Výmena skla

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento príbeh je pravdivý a stal sa asi pred 10timi rokmi. Na našom aute nám prasklo čelné sklo a tak sme sa s kamarátom, volajme ho Robo dohodli, že ho u nás v garáži vymeníme. Robo zabezpečil sklo nové, ja zase pitný režim – Soberano a v dohodnutý deň sme sa zatvorili u nás v garáži a pustili sa do výmeny. Musím pripomenúť, že doma bola aj moja manželka, krásna štíhla 180 cm vysoká baba s božskou postavou a krásnymi prsiami. S Robom sa poznali a neraz viedli reči plné dvojzmyselných narážok.

Pomaly sme sa pustili do práce a tá sa nám darila. Manželka nás chodila občas kontrolovať, oblečená v domácich teplákoch a vyťahanom tričku, pod ktorým nemala nič, samozrejme ak nerátame jej pevne trojky prsia s krásnymi bradavkami, ktoré jej cez tenké tričko pekne rysovali. Táto skutočnosť ani jednému z nás samozrejme neunikla a žienka si tiež bola vedomá čo nám ukazuje, čím nás dráždi. Jej návštevy v garáži boli pravidelné a vždy po jej odchode sme debatili práve o nej.

Po vyrezaní čelného skla, sme zistili, že dosadací plech je už čiastočne skorodovaný tak sme sa pustili do jeho vyčistenia a následne do nastriekania farbou. Táto činnosť nám zabrala viac času ako sme predpokladali a tak sme s výmenou skla skončili až tesne pred polnocou. Manželka nám asi pred hodinou oznámila, že už ide spať a tým jej návštevy v garáži skončili.

Sklo vymenené, fľaša dopitá a vzhľadom na pokročilú hodinu a vypitý alkohol sme sa dohodli, že Robo prespí u nás. Aj vzhľadom na pokročilú hodinu, aj vzhľadom na spiacu manželku a moju neochotu pripravovať posteľ v hosťovskej izbe som rozhodol, že Robo prespí u nás v našej manželskej posteli, veď pri jej rozmeroch 200 cm na šírku a 220 cm na dĺžku sa tam traja v pohode vmestíme.

Kúpeľňu máme priamo zo spálne a tak pri ceste do nej som nie len ja, ale určite aj kolega museli prejsť okolo postele, kde spala moja manželka. Mala na sebe krátku nočnú košeľu, ktorá sa jej spánkom vhrnula tak, že jej zakrývala len polku zadočku, čo sme si určite obaja všimli.

Osprchovaní sme ešte na rýchlo zjedli večeru a zaľahli do postele, každý z jednej strany spiacej manželky. Vzniknutá situácia mi akosi nedovolila zaspať a snažil som sa zistiť či manželka spí a či spí Robo. Pohladil som žienku po odhalenom stehienku, ta len niečo akoby zo spánku zamumlala, na čo Robo zdvihol hlavu a pozrel čo sa deje, čo robím, asi aby o niečo neprišiel. Spýtal som sa ho či spí, na čo odpovedal: „Dá sa tu spať?“. Doteraz neviem čo ma to napadl,o ale chytil som ho za ruku a položil ju manželke na chrbát. Tento môj počin výrazne zmenil nasledujúci priebeh noci.

Hladkajúc manželku po nohách, brušku, postupne prechádzajúcich na jej krásne prsia sa mi občas podarilo naraziť na Robovu ruku, resp ruky, ktoré takisto skúmali telo mojej manželky z jeho strany, t.j. od chrbta a nie len tam. Vedel som, že jediný kto to môže v tej chvíli zastaviť je moja žienka. Tá to ale zjavne v pláne zastavovať nemala, v spánku sa pretočila na chrbát a roztiahla nohy od seba tak, aby sa jej naše ruky mohli naplno venovať. hladili sme ju po celom tele, venovali sa jej dlhým nohám, hladkali na brušku, prsia cez nočnú košeľu. To že moju žienku draží cudzí chlap, v našej spálni a ešte k tomu aj predo mnou ma veľmi vzrušilo a môj vták bol napnutý na maximum. Občas sa moja ruka stretla s Robovou či už na vnútornej strane stehna, či už na brušku alebo na prsiach. Po každom takomto dotyku sme sa obaja na chvíľku zasekli a potom šiel každý z nás rukou svojou cestou.

Akosi bez slov sme sa dohodli, že zatiaľ sa nebudeme dotýkať ženinej pičky a obaja sme túto dohodu dodržiavali. Manželka akoby zo spánku už dosť hlasno vzdychala a naše dotyky si zjavne vychutnávala. V tom otvorila oči, pozrela na nás, posadila sa a vyzliekla si nočnú košeľu. Ľahla si opäť na chrbát, nahá, bradavky krásne naliate a čakajúce na naše ďalšie dotyky. Rukami nám vytiahla tvrdé penisy zo slipov a začala ich honiť. Toto bol pre nás impulz, že to čo robíme sa jej veľmi páči a ako na povel sa naše ruky stretli na jej mokrej, veľmi mokrej pičke. Ako správny domáci som toto miesto uvoľnil nášmu hosťovi a nechal manželku užívať si cudziu ruku „v nohavičkách“. Ja som sa prisal na jej prsia a jazykom spracovával jej naliate bradavky, sal som ich, občas perami potiahol. Počul som krásny mľaskavý zvuk Robových prstov zasúvajúcich sa do mokrého lona mojej manželky, ktorá sa snažila honiť naše vtáky najlepšie, ako jej prežívaná rozkoš dovoľovala. Svojou jaskynkou vychádzala proti Robovým prstom a nabodávala sa na jeho prsty najviac ako sa dalo. Za neustáleho hladenia jej pŕs som sa prisal na jej pery a počas hry našich jazykov dosiahla svoj prvý orgazmus tej noci, a zďaleka nie posledný.

Jej telo sa naplo v krásnom kŕči, z úst plných môjho jazyka sa vydral intenzívny a dlhý vzdych, aby následne úplne uvoľnená ostala ležať na chrbte. Nechali sme ju nech si vychutná prežívanú rozkoš. Jej pohľad na mňa hovoril za všetko, hovoril ďakujem, bolo to úžasné a dúfam, že to nie je všetko. Robo sa medzi tým zbavil všetkého oblečenia čo mal na sebe a v prítmí som zbadal jeho trčiaci penis. Zazrela ho aj manželka, chopila ho do ruky, trosku pohonila a pritiahla si zaň Roba medzi svoje nohy. Len čo si oprela žaluď o ústie svojej dierky obaja súčasne prirazili a Robov vták skončil v pičke mojej ženy. Bol o trochu menší ako môj a pekne rovný ako sviečka, ale ako prirazil až na doraz manželkou akoby prešiel elektrický prúd. Chvíľočku zotrvali nehybne až následne začal Robo tvrdo prirážať, až mu vajcia plieskali o ritku mojej ženy, pekne zatečenú od jej šťavičiek. Chvíľu som sa kochal touto zatiaľ nepoznanou situáciu, pre mňa veľmi vzrušujúcou a honil si svojho ftáka. Ten je na rozdiel od Roba o 3-4 cm dlhší, zároveň hrubší a výrazne ohnutý smerom dolu čo rád využívam pri stimulácii G bodov žien pri polohe zo zadu.

Keď mi vzrušenie so silno vzdychajúcej manželky šukanej mojim kámošom prestávalo stačiť prikľakol som k jej hlave a tá mrška ihneď chňapla po mojom tvrdom penise a ten skončil v jej ústach. Žienka si zjavne vychutnávala rozkoš, ktorú sme jej obaja dávali a zároveň sa snažila dať ju aj nám. Robo vytiahol vtáka z jej pičky otočil si ju na štyri a tvrdo ho do nej zarazil zo zadu. Zjavne si to obaja užívali, tak som ich nechcel rušiť a s vtákom v ruke som sa kochal krásnym obrazom mojej manželky napichávajúcej sa na penis môjho kamaráta. Robo začal vzrušene hlasno vzdychať, vytiahol penis z manželkinej pičky a postriekal jej chrbát a celý zadoček, čo prijala s vďakou.

Po doznení tejto krásnej chvíle plnej emócii som nastúpil na kamarátove miesto a vyplnil ním rozbabranú pičku moje ženy mojim na prasknutie tvrdým penisom. Aj vzhľadom na jeho tvar a veľkosť netrvalo dlho a manželka prežívala ďalší intenzívny orgazmus. Ešte chvíľku sme sa vzájomne hladkali a potom spolu zaspali s pocitom krásne zavŕšenej výmeny čelného skla. To bol náš prvý ale zďaleka nie posledný podobný zážitok, takže ak budete chcieť, možno ešte niečo pridám.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *