Výtah

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Taxi zastavilo před hotelem, nechce se nám vystoupit. Chvilku nám to trvá. Nemáme se k tomu. Je nám v autě hezky. V těch černých přiléhavých šatech jsi neodolatelná . Jsem vzrušený jen pohledem na Tebe, na odhalená ramena, vyzývavý výstřih, dmoucí se prsa Tvým dechem, na chvějící se chřípí a jiskřičky vzrušení a touhy ve Tvých očích . Jsi vzrušená polibky a pohlazeními, dotyky na svém těle, tancem a trochou alkoholu, který se rozlil ve Tvém těle a způsobil slastné opojení, uvolnění a touhu. Cítím to z každého Tvého gesta, pohybu, vidím to ve Tvých překrásných očích, v každém pohledu a nesmírně mne to vzrušuje. Cítím tvůj dech na své tváři, tvoje rty na svých a tvůj jazyk spolu s mým jako hrající si delfíni v průzračné mořské laguně.

A čas utíká, přímo pádí. Řidič taxíku je nervózní, čeká, vrhá pohledy do zpětného zrcátka a déle to už nevydrží. Upozorňuje nás … Vyrušeni a neradi, vystoupíme a odcházíme do hotelu. Bok po boku, ruce kolem pasu s pohledem upřeným jeden na druhého. Úsměvem na tváři, touhou ve našich srdcích. Vyzvedneme klíč(e) v recepci a nevšímáme si pohledů všech přítomných, kteří nás pozorují. Neušlo jim jak napětí a vzrušení, které z nás sálá do všech stran. Pozorují nás potají abychom nespatřili jejich zvědavost. Přímo nasávají touhu, která z nás dvou přímo sálá a všichni přítomní to velmi dobře vnímají.

Přivoláváš výtah, dveře se otevírají. Nastupujeme a s pohledem si vyměníme myšlenku .. jen my dva .. nikdo jiný do výtahu nesmí .. rychle zavíráme dveře, výtah se dává do pohybu. Kde jsi? .. Chci Tě obejmout přitisknout k sobě a cítit na svém tele. Protější kout .. stojíš tam, dlouhé přiléhavé černé šaty, pohled upřený na mne. Vzrušení, které se soustředilo v kabině prosycuje celý prostor.

Vrhnu se za Tebou a přitisknu se k Tobě. Nemáš úniku, tisknu se k Tobě a cítím tě na svém těle. Cítím tvá prsa na svém hrudníku, dotýkající se stehna, tvou tvář ve dlaních, Tvé vlasy na mých předloktích, tvůj parfém na svém chřípí a Tvé ruce na svých zádech. Líbám tě na líce, na rty, na krk a mé ruce jsou všude na tvém těle. Tisku tě k sobě na Tvých zádech, tvůj zadeček, silně, chci cítit dotyk tvého klína a stehen na svých, tisknu Tě k sobě silně, stále silněji. Líbám Tě na šíji a vůně Tvých vlasů je neodolatelná, líbám tvé ramena a moje rty sklouznou níže, do výstřihu a mé ruce tisknou tvoje stehna a pánev těsně ke mně, vnímám jak se chvěješ a poddáváš touze. Vnímám jak se sama tiskneš blíže, vnímám jak tiskneš mé rty ke svému horkému tělu. Mé ruce bloudí po celém těle, po zádech, po šíji, po zadečku, po stehnech, po boku. Zabloudí na prsa, které se rýsuji pod přiléhavými šaty. Je to strašně vzrušující, dotýkat se tě , na prsou, na stehnech , na bocích, tisknout se tobě, líbat tě … Cítím jak se tvoje tělo napíná, jako struna, při každém políbení. Napíná se při každém silnějším přitisknutí Tě ke mně. Vnímám pootevřená ústa a privřené oči, na nich se chvějící se víčka. Vnímám horký dech a napnuté tělo. Vnímám ruce ve svých vlasech. Vnímám rty na svých. Vnímám vůni parfému a vlasů. Vnímám těsný dotyk těl. Vnímám křivky tvých boků, prsou na svých dlaních. Vnímám pevný dotyk stehna na svých a touha se stává neovladatelnou.

Chci se dotýkat Tvého nahého těla, má ruka sjíždí níže po tvém boku na stehno, skoro ke kolenu, uchopí šaty, vytahuje je výše, ještě výše, dokud neucítím že mne nedělí nic od holé kůže na Tvém stehnu. Cítíš mne, vnímáš jak se šaty soukají pomalu nahoru … vzrušení … výtah je stále v pohybu … „Ještě že máme pokoje v 43 patře!“ ti probleskne hlavou … a podíváš se na display, ukazuje 33 …

„Zapomněl jsem bloknout!“ bleskne mi hlavou ale tělo mne neposlouchá. Má ruka dále stoupá po nahém stehnu výše a výše .. nevnímám co se děje kolem, dotyk horkého nahého těla na mé dlani, vůně parfému, tisknoucí se těla, horký dech, vroucí polibky, vůně vlasů, napnutá a žádoucí těla, která se chvějí touhou. Vše tiše, jen vroucí dech, šepot dvou těl tisknoucích se jedno ke druhému, šustot pohybující se dlaně po nahé kůži, hluk jedoucího výtahu a já chci víc. I druha ruka vklouzne pod šaty, výše na zadek, na bok , opět na zadek, přidá se i druhá … a v tom cuknuti zastavujícího se výtahu a hluk otevírajících se dveří …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *