Z obou stran 3.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Po onom jejím návratu a tom, co následovalo by se mohlo zdát, že všechno proběhlo hladce, ale nebylo to tak docela. Střídavě jsem propadal záchvatům vzteku, žárlivosti a vzrušení. To všechno končilo podivným pocitem v žaludku a tuhým pérem. Během onoho víkendu jsme šukali snad desetkrát, ale pokaždé když bylo po všem a vzrušení opadlo, jsem měl chuť jí odstrčit nebo dokonce vyhodit. Neudělal jsem to, bylo mi jasné, že jsem hned mojí první reakcí projevil něco, co mi bralo právo později jí něco vyčítat. Myslím, že člověk, který si neprožil něco podobného nikdy nepochopí.

Celý víkend byla jako vyměněná, samá pozornost a zároveň jsem si povšiml něčeho u ní neobvyklého. Jakési kočičí spokojenosti se sebou samou.

Chtěl jsem se o tom bavit, ale nedokázal jsem začít. Na jednu stranu jsem tomu chtěl udělat přítrž, ale byla to právě ta druhá strana, která mě přitahovala. Moc jsem nechápal, co se to se mnou děje. Někdy koncem následujícího týdne jsem ležel na posteli a čekal až se vratí z koupelny. Byl jsem přesvědčený, že tentokrát si to vyříkáme. Jenže místo toho si na mě sedla, začala se vlnit, nikdy před tím nebyla takhle smyslná… a mně se pochopitelně postavilo péro.

Tobě nevadí, že mám milence – řekla a zároveň si ho zasouvala dovnitř.

Ptám se, kdo by tohle vydržel a zůstal neoblomný? Úplně zblblý jsem jí dokola opakoval, že milence mít musí. ŽE CHCI ABY MĚLA MILENCE. Jako magor pořád dokola… Tím jsem si pod sebou pochopitelně podřezal větev. Nevím v co jsem vlastně doufal. Asi, že to bude jednorázová věc a že mě (nás) to omrzí.

Místo toho to samozřejmě gradovalo donekonečna. Postupně jsem se stal myšlenkou na její nevěru úplně posedlý. Myslel jsem na to v práci, doma, při cestě někam. Začal jsem opět onanovat a to ne jednou dvakrát nebo jen třikrát denně. Prostě se ze mě stal posedlý úchyl a co bylo nejhorší, nemohl jsem se nikomu svěřit – jakoby něco takové mohli kamarádi pochopit.. Pryč byly doby, kdy jsem se otáčel za ženskýma. Přestali mě zajímat. Zajímala mě jen a jen L. Myslel a představoval jsem si jen jí. Jenže postupně se stalo to, že jsem s ní nedokázal spát bez toho, aby mi vyprávěla nějaký detail s Tomášem. Prostě soda. Ze začatku, když se od něj v pátek nebo během týdne vracela, jsem si to užíval jako nikdy před tím. Přál bych vám vidět ten výstřik. Gejzír. Jenže jak jsem na ní čekal, nemohl jsem myslet na nic jiného, spát, a hlavně jsem se nedokázal ovládnout. Mějte pět šest hodin, v podstatě v kuse, erekci. Takže se stalo, že jsem onanoval tolik, že když konečně přišla, sotva mi stálo.

Nevím jestli to bylo podvědomí, nějaký masochismus, potřeba neustále si jako narkoman zvedat dávky, ale ten pocit, že jsem nejen podváděný, ale navíc paroháč se schlíplým kokotem, mě vlastně vzrušovala taky. Ona jakoby to tušila. Hrála si se mnou jako kočka s myší. Vyhovovalo ji to. Nejen, že jsem se nepodíval na žádnou holku, ale byl jsem na ní docela závislý, pravý opak toho, co bylo před pár měsíci, kdy jsem uvažoval o rozchodu. Teď mi bylo jasné, že rozchod by znamenal naprostou ztrátu zájmu o sex. Jenže detaily po kterých jsem tak toužil, si nechávala většinou pro sebe. Jen tak jednou za čas nějaké drobky.

Dal bych nevím co za to, kdybych mohl být u jejich šukání, koukat se zblízka jak to do ní pumpuje, podržet mu jí… při těchto představách jsem šílel a někdy, když vedle mě usnula jsem se jimi zabýval dlouhé hodiny. Několikrát se mi takhle podařilo dosáhnou orgasmu bez toho, abych se svého penisu i jen dotkl.

Začal jsem trávit spoustu času na internetu. Našel příběhy podobné těm svým a konečně pochopil, že jsem kandaulista. Mnohem víc času jsem ale trávil prohlížením a hledáním fotek holek, které se něčím podobali mé L. Vůbec nic snadného. L., jak už jsem řekl má pleť světlou až bledou a je baculaťější. Přirozený typ. Pravý opak nějakých pornohereček – ty se mi hnusily. Našel jsem několik fotek, kde žena podobné postavy leží s hlavou zvrácenou dozadu a z rozevřené pičky jí vytéká semeno. Od té doby se datuje tahle další moje představa. Chtěl jsem, aby se do ní někdo vystříkal. Věděl jsem, že s Tomášem používá kondom. Když se od něj vracela, neodcházela rovnou do koupelny jako poprvé, ale rovnou ke mně. Při troše úsilí, když jsem jí líbal dole na strništi, jsem mohl pach kondomu cítit. Měla jí vždycky krásně voňavou, ale já jsem toužil po tom, aby přišla zprzněná. Aby byla cítit cizím kokotem a semenem. Zase jsem nevěděl, jak jí to říct.

Odhodlával jsem se několik týdnů. A začal takhle – Víš když s ním spíš, používáš vždycky kondom ….. Špatně si to vyložila a hned reagovala tak, že to je samozřejmé, že v tom jí můžu a musím stoprocentně věřit. Po téhle větě jsem nemohl pokračovat dál…

Asi měsíc a půl na to, jsem se jí jen tak mimochodem zeptal na Tomáše, přiznala se, že už ho před nějakou dobou pustila k vodě. Ten večer jsme se o něm bavili vlastně vůbec poprvé pořádně. Dozvěděl jsem se například, že vůbec něměl většího kokota než já – to mě chtěla jen pozlobit – ale naopak menšího. Nevím, ale to mi vlastně přišlo ještě víc ponižující. Z jejího povídání vyplynulo, že se s ním nerozešla proto, že by jí v posteli omrzel. Byl dobrý, skutečně dobrý – řekla, ale protože na ní tlačil abychom se mi dva rozešli. Přitom mimo postel se s ním nudila. V podstatě to byl jednoduchý blbec.

Moc mě zajímalo, čím byl v sexu tak dobrý. L. váhala. Nakonec jsem se od ní dozvěděl, že já jsem vždycky jemný a ohleduplný a že se jí to tak líbí, ale že má taky někdy ráda tvrdý sex. Martin s ní od začátku v posteli zacházel jak s kurvou. Chtěl jsem nějaký příklad.

Chvíli přemýšlela a pak mi řekla, abych jí pohladil prsa. Pohladil jsem jí je tak jako obyčejně, pomalu a něžně. No vidíš – řekla – on mě za ně chytil třeba takhle…

Vzala mi ruku do dlaní a mými prsty si surově sevřela bradavku. Nejen to, naznačila mi abych zatáhnul a jí nezbývalo než se ke mě naklonit a dát mi pusu. Z té představy, že jí takhle tahal za cecky, mačkal se mi pod dekou postavil. Zeptal jsem, se jestli jí to nebude od Martina chybět. Někoho už má, prozradila a mě se zase zatočila hlava. Vlastně jsem jí opravdu moc neznal. Představoval jsem si, že jsem ohleduplný milenec a líbal jí něžně na prsa, která se jí před tím snažil někdo vytahat jakoby patřila dojnici. Za poslední půl rok jsem se do ní zamiloval až po uši. Připadalo mi nepochopitelné, že její tělo (teď mi připadalo nádherné) vůbec neobdivuje, ale zachází s ní jako s kusem masa. A jí to ke všemu dělalo dobře. Zajímalo by mě, jestli nějaký chlap svou ženu zná.

Řekla mi co dělá, kolik je mu let atd., ale když jsem se jí zeptal jak vypadá začala se smát. Ještě jsem ho neviděla! Poznala ho totiž přes inzerát na internetu, vlastně jich má několik, ale měla trochu strach ze setkání. Nakonec z toho vyplynulo, že bych u jejich prvího setkání mohl být já. V tom případě by se nebála a nikdo by ji do ničeho nenutil. Prostě první setkání se jen tak okoukat. Cítil jsem, že tohle by mohla být moje příležitost. Vnutit jejich hře některá má pravidla. Např. že jejich setkání se budou odehrávat jen u nás doma. Už to by byl triumf a což třeba moje pasivní účast? Terno….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *