Zaškolování od Otčíma-druhá část

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po dlouhém zaučování od svého nevlastního tatínka jsem si myslela že už nic dalšího nepřijde. Že už mě vlastně ničím překvapit nemůže. Od mých pěti let až do 15 mě uváděl do tajů sexu. A já za to byla vděčná a spokojená , už jsem si to ani jinak nežádala než jak mi to dělal on !

Znala sem už vlastně všecko i když sem byla stále panna, byla sem mnohem zkušenější než většina  holek v mém věku. Po mých šestnáctých narozeninách jsem se rozhodla že svůj věneček dám právě jemu , Protože jsem věděla že potom všem co mě naučil a dal mi poznat ho o to prostě nemůžu připravit ! 🙂

Druhý den po narozeninách nadešla ideální chvíle lehla sem si k němu na postel jen v bíle tílkové košilce a pod ní jenom moje mladé natěšené a nadržené tělo. (spala jsem s ním spolu na posteli už mala ). Lehla jsem si k němu on už spal , ležel zády ke mě přitulila sem se k němu a začala ho hladit přes trenýrky po jeho klacku a přitom ho líbala na uchu a krku a jemně ho kousala. Náhle se ke mě otočil a hned věděl že mám zase chuť ! Myslel si že mu ho zas fantasticky vykouřím a on mi za to na oplátku vyprstí kundičku přesně tak jak to mám ráda !

Milovala jsem to jak mi to dělá prsty tak moc že jsem si to už ani sama dělat nechtěla ! 😛  Ale ten večer moje tělo toužilo úplně po něčem jiném . Toužila sem po tom aby se mnou prošukal celou noc! Strašně jsem chtěla aby on byl ten prví i v tomhle stejně jako v líbání atd.

V momentě kdy se ke mě o točil a zpozoroval že pod tou noční košili už nic nemám se mu postavil . Sjela sem dolů pod peřinu a začala mu ho kouřit nejdřív pěkně jazýčkem potom polibky a pak si ho zasouvat až do krku a přitom mu laskat v ruce jeho koule jejichž chuť jsem milovala !

Po chvíli kdy jsem viděla že už je hezky naběhlý jsem si dodávala odvahy a říkala si …Teď dělej ! udělej to! sama víš že i on to chce tak jako ty!

Odkryla jsem tedy peřinu lehla si vedle něj a taťka s udiveným pohledem na mě koukal , a než se stačil zeptat proč jsem přestala.

Už na mě ležel já roztáhla nohy a celá nedočkavá jsem se těšila …

Taťka se na mě koukal a jen se zeptal .. vážně to chceš zlato ? , cítíš se už být plně připravená ? …odpověděla sem …na nic jiného nečekám , prosííím …!!

Najednou mu v očích zajiskřilo a hned si mě tam dole začal připravovat moc práce mu to nedalo protože já už jenom při myšlence že mě konečně ošuká jsem tekla proudem!  Když už viděl že se samou rozkoší klepu a prostěradlo je snad celé nasáklé mých šťáv si ho začal nasměrovávat a přitom mě líbal a hladil po vlasech …

Ani jsem nepožívaly kondom , věděla jsem že jemu skutečně věřit můžu 🙂

Nastal můj slastný okamžik cítila jsem jak mě špičkou svého klacka hladí po kundičce a byl to neuvěřitelný pocit blaha …pak ho posunul k mé ještě stále panenské dírce a začal mi na ní svým pérem kroužit , celá jsem se svíjela a vydychovala do polštáře abych nevzbudila maminu která spala ani ne metr od nás ! Ale v tu chvíli mi to bylo fuk !

A když mi celou dobu na ní takhle kroužil slastí jsem to už vydržet nemohla a řekla ..vraz už ho do mě !! moc tě prosím !

Usmál se na mě jako by přesně na to čekal pomalu mi ho tam zasouval a pak tvrdě přirazil ! Ten krásný pocit mít ho v sobě a cítit to jak je horký , neucítila jsem žádnou bolest jenom obrovskou ale krásnou křeč , která mě donutila vydechovat a hekat taťkovi po rukami….

Byl neuvěřitelný tak opatrný a přitom tvrdý , věděla sem že lepšího kandidáta a mé poprvé jsem si vybrat nemohla ! 🙂

Zasouval ho do mě jak to jen šlo .. zrychloval a když jsem to už vydržet nemohla vykřikla jsem ……úúž budu ! už budu !  a on na to ale nebudeš ! já jsem ještě neskočil ! a začal zase zpomalovat a pak ho ze mě pomalu vyndal , nechal mě to prodýchat ale já ještě nebyla ! chybělo málo a došla bych k vyvrcholení ….Viděla jsem že přestal a tak sem si jí chtěla dodělat sama …Když v tom mi ruku od mé pičky odhodil a řekl…na to miláčku můj zapoměň ! nedovolím ti se o tak jedinečnou chvilku připravit! Oba jsme na to čekali hodně dlouho a začal mě vášnivě líbat a roztáhl mi nohy a zvedl do vzduchu a začal mi vylizovat mojí kundičku která už byla na kraji vyvrcholení , lízal mi jí skvěle tak skvěle že jsem se za pár sekund udělala jako snad nikdy! Nechal mě odpočinout ale cítila jsem že moje pička stále nemá dost !!! nechápala jsem …

Taťka si zatím při pohledu na mě pohoňkával a já už zase vlhla !!

Hned to na mě poznal a šukal mě zas !! Šukali jsme spolu až skoro do rána …byl to nezapomenutelný okamžik a však ne poslední spolu jsme se milovali ještě mnohokrát až do dnes 🙂 !

Do  dneška nechápu že moje mamina spala ani ne metr od nás a mě to neuvěřitelně vzrušovalo , ten pocit že nás může vidět ! Bylo a je to něco krásnýho <3  Vlastně jsme si oba pomohli, moje mamina ho nevzrušovala protože prý byla prkená ….Já však byla opak jí 🙂 ! a už v útlém věku jsem mu ho dokázala postavit do latě ! Navíc jsem získala zkušenosti které bych neposbírala ani za celý život … Jsem mu vděčná miluji tě tati navždy !

Tak a to je celý můj neobvyklý příběh 🙂

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...