Ze staré panny chtíčem posedlá kurvička

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Dříve než začnu své povídání, musím Vám přiblížit své manželské začátky. Přišla jsem z vesnice studovat vysokou školu a jako správná vesnická husa jsem byla ještě ve svých 19 ti letech panna. Hned při první přednášce jsem omdlela hlady a byla jsem odnesena do kanceláře docenta, který pracoval jako výzkumný pracovník a na školu chodil na občasné přednášky. Pozval mne na večeři, kde jsem se dozvěděla, že je starý mládenec (bylo mu 45 let) a před 2 měsíci mu náhle zemřela maminka. Tu noc jsme skončila v Milanově posteli a on byl moc překvapený, když jeho ocas narazil na panenskou blánu. Chodila jsem pak za ním každý víkend, protože přes týden byl Milan zavalen prací. O víkendech mne zasvěcoval do tajů sexu (ale jak s odstupem času mohu poznamenat – moc velkou fantazii neměl). Za to plodný byl, neboť jsem nedostala své dny. Byla tichá svatba a já na žádost Milana opustila školu, nechtěl ani slyšet, že bych mohla chodit někdy do zaměstnání, takže na co zbytečně studovat. Zpočátku mi to nevadilo, ale časem jsem se doma začala nudit. Milan byl celé dny v práci nebo na universitě a vracel se pozdě večer utahaný jako pes a na nějaký sex neměl ani pomyšlení. Byla jsem ve třetím měsíci, když jsem z ničeho nic začala odpoledne slabě krvácet. I když jsem si hned lehla a čekala na Milana, který mne hned zavezl do nemocnice, potratu jsem nezabránila. Bylo mi to trochu líto, těšila jsem se, že nebudu celé dny trávit sama, ale na druhou stranu jsem byla ráda – bylo by všechno jen a jen na mně. Pět let jsem byla Milanovi věrná a jen si poctivě honila kundičku několika umělými pyji, které mi přivezl z ciziny (mimochodem jsem mu musela před spaním předvádět jak masturbuji a on u toho usínal jako u Večerníčku). A pak jsem narazila na časopis s inzeráty na sex. Můj první mimomanželský sex trval 5 hodin a já se celou tu dobu vznášela ve vlnách rozkoše a báječné orgasmy, které jsem prožívala při lízání kundičky (Milan mi jí ani jednou nelízal a ani ode mne si nenechal vykouřit ocas – prý to není hygienické)a jak omamná byla chuť stříkajícího semene do mých úst, to se snad nedá ani popsat. Možná, že je to nehygienické, za to to bylo fantastické. Byla jsem nenasytná, zvala jsem si nové a nové milence skoro kromě víkendu každý den a bylo mi jedno, zda jsou staří či mladí, hlavně museli mít pěkné ocasy a velkou výdrž. Vedla jsem si pečlivé záznamy, kdy, s jak starým, jak a kolikrát a byla jsem se sebou spokojená, z vesnické husičky se stala pěkně nadržená a šoustavá kurva.

Jednou jsem šla pozdě večer vynést smetí do popelnice. I když bydlíme v pátém patře, dolů chodím vždy pěšky (nahoru se nechám vyvést výtahem). Byla jsem mezi třetím a druhým patrem, když se ozvalo klapnutí a zhaslo světlo. K vypínači bylo daleko a já cítila, že vedle mne někdo dýchá. Je tu někdo, řekla jsem potichu. To už mne někdo držel za hlavu a tlačil mne k zemi. Kuř, ty čubko nebo se ten Tvůj dědouš dozví, že k Tobě každej den chodí cizí chlápek. Byla jsem nadržená, protože jsem měla své dny, takže pět dní jsem byla bez návštěv, chňapla jsem po nabízeném ocasu a málem jsem zkameněla. Už jsem měla v ruce stovky ocasů, ale toto byl unikát, toho tak mít v kundě. Kouřila jsem jako divá a za chvíli měla tu čest polykat gejzír teplého spermatu. Jako kdyby četl můj obšťastňovatel mé myšlenky – chtěla bys ho do kundy co? V pondělí v 10 hodin jsem u Tebe. Myslela jsem, že víkend ani nepřečkám – umíte si někdo představit nadrženou samici, která 7 dní nešukala? Když pak v pondělí v 11 hodin zazvonil zvonek, šla jsem otevřít jen v průsvitném župánku a zvala dál 18ti letého Tomáše z 2. patra. Celý víkend jsem přemýšlela, kdo by ze sousedů mohl vědět o mých návštěvách a v sítu mi uvízl právě Tomáš a ještě 2 páni v letech, které jsem vyloučila k velikosti údu. Tak pojď dál ty můj vyděrači, už se na ten Tvůj ocas těším, chceš mi jí nejdřív vylízat? Hrábl mi do kundy prsty, zjistil, že jsem pěkně mokrá a ještě v chodbě mne tvrdě šoustal zezadu. Tak ukaž, co děláš s těma kancema, že u toho řveš jako kráva. Byl hrozně vulgární, ale mne to tak vzrušilo, že jsem mu začala odpovídat stejně. No co by, prcáme, až se hory zelenají ty nadržený prase. Já Ti ukážu nadržený prase, vykřikl Tomáš, chytil mne za vlasy a táhl do ložnice jako neandrtálec svojí družku do jeskyně. Tentokrát si mne Tomáš vzal v klasické poloze, aby se mohl věnovat mým naběhlým bradavkám (chvíli před tím než Tomáš přišel jsem použila vakuovou pumpu na kozy, při čemž se mi bradavky vždy dvojnásobně zvětší ). Ty máš ale dudlíky, to si nechám líbit. Chvíli je ocucával a sál a za promrdávání mé mokré kundičky se občas do nich tvrdě zakousl, čímž mi připravil několik orgasmů. Promrdali jsme celý den a Tomáš odcházel asi 15 minut před tím, než se vrátil můj unavený muž. Když pak po mně požadoval kundí Večerníček musela jsem se hodně přemáhat a byla jsem ráda, že brzy usnul.

Chcete vědět podrobnosti o mých a Tomášových postupně stále víc a víc perverznějších hrátkách? Jestli ano, tak sledujte tyto stránky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *