Z manželky děvka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kdysi byl paroháč pro mne a manžela inspirací. Probudil nečekané touhy a pak … ne, prostě se s vámi jako žena podělím o své zážitky a přeberte si to jak kdo chcete.

Můj příběh děvky začal relativně nedávno (tedy s ohledem na mých víc jak 35 let). S manželem jsme spolu přes deset let a poslední dva roky provozujeme erotické hrátky, které pro mne znamenají být půjčována a poslouchat příkazy mého muže a také mužů, které často vidím poprvé, až když mne šukají.

Po několika letech manželství náš sexuální život upadal. Manžel neměl potřebu se milovat a nakonec, ani já sama moc sex nevyhledávala. Asi si člověk zvykne na tempo, které mu dovolí stav a okolí. Změna přišla nečekaně. Obyčejná návštěva obvykle opuštěného rybníku kus od naší chalupy, spolu s koupáním bez plavek. Krádež tašky, ve které jsme na břehu nechali oblečení a osobní věci. Manžel na tom nebyl tak nejhůř. Koupal se v trenýrkách. Ale já se svlékla úplně a do chalupy jsem chtě nechtě musela nahá, nebo čekat schovaná u rybníku, až manžel dojde zpět s náhradním oblečením.

Cesta na chalupu vede lesem a kousek po poli. Nechtěl jsem zůstat o vody sama, jen jak mne bůh stvořil. Vyrazili jsme tedy spolu a zákon schválnosti nám na poli, v ten nejméně vhodný okamžik, do cesty přihrál skupinku tří mladých cyklistů. Pole bylo posekané, schovat se nebylo kam. Manžel byl z naší situace vykulený a nezmohl se na žádnou pomocnou reakci. Já, abych si zachovala alespoň nějakou „důstojnost“, jsem se místo panického zakrývání rukama, což byl ten první instinkt, rozhodla prostě jít dál a tvářit se, že jsem nad věcí. Cyklisté kolem nás projeli, velmi pomalým tempem a jejich obdivný hvízdot mi kupodivu nevehnal červeň jen do tváří. Sotva zmizeli, manžel se probudil z transu a po zbytek cesty, která už se odehrála bez dalšího pohoršování veřejnosti, mluvil jen o tom, jak na mne ti mladíci obdivně koukali a já jak se vystavovala.

Jeho ruce po zbytek cesty hladili mé tělo a já si jeho doteky intenzivně užívala. Jen se za námi zavřeli dveře chalupy (naštěstí náhradní klíč je vždy pod „květináčem“), vrhl se na mne a pomilovali jsme se jak již dlouho ne. Teprve pak přišla starost o ztracené věci, ale s tím vás unavovat nechci.

Z toho zážitku jsme víc jak dva měsíce žili a sex byl na ten čas výrazně lepší. Manžel při sexu i mimo něj spřádal plány na mé další úlety a já mu ve fantazii nebránila. Spíš jsem jej povzbuzovala, netušíc, že to vezme vážně. A on vzal.

Jedna z jeho fantazií byla o tom, jak mne pomiluje jiný muž a on se bude dívat. Při našem milování chtěl ode mne slyšet, co s ním budu dělat, co mu dovolím, jak se u toho budu tvářit a co říkat. Hrála jsem s ním a užívala si jeho výrazně zvýšené pozornosti vůči mně.

Poprvé mne překvapil, když mi ukázal korespondenci s cizím mužem, kterého pro mne našel na inzerát. Ne že by mi rovnou řekl, ať se s ním vyspím, ale přiměl mne (no, až tak moc jsem se nakonec nebránila), abych pro toho cizího muže nafotila nejdřív lehce erotické a postupně až hodně odvážné snímky. Nejdřív u nás doma, nebo na chalupě, pak už i venku a na místech, kde nejen že mohlo dojít k našemu odhalení, ale také docházelo. Fotky u silnice, jak „šlapu“ jen v kalhotkách, nebo s vyhrnutou mini u kašny na náměstíčku.   Postupně mne lámal do své hry a já se odvažovala dál a dál. Vždyť stále to bylo o vzrušení a hraní si na „jednou tě půjčím jinému“.

Další zlom přišel v okamžiku, kdy mi manžel oznámil, že se domluvil s tím mým internetovým obdivovatelem na osobním setkání, kde mu mám dovolit alespoň osahávání. Nejdřív jsem protestovala, ale tak dlouho do mne hučel a navíc mi předal vládu nad komunikací s tím neznámým mužem, až jsem se podvolila. Po emailech byl ten druhý celkem příjemný. Navíc, co bych pro manžela neudělala. A ano, i pro sebe. Manžel byl díky těmto hrátkám více při chuti a já měla najednou sex jak za mlada.

Setkání s tím panem X z internetu bylo zpočátku hodně kostrbaté. Plánovaná akce, já přeci jen plná studu, manžel přehnaně přemotivovaný, pan X v reálu výrazně méně smělý, než po emailech. Ale čas, alkohol, vzájemné (ne až tak nečekaná) sympatie a najednou jsem byla před mým mužem polonahá, pan X mi laskal prsa a olizoval bradavky. Manžel byl očividně vzrušený a povzbuzoval mne pohledem, ať pokračuju. Došlo mi, že je jen na mne, kam to při prvním pokusu zajde. Uvědomovala jsem si, že mi cizí muž dává zvláštní pocit žádostivosti a mé ego letí k výšinám. A s takovým pocitem a s chutí dopřát manželovi i sobě nový rozměr erotiky, jsem povolila nohy, nechala se svléknout úplně a zatím co mne pan X lízal štěrbinku a jazykem masíroval poštěváček, dívala jsem se střídavě na jeho temeno v mém klínu a střídavě na manžela, co si přes kalhoty masíroval výraznou bouli v rozkroku.

Nemohlo to dopadnout jinak, než že se na mne chlapci vystřídali. Nejdřív si mne podal pan X a to velice fortelně. Počáteční ostych nechal před branou mého lůna a bral si mne jako šlapku, tvrdě a zezadu. A mně se to líbilo. Cítila jsem se tak a užívala jsem si to. Manžel po jeho vystříkání mé dírky nezaváhal a jen jsem si kapesníčkem vytřela klín, otočil mne na záda a ojel mne jak to má nejraději. Nohy do V, položené na jeho ramena, on klečící před mojí jeskyňkou a rychlé šukání bez jakýchkoli fines.

Oba se na mně pak vystřídali ještě několikrát. Slábnoucí výstřiky a  naopak stále delší a delší mrdání. Sex s oběma najednou, kdy mne jeden ojížděl a druhému jsem kouřila péro. Nevím, jak popsat, co jsem prožívala. Byla jsem zničená, klín vydřený a věděla jsem, že druhý den nebudu moci ani chodit. Ale držela jsem jak poslední čubka a užívala si skutečnost, že jsem ovládána, bez vlastního názoru, jen plním příkazy manžela a pana X.

Pan X nás opustil při brzkém svítání. Odešel a já věděla, že ho vidím naposledy. Žena tohle vycítí.

Další akce přišla kupodivu s delším časovým odstupem. Manželovi stačilo si o sexu ve třech opět jen povídat a já si dočasně vystačila s jeho penisem a již dobře známým scénářem milování. Co nám naopak zůstalo, bylo focení v přírodě a na veřejnosti. Manžel má dnes dost šílenou sbírku fotek a když se dívám, co občas svolím nafotit a kde, ptám se sama sebe, kde jsem to v sobě našla.

S panem X komunikace skončila celkem rychle po naší „pilotní“ akci. Proč, to přesně nevím, ale tak nějak se to vyvrbilo.

Uplynuly tak tři, čtyři měsíce od oné akce a manžel už měl zase roupy. Sehnat pro mne milence nebyl problém. Měl dost fotek, které po zastření mého obličeje mohl rozesílat potencionálním zájemcům a já, bez zbytečné skromnosti, se přiznám, že jsem hezká ženská.

Další sex ve třech proběhl v podobném duchu jako ten první. Jen milenec, pan Y u nás zůstal nakonec celý víkend a kluci mne vyvezli do přírody a šukali jsme, kde se dalo.

Pan Y si s manželem vyloženě padl do oka a začal k nám dojíždět dost pravidelně. Tedy k nám na chalupu. Do bytu jsme po dohodě už nechtěli nikoho zvát a chalupa je navíc dost osamocená, návštěvy nás nepřivedou do řečí.

Další pokrok v mé děvkovosti přišel v okamžiku, kdy k nám pan Y dorazil s posilou. Manžel mne na to nepřipravil a jelikož posila byla hodně mladá a nezkušená, byla to pro mne výzva, uspokojit je všechny tři a ještě zvládnout nadrženost a rychlost nového milence. Ale jak už jsem pochopila, jsem naturelem děvka a pozornost milenců mi dělá vážně dobře.

Od sexu se dvěma muži nebylo daleko k naší první Gangbang akci.

Sehnat víc mužů současně už byl sice oříšek, tedy takových, které bych na sebe pustila, zas nechci jít do všeho, ale podařilo se a budete mi prostě muset věřit, že ženská s pořádným tréninkem a velkou tubou lubrikantu zvládne obsloužit ve své dírce (některé i v zadečku, pusu nepočítám, ta je odolná dost) i šest pánů za jednu noc a mnohé i opakovaně. Sice je pak potřeba si dát pár dnů pauzu, ale ta nekonečná kanonáda přírazů, změna velikosti penisů, neustálá energie a dychtivost pánů, to stojí za vytěsnění morálky do nejzazších kousků vlastní mysli.

Opomenula jsem říct, že při první Gangbang akci už manžel jen sledoval. Honil si a díval se. A mne to jeho sezení kousek od naší postele, na které se na mně střídali jiní muži, neskutečně vzrušovalo. To jak mne hltá očima, neřeší, že jako jediný nesouloží a jen masturbuje. Za tu noc se udělal několikrát a když pánové (dva se pokusili) zašli dál než bylo domluveno, postaral se o mne a dokázal je umravnit. Byť slovo umravnit je v tomto kontextu poněkud divné.

S každým jídlem roste chuť a co stačí poprvé a podruhé, to potřetí není dost a tak pořád dokola. Navíc, vše se přejí. Akci s více muži nejde páchat pořád. Po vlně vzrušení už se žena začne cítit víc jako nafukovací pana a to je špatně. Tak přišla na pořad noci swingers párty a pak první sex se ženou, pak SM hrátky a tak dál a dál.

A dnes? Dva roky stačí a manžel už nemá zájem mne pomilovat. Udělá se, jen když spím s jiným a on si vyhoní péro, nebo když spolu ležíme v posteli a já mu do nekonečna popisuju svoje (již dávno hrané) pocity při souloži s jiným mužem. Naštěstí mne nenutí do hromadných akcí, ta éra skončila, ale milence mi dohazuje stále.

A co bude dál? Sama nevím. Potřebuji rozhodně víc než jen tvrdé přírazy a uvažuji o rozvodu a novém začátku. S manželem už budu jen jeho děvka, jak mi rád říká a já prostě chci víc, nebo spíš možná mnohem méně, než jsem chtěla v době, kdy se mi zbláznilo tělo a mysl.

A jaké z toho plyne ponaučení? Po letu vzhůru přijde pád. A čím výš letíte, tím horší to pak je. Nenaplněná fantazie vydá mnohdy za mnohem víc, než realita. Pánové, dobře zvažte, co po svých dámách žádáte a dámy, pozor, kam až to necháte zajít. Já, smět volit znovu, skončím už jen u té fantazie.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *