Začátek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj. Jsem Lukáš. Vždy jsem patřil spíše k lidem, kteří měli spíše smůlu na vztah. Ale jedou se vše změnilo. Seznámil jsem se s kamarádem Tomášem. Bavili jsme se o všem možném. Všem, co nás vzrušovalo a u většiny z těch věcí jsme přišli na to, že to tu nikdo nenabízí. Nikde to jako veřejná služba není. Vše je možné pouze doma. Tenkrát se nám vnukl nápad. Založíme jakoby službu pro lidi jako jsme my. Nechtěli jsme aby to bylo jen tak všude napsané a zas tolik profláklé. Chtěli jsme mít svou klientelu a proto jsme přemýšleli i o jménu. Po krátké chvíli jsme se unesli. Bude se to jmenovat Klinika LT +. Název jsme měli. Co dál? Musíme nakoupit spoustu věcí. Věci potřebné k provozu. Chtěli jsme se zaměřit především na urologii. Myšleno urologii která pro daného kluka bude zakončena výstřikem mrdky v pěkný dávce. Samozřejmě já i Tomáš máme rádi hrádky na doktory a tvrdší sex. Krásné tvrdé mrdání. Mrdání kde trocha krve nezaškodí ale spíše způsobí krásnou bolest. Takže jedno zaměření jsme měli. A dál? Rádi oba experimentujem a proto se ničemu nebráníme. Zařadíme do nabídky i piss a fekál. Ať si najde každý to, co ho bere nejvíce. Bude pro nás radost to pro jiné udělat. Měli jsme tedy Urologie,Piss,Fekál a dál? Jasný… už to mám řekl Tomáš. Dáme BDSM a BDSM hard . Ok Fajn. Dneska bych už nepřemýšlel a raději si užil. Co ty na to Tome? Jsem pro. Dáme sprchu a poradny vycákáni prdele mrdkou. Nemůžu se dočkat Tome. Jdeme na to. Zalezli jsme do sprchy a nádherně si začali užívat. Trochu víc sprchového gelu a mýdla nikdy neuškodí. Po chvilce mě Tomáš naplnil svým mlíkem. Vytáhl ho a já mu ho ještě pokouřil. Byla to nádhera. Po sprše jsme si sedli k pc a rozhodli jakoby sítě s otázkou, o co by měl kdo zájem. Návrhů bylo několik. Všechny se nám
líbili a proto jsme se rozhodli že většinu zahrneme do naší nabídky. Bylo to super. Vše se nám krásně dařilo plánovat a připravovat. Začali jsme hledat prostor kde vše začít realizovat. Bylo skvělé že Tomáš měl baráček po své babičce. Bylo to kousíček za Prahou. Prostě super místo. Jeli jsme se na to podívat a popřemýšlet, jak na co bude která místnost. Baráček byl pěknej. Takovej vesnickej. Ničím nevykřikoval a prostě zapadá mezi ostatní baráčky. Byl s patrem a to se nám hodilo. Chtěli jsme udělat i lůžkovou část. Takže nahoře v patře čtyři místnosti. Budou zde pokoje pro klienty a prováděnou službu. Dole místnost taková předsíň. Tady uděláme čekárnu a hned vedle obývací pokoj a kuchyň. Z obou vedli dveře i do předsíně a proto z obou budou ordinace. Samozřejmě je tu i toaleta a koupelna. Vše se nám hodí. Baráček měl i sklep. Sice jeden větší a s kotlem na uhlí ale nevadí. Tady uděláme ordinaci taky. Zákazníci kteří budou mít třeba BDSM si tu budou moci zakřičet a nebude to pronikat ven. Další velkou výhodou sklepů byl uprostřed místnosti odtokovej kanálek. Perfektní. Prostě přesně baráček, který potřebuje. Sklep ještě přepažíme, řekl Tomáš. Přeci jen diskrétnost a místo s kotlem nemusí bejt v ordinaci. Dobře. Nebránil jsem.

Barák jsme uklidili a začali řešit vybavení. Někde na západě Čech se rušila nemocnice a tak se nám podařilo odkoupit spoustu potřebných věci. Například nemocniční postele nahoru do pokojů. Vyšetřovací lehátka a gynekologické křesla. Prostě perfektní záležitosti. I menší drobnosti jako různé krabičky na injekce atd. V nabídce se nám tedy ocitla i nabídka injekčního uspokojení ale o nabídce Vám ještě vše psát nechci. Nechte se překvapit. Ani ne za týden nám stěhovací služba vše dovezla. Já i Tomáš jsme zůstali koukat na to jedno ze dvou gynekologických křesel. Oba nás napadla stejná věc a proto jsme neodolali a šli si zamrdat. Tomáš si sedl na křeslo a nohy dal tam, jde mají bejt. Najednou byla přede mnou roztažená nádherně jeho díra nad kterou byl úžasně přístupný penis i varlata. Začal jsem ho kouřit a olizovat jeho koule a díru. Po chvilce sem zapojil prsty které jsme mu zasunul do díry a začal ho honit. Nevím ani jak rychle to bylo ale najednou byla všude na jeho břiše i nohou a podlaze jeho žhavá mrdka. Bylo to nádherný a já se k němu nahnul a narval jsme mu ho tam až po koule. Bylo to super jak byl roztaženej. Vše šlo samo a proto j mě netrvalo dlouho a naplnil jsem mu díru mlíkem. Krásné jsme si užili a šli dát sprchu. Usedli jsme k pc a začali doobjednávat další potřebné věci. Například jehli, stříkačky různé velikosti, chirurgické rukavice normální ale i černé a modré,dezinfekce, igelitové prostěradla i latexové prostěradla, různé gely a především velké množství různých kondomů a další potřebné věci.

Netrvalo ani měsíc a měli jsme připravené ordinace a pokoje. Bylo to prostě skvělé ale také jsme začali mít strach zda se to ujme. Rozdělili jsme si potencionální zákazníky. Budem jim říkat pacienti. Já si vzal mladší a Tomáš starší ale neznamenalo to že to tak bude. Měli jsme vše připravené a tak jsme se rozhodli rozhodit informace o nás. Kamarád Martin, nám udělal webové stránky a jelikož se mu to zalíbilo, přidal se k nám takže jsme už tři. Začali jsme si říkat doktoři. Už nám jen zbývalo jediné. Oblečení pro pohyb v baráku a k mrdání respektive k výkonu s pacientem. Zašli jsme tedy do obchodu se sportovním zaměřením. Bílé pláště a takové ty operační obleky jsme již měli. Teď něco sexy. Šli jsme tedy rovnou do oddělení pro cyklisty. Měli přesně to, co jsme hledali. Bílé úplné trenky. Nevím jak se tomu říká ale prostě to, v čem cyklisté jezdí. Celé bílé. Okamžitě jsme po nich skočili a každý si vzal alespoň dva kousky. Poté jsme zašli pro termo prádlo. Chtěli jsme termo trenky. Měli jen černé ale to nám nevadilo. Hlavně že v tom bude vytvarovany ztopořený penis a krásně hmatatelné a viditelné varlata. Sehnali jsme vše, co jsme chtěli a to bylo skvělé. Vedle pokladny měli ještě potitka. Takové ty látkové návleky na ruku k zápěstí. Bílé sice s malým černým logem ale to nám nevadilo. Máme nakoupeno řekl Tomáš a jelikož jsme měli objednané zboží ze sex shoopu tak jsme se vrátili na kliniku. Netrvalo dlouho a zásilka dorazila. Zásilka no spíše zásilky. Bylo toho více. Objednávali jsme věci ze specializovaného obchodu pro sex zaměřeným především na latex. Dorazilo vše. Na příklad uvedu latexové ponožky. Latexové trenky s dírou na análu a jak bych to řekl, potahem i na penis a varlata. Ty trenky máme v černém i jakoby čirém provedení. Dále třeba latexové tričko, rukavice které jsou až kousek nad loket a mnohé další zboží. Postupně se tu vše dozvíte. Dorazili také gynekologické pomůcky. Například roztahovák na pro naše užití na anální díru. Speciální roztahovací pinzeta na močovou trubici. Nějaké uměláky a dilda. Také vakuové pumpy jak na penis tak na anální otvor. Také věci na Elektro sex a mnoho dalších potřebných věci. Zdálo se že nám již nic nebrání k pozvání prvních pacientů. Ordinace jsou vybavené a připravené. Ještě vstřít silnou dezinfekcí aby to tu bylo cítit jako v nemocnici a pacienti měli zvláštní pocit. Pocit takovej jako když čekáte někde u doktora, je tam cítit dezinfekce a vy nevíte co bude.

Budu rád když mi napíšete zda pokračovat. email pavel2719@seznam.cz děkuju 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

2 Responses

  1. adabivoj napsal:

    pokračuj s pacienty

  2. sds napsal:

    chci víc víc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *