Vzpomínka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Příběh, který píšu je sice postaršího data, ale pravdivý. Bylo mi 20 a měli jsme chatu u řeky, kterou mi moji vrstevníci tiše záviděli. Jezdil jsem tam na víkendy chytat ryby. V té době jsem neměl děvče, ale byl jsem nadrženej jako každej borec v tomhle věku.

Sobotní až moc klidný podvečer však náhle přerušil řev motoru a k mému překvapení přijel můj nejlepší kámoš Laďa i se svou láskou Jitkou. Zvonili „čelem“ v každé ruce jednu láhev vína, tak jsem je nemohl odmítnout. Postelí bylo v chatě dost, tak žádnej problém. Prej si chtějí trochu odpočinout v klidu.

Jak to tak bývá žízeň byla veliká, vínko mizelo a nálada byla uvolněná. Musím ještě říct, že Jitka sice nebyla můj tip (malá prsa), ale zase byla docela odvážná a Laďa tvrdil, že v posteli je skvělá. Seděli jsme všichni na velké posteli a já cítil, že něco přijde. Po vypití druhé lahve, Laďa prázdnou lahev roztočil a začali jsme hrát flašku. Svlékání mi nedělalo problémy a vidět Jitku nahou mě docela lákalo. Tak jsem se nebránil a čekal, jak to dopadne. Jitka dělala chvilku dámu, dle mě jenom na oko, aby neztratila tvář, ale potom už jenom překvapovala …

Nahatí jsme byli celkem rychle a seděli jsme těsně vedle sebe. Naše péra stála pěkně v pozoru a to moje bylo o poznání větší než Láďovo. Jitka sice neměla žádný prsa, jak bylo jasné, ale … měla široké boky, krásně velký zadek, vyholený klín a krásnou velkou pičku, ze které teklo vzrušením. Nemohl jsem od ní odtrhnout oči a všiml jsem si, že také zálibně kouká na můj penis. Potom si Ti dva něco chvilku šeptali a Laďa Jitku lehce ukecával, ať nás uspokojí oba dva. Pochopil jsem, že Laďa to měl celou dobu v úmyslu. Jitka chvilku jako nechtěla, ale vzrušení z ní bylo cítit a když jsem ji začal hladit po zádech a zadku, tak nám chytla oběma jako kámen ztuhlá péra a začala nám je nádherně honit.

Z každého jejího pohybu bylo poznat, že je v posteli opravdu skvělá a ví co má chlap rád. Zezačátku jsem nechával aktivitu na Laďovi. Jitka ho prvně kouřila a potom ji Laďa ojížděl zezadu, zatímco já užíval „jenom“ ruční práce a hlazení po těle. Laďa jak rychle nastoupil, tak za chvilku odpadl. Po prvním čísle už byl nepoužitelný (alkohol udělal své) a já měl volné pole působnosti. Nevypil jsem toho tolik a byl jsem neskutečně nadrženej. A Jitka taky, Laďa ji pouze rozdráždil. Šukal jsem ji jako o život ve všech polohách a Jitka sténala blahem a snažila se ještě zapojit Ladíka do hry. Tomu se však již nepostavil a tak jenom pokukoval a pak zmožen usnul. Kdežto my jsme byli v nejlepším. Užívali jsme si to půl noci, než nás únava zcela ochromila. Zažili jsme několik orgasmů a oba jsme si to náramně užívali.

Zvláštní je, že jsme spolu neměli orální sex, i když Laďovi ho dopřála. To mi však mi vůbec nevadilo, protože jsem po první zažil, jak to vypadá, když je ženská pořádně nažhavená. Všechny předchozí sexuální zážitky nesahaly tomuto ani po kotníky. Usnuli jsme nazí vedle sebe a já měl penis ještě v ní, Laďa pochrupoval kousek vedle.

Když jsem se ráno vzbudil, tak jsem slyšel hádku a Laďovi výčitky. Potom bouchly dveře chaty a Ti dva byli pryč. Jak rychle se objevili, tak rychle zmizeli. Po čase už Laďa nebyl můj kamarád a s Jitkou se rozešel. Zvláštní je, že i Jitka ke mně už byla vždycky chladná (když jsem se někde potkali) a dělala jako by žádná noc nebyla … ale já na ni do dnes rád vzpomínám.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *