Zaučení u vody

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ten den bylo nebývale teplo a my vyrazili k vodě, k místnímu rybníku.

Jmenuji se Marie a muž je Tomáš. S Tomášem se známe již řadu let a v sexu jsme již zkusili mnoho způsobů a míst, kde si zamrdat. A že jich nebylo málo.Třeba v noční lince přímo za zády malého kluka, nebo u koryta v JZD mezi krávami- krásně bučely do rytmu. Ale u vody to byla naše častá specialitka.

Vždy jsme si lehli poblíž osamoceného člověka, nebo naopak ke skupině mladých puberťáků, kteří si volnou chvíli zkrášlovali dávkami alkoholu.

A to byl i náš případ.

Začnu tím, že náš doposud nesplněný sen je sex ala bisex. A zde se na tom začalo pracovat.

Na kuráž jsme si otevřeli lahev vína a námluvy mohly začít. Svlékli jsme se do naha a začali osahávat. Lehla jsem si na bok čelem k omladině, jednou rukou jsem si opírala hlavu a druhou si hladila kozy. Během toho mi Tomáš masíroval prdel a občas zajel prsty do mé upocené a spařené kundy. Párkrát jsem zavzdechla, aby si nás chlapci všimli. A však bylo to zbytečné, protože ti už nás dávno s erekcí sledovali. Dokonce si to jeden z nich natáčel na mobil. Asi to bral jako senzaci, ale to ještě nevěděl, co ho čeká. Koukala jsem se přímo do objektivu a střídavě si olizovala rty a bradavky – jelikož mám cecky č.6.

Víno stoupalo do hlavy a my byli více a více odvázaní. Dopila jsem sklenku a pak si lehla na záda, čelem k omladině. Dala sem nohy od sebe, kundička se mi rozevřela a já ho začala Tomášovi divoce kouřit. Dělala jsem to hodně zřetelně, aby bylo vše vidět. Od pytle, který jsem měla celý nasátý v tlamě, až po žalud, který mi zajížděl hluboko do krku.

Po pár minutách byly zábrany úplně pryč. Klekla jsem si na kolena, Tomáš mě chytil bez slitování za vlasy a za bradu a začal mi ho rvát až po koule do krku. Slintala jsem u toho, jak malá holka. Vždy ho po chvilce vyndal a profackoval mě, jak tu největší špínu. U toho mi polohlasně nadával:“KUŘ TY DĚVKO ŠPINAVÁ, ZMDÁM TĚ, JAK NEMLUVNĚ A PAK UTOPIM SVOU MRDKOU TY ČUPKO SMRADLAVÁ“.

Už jsem to nemohla vydržet. Chytla jsem ho za naběhlý ocas a nahlas řekla:“DĚLEJ, ZMDREJMĚ TY PRASE“.

Položil mě na záda, nohy dal za hlavu, do huby mi narval moje kalhotky a začal přirážet jako nadržený zvíře.

A pak to přišlo kalhotky v hubě a omladina stojící opodál, mě vyrajcovali tak, že jsem Tomáše odstrčila a začala stříkat všude kolem sebe. Prostě MEGA SQUIRT!!

Tomáš nezůstal pozadu. Posadil mě, stoupl si přede mě tak, aby to bylo vidět, chytil mě silně za krk a začal stříkat. Mrdka lítala i za mě, jaký to byl výstřik. Měla jsem to na čele, na tvářích na kozách a zbytek jsem mu vysála do sucha. Vše jsem si rozmazala po kozách a přitom se vyzývavě koukala na ty mladý chlapečky, co nemůžou ani dýchat. Stáli jim ptáci a oni nevěřili vlastním očím…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *