Zajíček

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Trávili jsme se ženou dovolenou u moře zrovna v termínu, kdy měla třicáté narozeniny. Tak jsem se rozhodl, že jí dám nevšední dáreček – sexík s nějakým mladým opáleným klučinou bez pupku a předsudků. Že by se nějakej nenašel to jsem strach neměl, protože ženuška byla pěkně stavěná s pevnýma trojkama. V té době odbarvená na blond a dokonce pěkně opálená, až na bílá místa po plavkách, což může někomu připadat dost sexy. V duchu jsem si představoval nějakého sympatického itálka, nebo místního chorvata. Hlavně ne zrzavého němce. Taky jsem chtěl, aby to bylo překvápko, takže jsem jí nic neříkal a doufal, že to vyjde.

Dovolenou jsme si pěkně užívali, každý večer jsme chodili za zábavou, vínečka jsme se nebáli a já nenápadně připravoval půdu …. Bohužel moje představa o „italovi“ vzala za své, protože asi chodili pařit někam jinam. Ale jeden večer před koncem dovolené jsme na diskotéce potkali, koho jiného než našince, teda pražáka. Jmenoval se Honza a byl na „nucené“ dovolené s rodiči. Bylo mu tak 17 let a chodil tančit pro ženu, protože já přece nebudu v takovém teple tančit, popíjení místního vína mi docela stačilo. Bylo vidět, že ženušce to není nepříjemné a tak jsem navrhl, ať jde s námi ještě na panáka do apartmánu, což přijal bez rozpaků.

V pokoji bylo docela teplo, tak jsem navrhl, že si trochu odložíme. Žena si nechala sukni a podprsenku a mi byli do půl pasu. Viděl jsem jak Honza nemůže odtrhnout oči od jejich prsíček. Honza byl bílej jak vápno, slunce asi ani neviděl, ale docela dobře stavěnej a dost nesmělej. Začali jsme trošku popíjet, klábosit a samože jsem roztočil flašku, ať je legrace. První kolo padlo hned na ženu a ta sundala podprsenku. Vyskočily jí krásně neopálená prsa a Honzovi se v okamžiku pod kraťasami postavil, což se snažil maskovat, ale nešlo to. V tom okamžiku jsem viděl, že moje ženuška nemůže spustit oči z jeho tělíčka. Koukala na mě, co já na to a já jenom lehce pokynul, jako že může. Po pár kolech jsme byli úplně nahatí všichni. Honza měl pěknou erekci, což už ani nemaskoval a jenom zíral na moji nahatou ženu, která seděla vedle něho. Ta se k němu nenápadně přibližovala a bylo mi jasné, jak to dopadne. Všichni jsme byli lehce přiopilí a já přemýšlel, jak vyklidit pole, aby si to ženuška užila a přitom jsem chtěl být u toho.

Tak jsem jako omylem zhasnul lampičku, svalil se dozadu a dělal, že jsem vytuhnul. Přitom jsem v přítmí letní noci pozoroval, co bude následovat. Bylo to docela komické, protože zůstala vidět jenom bílá těla. Takže jsem viděl jak se bílé ruce blíží k bílým prsíčkům a potom do bílého klína za oboustranného vzdychání. Za chvilku bylo vidět, jak Honza stojí kousek ode mě a jeho docela velký penis mizí a zase se objevuje ve tmě – to mu ho žínka pěkně kouřila. Postavila si ho tak, abych mě to pořádně rajcovalo, potvůrka. Honza byl vzrušen na maximální míru a ta moje si to evidentně pěkně užívala. Potom se svalili na sedačku a Honza začal mohutně a rychle přirážet své zkamenělé péro do klína ženušky. Byl tak zběsilý, že párkrát musel znovu hledat dírku. Ženuška doslova řvala blahem a její bílá prsa pod přírazy pořádně poskakovala. Šukal ji jak o život, pěknými přírazy a rychlým tempem (jako zajíc), jenže to dlouho nevydržel a udělal se neskutečně rychle. Celé to show trvalo snad 10 minut, potom se rychle sbalil a byl fuč …

Jakmile zmizel, tak jsem i já zasunul do ještě neukojené ležící ženy. Bylo tam pěkně nacákáno, tak tam zajel jako po másle. Byl to zvláštní pocit zajet čurákem do kundičky, která byla právě pořádně vycákána cizím spermatem, ale ani mi to nevadilo, protože žena byla pořádně nadržená a hned začala pěkně přirážet. Pomalejším, ale jistým tempem jsem ji přivedl ke krásnému orgasmu a až odezněl, tak jsem jí řekl : „Všechno nejlepší k narozeninám …“ Ženuška mi na to odpověděla : „Já věděla, že to bude originální dáreček, ale ani jsem si ho moc neužila …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *