Začátek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bydlím s mamkou a tátou nedaleko většího města. Našim je 37let oběma, mamka pracuje v reklamce a táta je voják s povolání, tak často nebývá doma. Chodím do města do školy, na plavák a do fitka a domů. Je mě 15 a táta mě drží zkrátka, tak že večery trávím většinou doma s mamkou, holky se mě líbí a já jim taky, ale zatím nic vážného jsem nezažil. Mamka chodí doma většinou bez kalhotek jen v delším triku nebo v kratší košilce, tak někdy zahlídnu hodně hezký věci. . .

Seděl jsem v jídelně za stolem a hrál si s mobilem, mamka chystala večeři. Všiml jsem si, že má na sobě kratší červenou zástěru a dál se věnoval mobilu. Byla za mnou a hledala něco dole v lince, asi. Uslyšel jsem:, , k sakru. “asi něco hledala, ledabyle jsem se otočil a to co jsem uviděl mě úplně ochromilo. Mamka stála předkloněná zády ke mně asi metr a půl, zástěra byla vzadu svázána dvěma bílýma šnůrkama a já se díval přímo na její úplně holou nádhernou vyšpulenou prdelku a krásnou hladkou kundičku. Nohy měla úplně rovně napnuté dolů, v ten moment jsem si uvědomil, že je mamka výstavní samice. Byl jsem úplně mimo vyschlo mi v krku a a srdce mě bušilo jako o závod. Penis v boxerkách mě divoce pulsoval. Mamka pokračovala: , , já to snad nenajdu. “ roztáhla nohy víc od sebe a vrtěla prdelkou. . Byl jsem totálně out, zajel jsem rukou do boxérek a honil si ho.

Po chvilce se mamka narovnala a položila krabici na linku, trhl jsem sebou a rychle si zase hrál s mobilem. Prohodil jsem, že ať to v klidu dovaří, že zatím ještě něco dodělám do školy v pokoji. Usmála se a dala mě pusu na rty. Byl jsem nesmírně nervozní a snažil jsem se opustit jídelnu aniž by zpozorovala můj 18cm dlouhý tvrdý penis. . Samozřejme si toho všimla pootevřela ústa a jemně se usmála:, , dobře. “řekla. . Dělal jsem jako že nic a odplul do pokoje. Rychle jsem ze sebe serval boxerky a triko, nastartoval pc, aby to vypadalo, že něco hledám a úplně nahý jsem si začal ve stoje honit svůj k prasknutí nalitý penis. Najednou jsem si všiml v odrazu skla, že jsou malinko pootevřené dveře a mamka má opřenou hlavu o zárubeň a pozoruje mě, pocítil jsem obrovskou vlnu nového vzrušení a dělal, že o ní nevím a pokračoval v honění. Cítil jsem obrovský tlak ve varlatech a věděl, že můj výstřik je blízko. Nenápadně jako by nic jsem se natočil, aby měla mamka co nejlepší výhled na můj penis a výstřik, který bude následovat.

Náhle to přišlo ta ohromná rozkoš s celé té situace, začal jsem sebou trhat nevím jestli jsem křičel na hlas, ale ze špičky penisu mně vyletěl obrovský dlouhý proud semene a další semeno se mně stříkalo v několika vlnách. Když jsem se vzpamatoval svalil sem se na křeslo a zahlídl mamku jak opatrně přivírá dveře. Zhruba za dvacet minut mě mamka volala:, , Kubi pojď jíst!“ rozpačitě jsem vešel do jídelny mamka se na mě mile usmívala dala mi pusu a hladila mě po vlasech:, , máš palačinky Kubíku. “ řekla a usmívala se najednou jsem se úplně uvolnil a byl jsem naprosto lehký. . Tak to tedy začalo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *