Zamilovaná do šéfové

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už od rána jsem nervózní, jelikož mám dneska nastoupit do nové práce. Ještě si namaluju pusu rtěnkou, zase to nepřeháním a je to. První den musím udělat dojem. Vlastně ani nevím, jak šéf vypadá, u pohovoru jsem měla jeho zástupce. Za chvíli bude sedm a já zrovna stojím před budovou, která má pět pater a v tom nejvyšším mám mít kancelář hned vedle šéfa. Budu jeho finanční asistentka, tak se musím ukázat.

Ještě chvíli váhám, ale nakonec vejdu a blížím se k výtahu. Nastupuju do něho sama a vyjedu až nahoru. Když zaklepu na dveře kanceláře, ozve se ženský hlas a já vstoupím. To už mi jde naproti, podává mi ruku a vítá mě. Mile se na mě přitom usměje. Vrátím jí to a posadím se naproti ní ke stolu. Během chvilky mi začne vysvětlovat co bude obsahem mé práce a přitom podepisujeme mojí pracovní smlouvu. Už se cítím mnohem líp a vlastně se těším až budu po jejím boku pracovat. Jmenuje se Klára má delší hnědé vlasy, velké a veselé oči a strašně milý úsměv. Uvědomuju si, jak je hezká. Občas jsem měla pocit, že i ona si mě prohlíží.

Po patnácti minutách už sedím na své židli a seznamuju se s prostředím, ve kterém budu pracovat. Asi po půl hodině ke mně přišla a požádala mě abych jí přepsala nějaké papíry do počítače a pak jí to přeposlala. Bylo toho požehnaně, ale aspoň mi to uteče. Když se blížila dvanáctá a měla jsem toho celkem dost hotového zaklepala mi na dveře a zeptala se jestli s ní nechci skočit na oběd. S nadšením jsem souhlasila. Měla jsem pocit jakoby mě něčím přitahovala, ale nevěděla jsem co to je. U oběda jsme si povídaly o všem možném. Například, že jsme obě nezadané a bez dětí. Její 25 a to křeslo, které má, jí přenechal otec. Hodinka uběhla jakoby nic a já jsem se vrátila ke své práci a Klára udělala totéž. Ve tři jsem udělala poslední klik, vypnula počítač a šla domů. Večer když jsem usínala přemýšlela jsem na tím pocitem a myslela na Kláru a došlo mi to. Jsem zamilovaná.

Práce mi šla od ruky, Klára byla čím dál tím milejší, pořád za mnou běhala a já byla zamilovaná! Ale jak dlouho to ještě vydržím? Sice je pořád kolem mě, dívá se na mě, usmívá, říká mi Kristýnko, tak mi říkávají jen doma, občas se mě nepatrně dotkne, ale když já nemám odvahu jí to nějak vrátit, maximálně ten úsměv, ale to je všechno. Chodíme na oběd, povídáme si a já na ní pořád myslím a zdá se mi o ní. To jsem ještě nikdy necítila a víkendy jsou k nevydržení, jak se vždycky těším až ji uvidím!!!

Dneska je pátek a Klára má dovolenou. Je mi po ní smutno. Po práci jdu ještě na nákup. Náladu mám pod psa. Víkend o samotě přede mnou a ještě ke všemu se spustil liják. Rychle jsem nákup naskládala do auta a jela domů. Když jsem vystoupila, vyndala nákup a rozeběhla jsem se ke dveřím od vchodu, všimla jsem si, že tam někdo stojí a schovává se před deštěm. Když přijdu blíž, zjistím, že je to Klára. Chudák je celá promoklá. Ptám se jí co tady dělá a hned jí nabízím, že se může jít ke mě usušit. Říká, že měla poblíž nějaké vyřizování a že musí teď jezdit autobusem, jelikož má auto v servisu. Úplně se klepala zimou. Když jsme vešly do mého bytu okamžitě jsem jí poručila, ať jde do koupelny a dá si teplou koupel. S díky to přijala a já jí ještě do ruky strčila svoje suché tepláky a tričko. Mezitím jsem udělala teplý čaj a kafe a položila vše na stůl do obýváku. Během dvaceti minut byla hotová a přišla si ke mě sednout. Řekla jsem jí, že si potřebuju dát taky koupel a šla jsem do koupelny. Nemohla jsem uvěřit tomu, že jí mám tady, ve svém bytě!!! Po chvíli jsem byla vykoupaná. Vzala jsem si na sebe domácí župan a tepláky. Klára už měla vypitý čaj a zřejmě byla spokojená. Ještě mi mockrát poděkovala. Sedla jsem si vedle ní. Všimla jsem si, že se na mě dívá a já jí pohled vrátila. Pomalu a nejistě se přisunula. Udělala jsem to samé. Pak promluvila a řekla, že jsem moc hezká a už od prvního dne jsem se jí líbím. Já měla sucho v puse. Než jsem se nadála políbila mě. Jemně a já jsem pocítila vlnu vzrušení a štěstí. Rychle jsem jí objala, jakoby mi měla utéct a začala ji vášnivě líbat. Ani nevím jak, ale najednou jsem měla moji ruku pod jejím tričkem a začala ji hladit prsa. Jemně zasténala. Vzala jsem jí za ruku a odvedla do ložnice. Položila jsem jí na postel lehla si vedle ní, svlékla jí tričko a začala jí líbat bradavky. Rukou jsem zajela pod tepláky a začala ji jemně hladit. Snažila se mi to oplácet svými doteky a polibky. Za chvíli už jsem byly obě nahé a navzájem jsme se hladily a líbaly. Bylo to nádherné, jak jsem byla vzrušená a ona tak krásně mokrá.

Jemně jsem do ní zasunula prst a začala přirážet. Začala víc a hlasitě vzdychat a já nepřestávala přirážet. V tom se najednou prohnula a hlasitě zaječela. Měla orgasmus. Lehla jsem si vedle ní a něžně ji objala. Přitiskla se ke mně. Kristýnko, miluju tě! Jak to řekla, povalil mě pocit štěstí. Já tě taky miluju, Klárko, už od prvního dne. Aniž bych se nadála ležela jsem na zádech a Klára mě začala laskat jazýčkem v klíně. Je to nádherný, pokračuj. Během chvilky do mě strčila prst a já se nemohla nabažit toho pocitu vzrušení, jak moc se mi to líbilo. Netrvalo to dlouho a přišel orgasmus, takový, jaký jsem nikdy nezažila. Byl tak silný, že jsem začala křičet. Po té si na mě Klárka lehla a já ho nechávala odeznít. Děkuju ti, Kristýnko, miluju tě. Byly jsme šťastné.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *