Zbytek kapesného

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Uprostřed města ve velkém nákupním centru. Vánoční nákupy vrcholí, větší i menší obchody, restaurace i bary, vše svítí a je plné lidí. Tímto davem unášeny, jdou dvě znuděné dívky. Jen tak se rozhlíží po lidech a výlohách, občas spolu něco prohodí, zasmějí se. Vánoce se jich nijak netýkají a je vidět, že nebýt tady musely by se nudit doma každá sama, nebo dokonce pomáhat s přípravou Vánoc. Přesto, že jim nemůže být víc než čtrnáct nebo patnáct let, obě jsou nalíčené, dlouhé vlasy a oblečení a je zřejmé jejich výsadní zaměření na vzhled.
V davu se málem srazí se spolužákem Ondrou. “Ahoj holky, kam jdete? Nechcete se mnou jít naházet do automatu? Zbylo mi ještě asi šest pětek kapesnýho.” Dívky se na sebe podívají a jen se zahihňají, jdou dál, ale pak se jedna otočí a řekne “Jdeme do drogerie. Automaty jsou pro teplouše.” Ondrovi zasvítí oči, “Tak počkejte, půjdu s váma, taky si něco koupím.” a chvátá za nimi. V drogerii je poměrně málo lidí a klid. Děvčata se pro změnu zase hihňají a vybírají si nějakou rtěnku, když k nim opět přijde Ondra a ukazuje malou krabičku kondomů. “Mám vybráno. Pojďte holky.” Ty se zase jen zahihňají a odchází k pokladně. Kluk ještě obratem ruky strčí do kapsy rtěnku kterou holky vybíraly a upaluje za nimi, než však zaplatí kondomy, holky už jsou kus od obchodu, kde je doběhne a zastaví. “Hele, trhni si nohou Ondráši, mě se teď nechce.” Říká ta vyšší z dívek. “No a co chcete jako dělat, beztak se tu jen tak poflakujete. Nedělej ze sebe krávu a pojď, bude zábava.” Přitom vezme tu druhou dívku za ruku a společně odcházejí k toaletám. Asi po vteřině je ale Martina dožene a všichni společně se zavřou v kabince pánského záchoda, kde si Ondra vyleze na mísu, otočí se čelem k děvčatům, vytáhne z kalhot a vystrčí na ně čůráka. Holky mezi tím zkušeně vyvalí kozičky a vrhnou se na kouření. Menší Lucka je evidentně pořádně nadržená a tak jí během vteřiny z Ondrova čuráka koukají z pusy jen jeho koule. Druhou rukou si projíždí kundičku a vzduch se pomalu začíná plnit vůní sexu. Martina se jakoby neochotně ujme lízání koulí, ale když se na ní na chviličku dostane kouření čůráka a začne jí projíždět hrdlem, brzy se rozparádí a začne se s Luckou o kouření přetahovat, střídat se a líbat se spolu navzájem. Přitom si mimoděk projíždí pičku čtyřma prstama. Ondra na míse to spokojeně pozoruje s rukama v kapsách, užívá si pohledu a občas pohne pánví. Čurák se mu od slin celý leskne a cítí, že každou chvíli sebou začne cukat. Lucka teď vydáhla ruku z kundičky a dala jí Martině ochutnat, což jí okamžitě s ochotou opětovala a holky si teď začaly vzájemně prstit kundy, intenzivně se líbat a při tom ještě honily Ondrův k prasknutí naběhlý ocas. Tak jím zajel děvčatům mezi rty a ty ho pak líbaly každá z jedné strany. Mladá, ale už pěkně rozmrdaná a taky lstivá, Martina velice dobře rozpoznala jak brzo přijdou salvy semene, ale nedokázala si odříct první dávku, tak si ji nechala stříknout do pusy a zatím co sama vychutnávala horké sperma, pevným stiskem a drsným honěním směřovala další výstřiky do Lucčiných vlasů, obličeje a na kozy.

“Co děláš ty krávo!?” Děvče se chtělo rozlítit ještě víc, ale Ondra jí duchapřítomně strčil čůráka rychle do pusy, chytil za hlavu a zasunul jí ho, ještě stále cukajícího, hluboko do krku a tak musela hlavně polykat a nemohla se rozčilovat. Ještě by na ně někdo kvůli pár cákancům zavolal policii. Všichni sice dobře věděli, že jim nemůže nic udělat, ale i tak by to bylo nepříjemné. Hlavně tedy proto, že se chtěli ještě bavit a venku byla zima.

“No tak neblázni, se nemusíš hned rozčilovat, ne? Už jsi to nějaký holce dělala pěstí?” Martiny tah byl výborný, Lucka se uklidnila a když Ondra slezl z mísy, otočila se Martina zády k těm dvěma a s jednou nohou na míse se prohnula, vystrčila tak úplně mokrou kundičku a když si pak ještě roztáhla půlky, kundička se jí otevřela a bylo jí vidět snad až do krku. Ondra se přesunul za Lucku, stáhl jí gatě, nasadil kondom a čůráka a začal pomalu a dlouze přirážet, mezi tím, co ona se jednou rukou opřela o mísu, druhou ruku pomalu zasouvala do Martiny kundy, kterou měla přímo před obličejem. Jakmile se do ní dostala celým zápěstím, zaťala prsty v pěst a začala ji pomalu vytahovat. Přitom sledovala, jak se jí kůže a pysky kolem ruky napínají a začala pomalu zrychlovat. Ani to nebylo tím, že by chtěla, ale spíš tím, jak jí ze zadu zrychloval mrdání Ondra. Toho zase neskutečně vzrušovala a nemohl svůj pohled odpoutat od Martiny pulzující prdelky a tak se stalo, že Lucka už hezkou chvíli protahovala Martině kundu celou pěstí ven a dovnitř a těsně než se udělala z ní Ondra vytáhl čuráka, shodil kondom a vrazil ho Martině do prdele a povídá “Lucko, nepřestaň ji mrdat, já ti ho pak dám.” A tak Martinu mrdali oba dva. Ta se snažila dostat do sebe pěst jak hluboko to jen šlo, Ondra cítil na čuráku Lucčiny prsty a kozy jen lítaly. Martina sebou začala škubat v euforii orgasmu, stáhla zadek a po dalších pár zástrcích začal Ondra zase stříkat. První výstřik hluboko do střev, ale pak ho z Martiny rychle vytáhl, chytil Lucku za hlavu a zase jí ho vrazil až do krku a ještě přirážel. Ta se sice snažila čurák odmítnout, hlavně kvůli hnědým flekům, ale když ho z ní pak Ondra vytáhl, už byl čistý. Spokojenost ze všech sálala, kromě Lucky, ale neřekla nic, aby se jí nesmáli. Když se strojili dal Ondra Lucce se slovy “Bez tebe by to nebylo ono.” ukradenou rtěnku. Rozzářila se a chmury byly ty tam.

Tři minuty na to, uprostřed města ve velkém nákupním centru. Vánoční nákupy vrcholí, větší i menší obchody, restaurace i bary, vše svítí a je plné lidí. Tímto davem unášeny, sotva jdou dvě usměvavé dívky. Přesto, že jim nemůže být víc než čtrnáct nebo patnáct let, obě jsou celkem nalíčené. Krásné dlouhé vlasy a oblečení při bližším pohledu vykazuje známky perel ze spermatu a druhé se podezřele leskne vnitřní strana stehen. Je zřejmé jejich výsadní zaměření na hlubší zážitky. “Stejně je to hovado, co si jako ten Ondra myslí? Takhle teda s náma zacházet nebude! Že jo!?”

cour

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...