Začalo to běžným sexem ve dvou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Neodolal jsem a otočil se za ní. Byla prostě nádherná, dokonalá. Dlouhé vlasy jí splývaly po zádech a krásně vlnila zadečkem. Vážně radost pohledět. Jako kdyby vytušila můj pohled, otočila se. Podívali jsme se na sebe a já cítil jak to mezi námi jiskří. Už delší dobu. Jenže byla to kolegyně z práce, a co je v domě není pro mě. Nebo. . .
Strčil jsem do kámoše a ten na sebe málem vylil pivo. – co děláš, vole? rozčilil se a já mu nenápadně ukazoval Kláru. Uznale se na ní zadíval.
– ta je dost dobrá. . . to je ta z práce jak jsi o ní mluvil? Pouze jsem přikývnul a nespouštěl z ní oči. V krátké hnědé sukni s kapsami a oranžovém tílku na ramínka vypadala úžasně.

Některé holky by měly mít zakázáno nosit sukně. V ruce držela půllitr piva, druhou měla v kapse a něčemu se smála.
– jdi jí pozdravit, ne? pobízel mě Petr. Nebyl to zas tak špatný nápad. Areál, kde se konal hudební festival, byl plný lidí, mohl jsem kolem ní v pohodě projít a tvářit se, že mám někam namířeno a ji jsem náhodou potkal. Stihnu to než začne hrát další kapela.
– hele, vezmi mi pivo, co ty na to? vyrušil mě Petr z přemýšlení a tím mi i vytrhnul trn z paty. No jasně, jdu pro pivo. Trochu jsem pocuchal vlasy a urovnal pruhovaný svetr. Vstal jsem a namířil jakoby nepřímo k ní. Všimla si mě hned jak jsem vstal. Měl jsem původně v plánu dívat se jinam, jenže záře jejích zelených očí mě nějak připoutala a já ztratil chuť tvářit se, že jsem si jí ještě nestačil všimnout.
– ahoj. . pozdravil jsem a nepatrně zpomalil.
– ahoj. . řekla tím svým sexy ochraptělým hlasem a usmála se. Odvrátil jsem hlavu a dál pokračoval v cestě. Paráda, teď ví, že jsem tady. Uvidíme co dál.

Vylezl jsem ze záchodů rozhodnutý, že příště už půjdu někam k lesu než abych musel dýchat ty smrady. Oklepával jsem z rukou vodu, papírové ručníky došly, a nakonec je otřel do kalhot. Jakýpak s tím sraní. Trochu jsem zabalancoval, nebyl jsem vyloženě opilý, ale začínal jsem jí cítit. Pak se na scéně objevila Klára, usmála se a nejspíš se kolem mě chystala jenom projít. Vyrazil jsem prudce k ní, ona se zastavila a možná chtěla něco říct. Jakmile jsem ale ucítil její vůni, blízkost a zaregistroval to něco ďábelsky přitažlivého v jejích očích, přestal jsem myslet. Opřel jsem ji o zeď a chvatně políbil. Moje touha vzrostla o to víc když se nepokoušela bránit a po chvíli se do hrátek zapojila. Šílel jsem touhou a měl chuť jí teď hned odtáhnout do lesa, auta, hotelu. . kamkoliv.
– už musím jít. . řekla ještě ochraptělejším hlasem než normálně a nechala mě tam se stojícím ptákem. Díval jsem se za ní jak mizí ve tmě, a přísahal bych, že tentokrát se otočila ona.

Seděl jsem v práci za stolem, hlavu opřenou v dlaních a myslel na Kláru. Nevím, jestli to byla zamilovanost nebo chtíč, každopádně jsem jí měl plnou hlavu a toužil po ní.
– nechrápej, vole, a jdi ven naložit balíky. . . ozval se vedle mě pobaveně kolega Martin. Zasmál jsem se, protože jsem měl pocit, že se to očekává a dál byl jako ve snách. Do balíků jsem se pustil automaticky. Pak jsem ji zahlédnul. Vyběhla ven bezpečnostními dveřmi, a začala s papírem v ruce kontrolovat obsah balíků ve svém autě. A já dostal nápad.
– ahoj. . . došel jsem až k ní. Trochu se lekla a když zjistila, že jsem to já, usmála se a sklopila oči. Jako panenka. Hraje se mnou pěkné hry.
– prosim tě, mohla bys mi půjčit odemykačku. . nechal jsem ji vevnitř. . spustil jsem na ní a v duchu doufal, že jí má v peněžence jako většina zaměstnanců. Dostal jsem totiž skvělý nápad a když mi podala pěknou peněženku značky Dakine, v duchu jsem zajásal.
– díky. . usmál jsem se a vyrazil dovnitř. Ve svém stole jsem vyhrabal kus slušně vypadajícího papíru a napsal na něj krátký vzkaz a k podpisu připojil telefonní číslo. Zastrčil jsem papírek do peněženky a znovu vyšel ven.
– ještě jednou díky. . podával jsem jí peněženku a letmo se dotknul jejích prstů. Pohlédla na mě a zeptala se: jak sis užil fesťák? Zamyslel jsem se nad odpovědí.
– já výborně, bylo tam pár hodně příjemných chvilek. . a ty?
– nápodobně. . odpověděla s úsměvem a já se vzdálil.

Do cestovky jsem naházel čisté oblečení, hygienický potřeby, spoustu kondomů a prachy.
– kdy se vrátíš? zajímala se Marcela. To mě překvapilo. V poslední době to mezi náma skřípělo tolik, že jsme spíš naráželi na téma rozchodu než na starosti o toho druhého.
– nevím. . asi až v neděli. . proč? Pokrčila rameny. Prý jen tak.
– a co ty plánuješ na víkend? zeptal jsem aby řeč nestála. Zrovna si pročesávala své dlouhé blond vlasy a moje otázka ji překvapila.
– asi něco s Martinou. . no nic, jdu si udělat něco k obědu. . tak si to s Petrem užijte, jo? Pa. Tímto způsobem jsme se rozloučili a já už neměl doma stání. Popadnul jsem tašku a rychle do auta. Kláru jsem měl vyzvednout už za pět minut. Při celkem plynulé jízdě městem jsem přemítal kdy naposledy jsem se někam, na něco nebo na někoho tak moc těšil. Od tohoto víkendu jsem si sliboval mnoho. Klára už čekala u kašny, zamával jsem na ní a užil si pohled na její sexy vlnící se tělo a neuvěřitelně krásné nohy v krátké sukni. V obepuntém tílku na ramínka dávala znát svým přednostem. Dosedla na místo spolujezdce, oběma rukama odhodila neposlušné prameny tmavých vlasů na záda a usmála se. Místo pozdravu jsem jí vzal hlavu do dlaní a vášnivě ji políbil.
– nejradši bych ti to udělal hned tady v autě. . zašeptal jsem vzrušeně. Dělala se mnou divy. Zasmála se a její smích přešel ve slastné vzdechnutí když jsem jí na důkaz toho jak moc to myslím vážně vyjel rukou po hladkém opáleném stehně až k lemu kalhotek. Nakonec jsme přece jenom vyjeli. K nám na chalupu to bylo kousek, jen patnáct kilometrů a já měl posychrováno, že nebudeme rušeni. Bohužel Klára se rozhodla trochu zdržovat, protože v půlce cesty musela nutně na záchod. Zajel jsem na jednu lesní odbočku. Vyběhla z auta a zmizela mezi stromy. Vystoupil jsem z auta, bylo nádherně. Z rozjímání mě vyrušilo drobné praskání větviček. Klára se vracela. Rukama nejprve uhladila minisukni, pak si odhodila vlasy a začala upravovat tílko. Rukama si pomalu a smyslně přejela přes prsa a já nasucho polknul. Nejspíš netušila, že ji pozoruju. Chvatně jsem se rozhlédnul kolem a rozhodnul se nic neodkládat. Bylo tu božsky a nikde ani živáčka. Zkrátil jsem tu vzdálenost mezi námi, jednou otočkou ji opřel o bok auta a začal ji líbat. Nenasytně a možná trochu hrubě. Odhrnoval ji vlasy z obličeje a ponořil se do jejích vzdechů.
– tak jaké máme dnes prádlo? zeptal jsem se zastřeným hlasem, na odpověď nečekal a vyhrnul jí červené tílko nad prsa. Ten pohled mi na chvíli sebral dech. Nádherná prsa ještě krásnější v černé krajkové podprsence. Tvrdé vztyčené bradavky mě dokonale vyrajcovaly.
– panebože. . zamumlal jsem a nezdržoval se s tím šíleným patentem na zádech a podprsenku prostě povytáhnul výš. Odměnou za snahu mi byla krásná pevná velká prsa s růžovými bradavkami. Trochu jsem se pokrčil v kolenou abych je mohl olizovat, mačkat, kousat, líbat a mezitím si pohrát s rozepínáním její sukně. Když mi ale rukama ona zašmátrala v kalhotech věděl jsem, že v tuhle chvíli si jí nebudu moc vychutnat tak jak bych chtěl a že musím jednat rychle. Otočil jsem ji zády k sobě, rukama si ještě pohrál s jejími prsy a nedočkavě jí vyhrunul sukni. Zasténala a já s prsou sjel rychle přes břicho na vyholenou vlhkou kundičku. S tou jsem si začal nežně pohrávat, ale dorážení jejího zadečku a jeho tření o mé kalhoty mi úplně zatemňovalo mysl. Levou rukou jsem jí bořil hlouběji a hlouběji a druhou ze sebe rval kalhoty. Když ucítila mého ptáka na svém zadku, otočila se. Očima sjela dolů a překvapením se jí rozšířily. Chápal jsem to, byl jsem se sebou spokojen. Chytil jsem jí za zadek a pořádně opřel o bok auta. Potom ji pevně chytil za stehna a zvednul. Zajel jsem do ní jak nůž do másla a skoro rozkoší řval. Byla na tom stejně. Zkušenými pohyby jsem nám oběma dělal dobře a rozkoš neustále stupňoval. Vyvrcholili jsme oba současně, opatrně jsem jí pustil nohy a chvíli setrvali v objetí, bezeslov.
– bylo to boží. . přiznal jsem rád a na chalupu se těšil ještě víc.

Během další půl hodiny jízdy jsem byl znovu dokonale nadržený. Zvlášť když jsem si všimnul, že Klára sundala podprsenku. To byla dokonalá pastva pro oči. Už jsem se viděl v obrovské posteli v přízemí před krbem jak to s ní dělám ve všech možných polohách. Byli jsme na místě. Otevřel jsem kufr abychom si mohli vyndat tašky z auta, neodolal a plácnul Kláru přes zadek. Zasmála se a obdivně si prohlížela chalupu. Krásná samota.
– tak jdeme? zeptal jsem se zbytečně. Stačil mi jeden pohled do jejích očí a věděl jsem hned co se bude dít jen co za námi zaklapnou dveře. A nemýlil jsem se. Ani jsem nedovřel a už se na mě vrhla. Aniž bychom se přestali líbat nenápadně jsem ji sunul do velkého pokoje s krbem. Tam nás však čekal dost hustý šok. Na posteli seděla Marcela, nohu přes nohu a cigaretu v ruce.
– ahoj. . pozdravila nás a tvářila se jako kdyby se nic nedělo. Klára byla v šoku, já taky. Ale určitě ne v takovém.
– co tady děláš? zeptal jsem se Marcely a v duchu přemítal jak se dostala ke klíčům. Přitom mě zarážel její nadpozemský klid a netušil jsem co od ní čekat. Jak se dozvěděla, že. . .
– to samý co ty. . odpověděla klidně a odklepla z cigarety. Teprve teď mi došlo, že má na sobě jen průsvitnou košilku a spodní prádlo. A když z koupelny vylezl nagelovaný svalovec, už jsem se nedivil ničemu. Spíš jsem si připadal jak v trapným filmu.
– no nic, tak se přece nebudeme navzájem rušit, ne? řekl jsem ironicky, chalupa patřila totiž mým rodičům a já se chystal odejít. Klára nic nechápala, svalovec se usmíval a já měl pocit, že jak já tak i Marcela, jsme rádi, že to takhle dopadlo. Skončí to a nebudeme si mít co vyčítat.
– kampak, kampak. . . vstala Marcela a zamířila ke Kláře. Zpozorněl jsem, připraven Kláru bránit. Marcela se pomalu blížila.
– všichni jsme tu chtěli něco dělat. . . vypadá to, že to samý. . tak to přece neskončíme jen proto, že jsme to původně plánovali jinak, ne?Dalo by se říct, pro tuto chvíli, že čím více. . . tím lépe. . To už byla u Kláry a něžně jí odhrnula pramen vlasů z obličeje. Klára poodstoupila.
– chci jít. . řekla. Marcela ji pevně chytila za ruku.
– ale to víš, že nechceš, ty kurvičko jedna. . . krásná, opravdu krásná. . sexy. . . Klára už neměla kam couvat, byla u zdi. Já se svalovcem zatím jen přihlížel. Marcela z ní jedním prudkým pohybem strhla tílko, které jsem já už trochu zničil v lese. Klára tam zůstala stát od pasu nahoru nahá a mě utekl roztoužený vzdech. Byla vážně nádherná. Bradavky jí rychle tuhly, a Marcela začala jednu z nich jemně drtit mezi prsty. Klára roztouženě zasténala.

Pak se políbily, nejdřív zkusmo, pomalu, ale pak začal polibek nabírat na intenzitě. Svalovec vedle mě si začal pohrávat s ptákem. Když jsem pochopil, že odcházet už nebudeme, sedl jsem si do křesla a napodobil ho. Marcela mezitím už Kláře lízala bradavky a Klára, opřená o zeď, se se slastným sténáním celá napínala a rvala si vlasy. Pak zbavila Kláru i těsné sexy sukničky a já slyšel jak svalovec vedle mě zaúpěl. Pohled pro bohy se nám naskytnul.
– jsi krásně vlhká. . vylížu tě do sucha. . zašeptala Marcela a něžně Kláru přemístila na postel. A tam začaly úžasné orgie. Obě slastně sténaly, měnily polohy a já ejakuloval. Stejně tak svalovec.

Pak jsme se na ně vrhli. Já na Kláru, ale měl jsem pocit, že jsem si ji pro sebe musel tak trochu urvat. Byla prostě dokonalá, oproti už tak krásné Marcele. Začala divoká soulož, vnímal jsem jen vzdechy a steny nás všech a cítil se jako bůh všeho.

Pak Marcela poručila vyměnit partnerky. Příliš se mi do toho nechtělo, co se týkalo Kláry byl jsem překvapivě majetnický. Miloval jsem ji. Nedokázal jsem se dívat jak to dělá Kláře zezadu a jak moc se to Kláře líbí.
– no snad jsi nezapomněl jak to mám ráda? zeptala se Marcela a položila mě na záda. Kdyby nebyla tak šikovná, nejspíš bych měl problémy. Neustále jsem totiž šilhal po Kláře, která si vyloženě užívala.
– to je fantastický, bože, už má alespoň čtvrtej orgasmus. . blekotal zasněně svalovec. Marcela tomu učinila přítrž.
– podržte tu malou děvku. . přikázala a my tak učinili. Byli jsme všichni čtyři zvědaví co přijde.

Marcela si hnětla prsa a rukou střídavě zajížděla do svého rozkroku. Bylo to vzrušující. – tak ty ještě nemáš dost, jo? zeptala se Kláry a aniž by čekala na odpověď sedla jí rozkrokem na obličej a začala se svíjet v křečích rozkoše. Vzhledem k tomu, že jsem byl u jejích nohou, neváhal jsem ani vteřinu a vniknul do ní. . Marcela mezitím kouřila svalovce. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *