Zdravotní sestřička

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ležím v nemocnici po operaci kýly. Do mého pokoje vchází má oblíbená zdravotní sestra, aby mi vyměnila prádlo. Je krásná, vysoká, má nádherné vlasy a štíhlou postavu. Už několik dní ji pozoruji a stojí mi z toho, jak si představuji sex s ní.

Dnes přichází do mého soukromého pokoje. Nejdříve zatáhne závěsy, aby v místnosti bylo soukromí, pak odhrne přikrývku a říká, že se chce podívat, jestli se mi rána po operaci dobře hojí. Pomalu mi rozepne pyžamo a odhalí slabiny. Vůně jejího těla, třpyt jejich vlasů ve slunci a její přítomnost tak blízko mě opravdu rajcuje. Začne prohlížet ránu a jak se na ni dívá, začíná se mi stavět pták. Předstírám, že jsem si toho nevšiml, protože jsem děsně na rozpacích, avšak je zřejmé, co se děje.

Když končí převlékání, „náhodou“ se otře o můj penis, čímž mě vybudí ještě víc. , , Myslím, že bychom raději měli zkontrolovat, jestli to po operaci dobře funguje, “ říká a uchopí mi mého ptáka do ruky a začne ho masírovat, čímž způsobí obrovskou erekci.

, , Zdá se mi to v pořádku, “ zašeptá, když vidí, jaký má na mě účinek. Bez dalších okolků se sehne a strčí si ho do pusy. Jsem vyvedenej z míry, ale překvapení je to příjemné. Potom mě kouří tak úžasně, jak jen si dovedu představit, že by nějaká žena mohla. Během pár vteřin vzdychám rozkoší a skoro k tomu dojdu. , , Počkej, “ zašeptá, poté co si mého nažhaveného ptáka vyndá z pusy, a jde ke dveřím, aby zamkla.

Než se vzpamatuji, zvedne si sukni sesterského úboru a obkročmo si na mě klekne. Zvednu naškrobenou látku a vidím, že má na sobě jen černé punčochy s krajkovým lemem a nic víc. , , Ta čubka, “ pomyslím si, , , přišla sem už nachystaná k tomu aby mě šukala. Já jí ukážu. “

Opatrně, aby mi nepoškodila ránu na kýle, nasedne na na můj penis a zasténá rozkoší, když jí naběhlý žalud roztáhne kundu. Jsem prakticky nehybný, protože ležím na zádech a taky mám děsný strach, aby mi nepraskly stehy. , , Tohle ti uvolní tlak v tříslech a lépe se ti bude hojit rána, „šeptá a při tom se pohybuje nahoru a dolů.

Sáhnu jí pod její bílou zástěru a pohrávám si s jejími prsy. Ona také laská sama sebe. V tu chvíli někdo klepe na dveře. Je to vrchní sestra a chce vejít.

, , Hned to bude, “ volá moje sestřička přidušeným hlasem a během pár vteřin se otřásá orgasmem a já přitom stříkám do její vlhké pochvy. Bez jediného slova ze mě sleze, přikryje mě, upraví si uniformu a odchází z pokoje. Jen na okamžik se zastaví, aby se ohlédla a já spatřím spokojený úsměv, který si budu napořád pamatovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *