Vzpomínka na 16-tiny

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Teď je mi 23 a tento zážitek se mi stal v 16 a usoudil jsem ze by vás mohl zajímat.

Před několika lety jsem slavil 16 a tak jsem to šel oslavit na zábavu. Kámoši se mi ztratily a já jsem se zakecal s takovou holkou, typoval jsem ji tak 17-18. Že ji bylo 30 (ale byla krasná širší boky, ale ne moc a 4 kozy), jsem zjistil až u ní doma. Po zhruba 1 hodině mne pozvala domů, nenapadlo mne ani ve snu, že by to mohlo dopadnout nějak jinak, než že pokecáme a já půjdu domů.

No a tak když sem byl u ní doma, tak kecáme a ona si dala kafe, já kafe nepiji. Když pak přišla řeč na sex, otázkou jestli jsem z někým spal, popravdě jsem odpověděl, že jsem nahou holku v životě neviděl a začalo my být jasno, která bije. Jak jsem vytušil z rozhovoru, byla rozvedena, očividně jsem se jí líbil (trochu jsem posiloval a hrál fotbal), takže jsem měl slušnou muskulaturu.

Zkrátka začala mne hladit po stehně a čím dál blíž rozkroku, to se mi líbilo. Až skončila její ruka v mém rozkroku, přesněji v kalhotech. Já jsem se jí díval do hlubokého výstřihu a opatrně jsem si i šáh, moc mne to vzrušilo. Potom mi vzala ruku a položila si ji do rozkroku a to mne úplně rajcovalo. Její minisukni měla rázem dole a i triko. Byla jen v tangách a v podprsence, takové malé aspoň mě tak připadala, oproti jejím kozám. Rozepl jsem jí podprsenku a hrál si jazykem s jejími naběhnutími bradavkami. Ona si rukou hrála s mým úplně ztopořeným ptákem. Pak jsem ji sundal tanga a hrál si s její vyholenou mušličkou. Pak mi ho začala kouřit a různě olizovat, pak jsem prostě stoup a a zasunul jsem ho. Začal přirážet, když jsem ho vysunul, nastavila zadek a já jí ho tam strčil. Nejprv nesel, ale pak jsem ji roztáh zadek a už tam byl a když jsem cítil, ze už budu lehla si na záda, přitáhla si mne a já jsem si nad ni klekl a rychle pochopil, že chce abych jí ho strčil mezi kozy a začal tam s nim jezdit jak a závod a celou ji postříkal. Pak jsem si jen leh. Ona mne ho po chvilce začala zas kouřit a pak si na mne naskočila a začala na mne dovádět, byl jsem vyčerpán, ale pořád my stál, ale ona toho očividně neměla dost a až se udělala prostě si lehla vedle mne. Ráno mne vzbudilo její kouření mého klacku, rychle jsem zasunul a pak ji postříkal a odešel. Byli to vyčerpávající narozeniny, doma jsem si ještě něco vymyslel, jako ze jsme z kámošem pařily déle a vše bylo ok. Sice jsem se z ní více neviděl, ale stálo to za to.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *