nebude !“ křičela Michala, jednou rukou vjela Kláře do vlasů a druhou jí drtila prsa.

Kláře se po chvíli přece jen podařilo uvolnit Sevření Michaliných stehen. Udeřila ji pěstí přímo mezi rozevřené nohy a strhla ze sebe ječící černovlásku za vlasy.

Obě se opět postavily před sebe a nenávistně si hleděli do očí. Obě zhluboka dýchali a snažili se před dalším útokem nabrat dech.

Znovu se do sebe divoce pustily. Michala škrábala dlouhými nehty Klářino tělo a ta škubala Michale vlasy a kopala až obě ječeli bolestí.

Klára popadla rozevřenou dlaní Michalu za rozkrok a silně ji sevřela. Ta ji v bolesti pustila a klesla na kolena. Klára ji kopla do prsou až se Michala odkutálela metr dozadu a svíjela se v bolesti. Klára už ale neměla sílu na další boj, využila příležitosti, popadla ze země náramek a svůj vak a vyběhl ze dveří místnosti.

Michala vstala a běžela za ní, ale blondýnka se jí ztratila v tmavé noci.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *