Želví trojka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Od té doby, co můj manžel objevil službu Želvy, nemusela jsem ho ani vyzvedávat z jejich veledůležitých akcí stmelujících kolektiv, ani čekat na taxík a tahat ho z něj, sotva stojícího na nohách, do domu a pak do postele.

Tentokrát ho přivezli až k ránu, skutečně pod obraz. Oba pánové byli tak laskaví, že mi s ním tentokrát pomohli až do ložnice. Když jsem si rozsvítila a snažila se z něho sundat alespoň část oblečení, všimla jsem si, že se tentokrát nejen popíjelo, ale také ochutnávaly spolupracovnice. Odstín rtěnky sytě karmínový. Která to asi byla? Pánové mezitím odešli, tak jsem se mu koukla do slip. Bylo to jasné, ochutnávalo se nejenom jazykem.

Některé myšlenky prostě udeří jako blesk z čistého nebe. Když ty, tak já taky. A hned při první příležitosti z tebe udělám paroháče.

Příležitosti stály ještě v hale a vyvolat v nich zájem nedalo moc práce. První se chytil černovlasý, ten po mně vyjel hned, jak jsem se o něj trochu otřela, ten druhý se hned tvářil, že se tedy taky přidá. No, tak to budou parohy pořádné. Jeden nebo dva, to jsem fakt neřešila. Během chvíle jsme byli všichni tři v naší pracovně s pohovkou, já na ní a na sobě nic kromě jejich rukou.

Černovlásek vypadal, že mne bude chtít mít první, nakonec on se mnou tu koketérii začal. Buď jsem si chtěla to čekání na jeho pěkně velkého klacka trochu prodloužit nebo se trochu víc rozehřát a tak jsem si tedy v té motanici těl nasedla na blonďáka a začala se lehce pohupovat. Ten ho měl také pěkně narostlého a asi i většího, než ho má ten můj, takže v tomhle směru mi zespodu nic nechybělo. Levou rukou jsem si pak hned chytla černovláskova macka a začala mu ho pomalu honit.

Bylo na mě asi vidět, že chci spíš jeho, i když jsem už v sobě měla toho druhého. Pomohl mi sesunout se, položil mne na záda a já jsem v očekávání roztáhla nohy. Rozjetá jsem už asi byla dost, takže do mne vjel celkem snadno.

Nejdřív jsem udržela chodidla na posteli a rukou si chytla toho druhého ocáska, kterým mi blonďák usilovně šmejdil po obličeji. Nebylo to sice moc pohodlné kouřit směrem nahoru, ale celkem jsem se snažila a šlo to myslím dobře do té chvíle, než mi černovlásek zvednul nohy nahoru, dal mi je pěkně od sebe a zasunul mi ho tak hluboko, jak to jen šlo. Pak do mě začal přirážet.

V téhle pozici jsem už moc aktivně nekouřila, prostě jsem jen pusou držela, aby mi to do ní blonďák našoupal. Asi ho mé přidušené hekání dost vzrušovalo a tak dlouho netrvalo a napustil mi do pusy celkem pěkný rybníček.

Byla jsem spíš ráda, že už mi ho vyndal, ani si pořádně nepamatuji, kolik semene jsem spolkla a kolik ho jazykem dostala ven. Soustředěná jsem byla jen na neustálé rytmické pronikání do své široce rozevřené komůrky a dávno hotová čekala až vystříkne. Teplé semeno přišlo spolu se zrychleným přirážením, kterému jsem se už skoro beze smyslů zmítala naproti.

Když bylo po všem, musela jsem si na chvilku odskočit, jednak okouknout svého spícího manžílka a pak také ze sebe vypustit černovláskovo semeno.

Opilec spal, chrápal a nevěděl o světě. Tak co dál? Rozloučit se, pokračovat?

Když jsem se vrátila, tak se pánové už chystali k odchodu. Nějak jsem najednou měla pocit, že to ještě není všechno a objala již ve slipech stojícího blonďáka. Nejdřív jsem se na něj tiskla, třela se o něj a pak mu po něm prostě sáhla. Zpočátku nic moc, ale když mi rozvázal a stáhl župan a začal mačkat prsa, začalo to s jeho nástrojem vypadat nadějněji. Pak si mě otočil zády k sobě, vzal prsa do dlaní, pak bradavky mezi prsty a začal mne postrkovat k posteli. Bylo celkem jasné, jak to chce. Na všechny čtyři a zezadu. To bylo přesně to, co jsem chtěla i já. Klekla jsem na kolena, opřela se o lokty a lehce se prohnula. Slyšela jsem zvuk stahovaných slip, pak na sobě ucítila jeho ruce roztahující palci mou komůrku a byl tam. Já asi bylo po předchozím bušení trochu volnější a tak mi srazil nohy k sobě, obkročil je a šoupal mne trochu víc na těsno.

Nějak samozřejmé přišlo to, že mne černovlásek vzal za vlasy, lehkým tahem mne zvedl a moje pootevřená ústa nasunul na svůj kolík. Začala jsem mu po něm jezdit. Za chvíli se přidal protipohybem a tak jsem se zase chvíli nechala přirážet z obou stran, pak se zkoušela na obou kolíkách šoupat sem a tam, ale asi by to chtělo víc tréninku, abychom se v pohybech sladili.

Když mi blonďák sevřel zadek a přitáhnul mě na sebe, cítila jsem v úplném klidu, jak mu ve mně pulsuje. A pak několikrát silně vystříkl. Cítila jsem úplně všechno a přišlo to na mne spolu s jeho teplým semenem. Takhle mi to ještě nikdo neuděl, bylo to fakt skvělé. Úplně jsem při tom zapomněla kouřit.

Abych to dohnala, pomohla jsem si rukou a bylo to celkem rychlé. Pak už se fakt oblíkli a vytratili se jak pára. Ještě jsem si v hlavě nesrovnala, co s tím vším. Vendulka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *