Vytriezvenie

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ako tu tak čítam, všimol som si, že je dosť mužov, ktorým sa páči, keď vidia svoju partnerku, ako si to rozdáva s niekým iným. Ešte donedávna som k nim patril aj ja, ale isté okolnosti ma prinútili nazerať na túto záležitosť oveľa opatrnejšie ako kedysi. Rád by som sa podelil s týmito mužmi o svoju skúsenosť a zároveň ich varoval pred ich ľahkovážnosťou, s ktorou k tomu pristupujú. Samozrejme chápem, že veľká čas? príbehov vznikla len vo fantázii ich autorov, ale veľa ich je určite aj pravdivých. Vo väčšine príbehov tu opísaných zohráva významnú úlohu alkohol, čo svedčí, že pre väčšinu mužov takéto konanie nie je prirodzené a majú zábrany, ktoré im práve alkohol pomáha prekonať. Ale aby som len nemudroval, tu je môj príbeh.

Som ženatý už 17 rokov, a tak ako v mnohých iných vzťahoch, aj v tom našom to skončilo stereotypom a nudou. Až raz, nie náhodou, som kúpil inzertný erotický časopis a spolu sme si ho s manželkou Katkou so záujmom prečítali. Boli sme dosť prekvapení, koľko ľudí hľadá sex na inzerát, ale zhodli sme sa, že by to mohlo osviežiť náš otupený vzťah. Odpísali sme niekoľkým manželským párom. Prišli odpovede, s niektorými sme sa jednotlivo stretli. Dva páry sa nám pozdávali do takej miery, že sme sa rozhodli to s nimi skúsiť. Tak, ako som bol na začiatku iniciátorom ja a musel som manželku sem tam prehovárať a veci začali naberať konkrétnejšie obrysy, tak iniciatívu začala preberať Katka. Ja, naopak som trochu začal podliehať obavám, ako niečo takéto môže dopadnúť. Nadišiel deň D, kedy sme sa s jedným z párov mali stretnúť v istom bare. Obaja sme sa tešili a pripravili doma všetko, pre prípad, že by sme skončili u nás, čo sme si samozrejme aj želali.

Všetko prebiehalo ako podľa scenára. Dobre sme sa v bare bavili, naši spoločníci sa nám obom páčili. Pri tanci sme menili partnerov ,všetci sme si dobre uvedomovali prečo sme tam, čo erotický náboj medzi nami len zvyšovalo. Keď sa moja žena aj so svojim novým priateľom vytratili, ani sme si z toho nič nerobili, šli sme sa von schladiť aj my. Vonku sme ich nevideli, ale to nám neprekážalo, našli sme si tichý kútik, kde sme pokračovali vo vzrušujúcom spoznávaní jeden druhého. Keď už som sa chystal rozopnúť pod tričkom podprsenku svojej partnerke, s chichotom sa mi vykrútila, vzala ma za ruku a viedla naspäť do baru. Naše polovičky už tiež boli naspäť a moja manželka navrhla, aby sme sa presunuli k nám domov, kde budeme mať väčšie súkromie. Všetci sme súhlasili, a tak sme zaplatili a šli. Domov sme šli pešo, bol to iba kúsok. Po príchode k nám sme ešte chvíľu popíjali, tancovali slaďáky a pritom sa bozkávali a hladkali, pričom bolo jedno či s vlastnou, alebo manželkou toho druhého. Potom sme sa začali vzájomne vyzliekať a postupne sa vytrácať po jednom do kúpelne, kde sme si tiež navzájom ochotne pomáhali so sprchovaním. Vzduch bol priam nabitý erotikou, všetci už sme boli poriadne vzrušení. Ja som skončil svoju očistu ako posledný, a ako posledný som aj vošiel do spálne. Tam už bolo všetko v plnom prúde. V tme som zaregistroval len jeden prepletenec tiel, tak som sa len pridal a sexuálne radovánky začali. Bolo to pekné, trvalo to až do rána, kedy sa naši hostia obliekli, rozlúčili sme sa a ubezpečili, že sa to všetkým páčilo a že si to ešte niekedy zopakujeme. Zavolali sme im taxi a pobrali sa domov. S Katkou sme sa ešte chvíľu rozprávali o svojich pocitoch a príjemne unavení sme zaspali.

Takto sme sa s našimi novými priateľmi stretli ešte asi zo pät ráz. Boli to vždy stretnutia plné sexu a vzrušenia, ale aj komplikovanosti našich vzájomných manželských vzťahov. Tá žena mi začala stále viac vyvolávať a snažila sa so mnou stretnúť niekedy aj osamote, až som pochopil, že to prestáva zvádať emocionálne, a tak som v záujme pokoja nás všetkých tieto stretnutia ukončil. Občas si zavoláme ešte aj dnes, ale už len ako starí známi.

Prišli sme však tomu na chuť a nemienili sme sa toho zriecť. Hlavne mojej drahej to chýbalo, a tak sme si dali inzerát znovu, ale iba na muža. Ponúk prišlo neúrekom a po čiastočnej cenzúre sme sa stretli s Ivanom. Bol veľmi príjemným spoločníkom a na mojej drahej som videl, že by neváhala ani chvíľku. Tak som jej to želanie splnil. A to bola veľká chyba. Keďže bol slobodný a mal vlastný byt, pozval nás k sebe. Pri dobrom vínku sme viedli nejakú chvíľu rozhovor, pričom najviac sexuálnych narážok mala Katka. On sedel vedľa nej a spočiatku letmé náhodné dotyky sa postupne začali meniť vo vzájomné hladkanie, maznanie a vyzliekanie. Ja som sedel oproti a s narastajúcim vzrušením som sledoval toto divadlo. Keď už som nevydržal, prisadol som si ku Katke z druhej strany a tiež som priložil ruku k dielu. Práve som bozkával Katku na šiju a rukou jej jemne šmátral v nohavičkách, keď som začul, ako rozopína Ivanovi nohavice. Zvedavosť, a jej tlmený obdivný výkrik pritiahli môj pohľad do tých partií, a aj keď sám seba považujem za lepší nadpriemer, musel som si v tej chvíli priznať, že ten môj je vlastne trpaslík. Katka samozrejme hneď zatúžila svoj objav vyskúšať a na jej psí prosebný výraz, ktorý na mňa vrhla som samozrejme veľkodušným gestom prikývol. To čo nasledovalo, bolo spočiatku veľmi vzrušujúce. Veď sledovať svoju manželku, ako sa do nej zasúva obrovský penis a ona pritom od rozkoše takmer omdlieva bolo dovtedy mojim veľkým snom. No pri jej treťom orgazme sa vo mne zapla výstražná kontrolka. So mnou nikdy viac ako dva za celú noc nemala a teraz, behom asi pol hodiny tretí. A ešte nemala dosť! Už som bol len sekundantom a bezmocne som sledoval ako si tí dvaja užívajú. Ivanova obdivuhodná výdrž a jeho obrovská klada priviedli moju Katku, ak som dobre rátal k siedmim orgazmom v priebehu asi dvoch hodín a on sa do nej vystriekal trikrát, a ako som konštatoval, kľudne by mohol aj viac.

Katka si konečne vo svojom ošiali všimla, že so mnou nie je všetko v poriadku a chcela sa mi začať venovať, ale môj beznádejne ovisnutý klenot bol jedinou odpoveďou na jej snahu. Bol som skrátka mimo. Poviem vám, že táto katastrofa tak zakývala mojim sebavedomím, že ešte aj teraz dva roky po, mám občas problémy s erekciou. A som veľmi vďačný za to, že Katka ocenila aj iné moje kvality a zobrala ma na milosť, aj keď viem, že by si to s Ivanom veľmi rada niekedy zopakovala.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *