Výlet na hrad

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ráno jsem se probudil, když už sluníčko bylo vysoko. Blanka pobíhala po pokoji a vesele si broukala nějakou písničku. Byla již oblečená do sukně, trička a lodiček na podpatku.“ Vstávej, ospalče, honem honem. Snídaně a jedeme. Pořádně se ohol a pro dámu se muž holí i dvakrát denně. Jsem celá podrápaná.“

Rychle jsem udělal ranní hygienu, pořádně se oholil a spěchal na snídani. Okamžitě po ní mne honila do auta“ „ Je krásně a už je hodně hodin“.

Dojeli jsme do nejbližšího okresního města a zapadli do nákupního střediska. Musel jsem s ní absolvovat kolečko po hypermarketu, kde nabírala různé drobnosti. „ Koukám, že jsi z toho otrávený jako každý chlap. U vchodu je příjemná kavárna. Nákup ulož, prosím do auta a počkej tam na mne. Zahlédl jsem, jak zamířila směrem k sex schopu. Bylo jsem sice zvědav, ale odešel jsem uložit nákup a sednout do kavárny. Vybral jsem odlehlé, místo kam nebylo moc vidět. Jak znám Blanku pochlubí se, když evidentně chtěla být sama.

Po delší době dorazila s objemnou taškou. „Kávu prosím a paňáka“ vydechla sotva dosedla. Byl jsem zvědavý a zeptal jsem se „ Co jsi nakupovala“

„Povím ti to miláčku a nech se taky překvapit. Musela jsem si koupit venušiny kuličky na zpevnění pánevního dna, to víš dáma po operaci“ rychle do sebe hodila paňáka a poťouchle se usmívala.

„ Nasadila sis je aspoň?“ kontroval jsem.

„Na to zatím nebyl čas, ale nasadím, případně mně je poprvé zavedeš ty. Bude to hezké pro oba. Ještě jednoho paňáka.“ Dodala

„ Nepospíchej, ať se nezlomíš“ řekl jsem starostlivě.

„ Jen se neboj, ale po těch nákupech jsem musela, lásko“. Sehnula se opatrně vytáhla nějakou krabičku, chvíli v ní štrachala. Natáhla ruku zavřenou v pěst. „ Včera jsem si tě vodila na provázku a dnes mně budeš mít pod kontrolou ty.“ A vložila mně do ruky malé vajíčku s ovladačem. „ dej tam baterky“.

Bylo to vibrační erotické vajíčko na dálkové ovládání. Nasadil jsem baterie a zkusil, co to dělá. Ovladač měl pět rychlostí. Od sotva patrného vrnění až po hodně silné impulzy, kdy se vajíčko třáslo, až poskakovalo. Rychle jsem to vypnul.

„Dej mně to. Dostaneš to, až nastane čas.“ Vesele se usmívajíc s ďáblíky v očích. „Chvilku si odpočineme a půjdeme za kulturou. Nebudeme jenom na pokoji. Chci si něco užít a venku je tak krásně“.

„ Co máš na mysli. Kam půjdeme?“ ptal jsem se celý napnutý.

„Místní hrad je velice starobylý a chtěla bych se tam podívat. No hrad, ona je to taková zřícenina, ale je tam hezky“. Navíc já mohu pít, když mám dnes řidiče.“ Vesele mne uvedla do situace. Byl jsem zvědav, co se z toho vyklube.

Cestou jsem musel odbočit na malé odstavné parkoviště, kde nikdo nebyl. Otevřela dveře vysunula nohy a dodala“ pojď sem prosím“. Obešel jsem auto a viděl, jak se zrovna narovnala a je zutá. „Nadešel čas na tvoji, moji hračku“ podávajíc mně do ruky vibrační vajíčko.  „Poposedla si, seděla na okraji sedačky a zvedla roztažené nohy. Viděl jsem jak má punčochy na podvazky a je bez kalhotek. Vykukovala na mne její roztažená štěrbina s orosenými okraji. Celá se leskla, jak byla vlhká. Uprostřed štěrbiny se jasně rýsovala tmavá díra. Rychle jsem poklekla a jazykem polaskal její roztaženou štěrbinku. Sál poštěváček a snažil se slízat všechen nektar z jamky. Ten však neubýval spíše naopak. „Ano miláčku ano, to jek krásný“ vzdychala a já se měl chutě k dílu. „Raději přestaň, už bych se udělala a já si to chci nechat na potom. Je to ale nádherný předkrm. Zaveď vajíčko, které možná pak snesu“. Hned mě ho podávala. To jsem lehce přitlačil k dírce a pěkně tam vklouzlo. Ještě jsem několikrát přelízl dírku a poštěváček, když se tlačila s nohama dolu. Rychle si oblékala kalhotky, aby ho nesnesla dřív, než bude potřeba.

Cestou jsem řídil a jednou rukou si hrál s ovladačem a zkoušel rychlosti a její pocity. Tvářila se spokojeně, jenom při vyšších rychlostech se zdálo, že by jí to delší dobu asi bylo nepříjemné. Po příjezdu k místnímu hradu jsem viděl hezký park a hradby. Koupili jsme si vstupenky a prolézaly hrad, až jsme se dostali k malé terase, kde jsme si mohli dát občerstvení. Během sezení jsem si nenápadně hrál s ovladačem.

„ Je to zvláštní pocit, hezký. Hlavně nenechávej plný výkon dlouho. Občas ho prosím i vypni, abych neměla vyvrcholení. Je to docela možný“. A rukou si lehce přejela po sukni. „ Tvůj jazýček a čuráček jsou ale lepší“.

„ Dáte si ještě něco a už jste byli i na věži?“ zeptala se servírka, taková starší paní. „Jestli chcete, půjčím vám klíč.“

To jsme samozřejmě chtěli a hned se vydali na věži.  Tam bude nádherný rozhled, ale on už je i cestou nahoru, když jsem se díval pod její sukni. Při cestě po schodech nahoru, jsem  trápil  lasturku vyšším výkonem vajíčka. Zdálo se, že ji to pohání k rychlejšímu kroku. Vylezli jsme až na ochoz, já snížil výkon na minimum a rozhlíželi se po okolí. Každý jsme  dal na opačnou stranu. Když jsem k ní přišel, byla opřená o zídku. Přitiskl jsem se k ní a políbil na tvář. Otočila se. Halenku měla, rozepnu tou a podprsenku taky. Prsa volné a její velké bradavky postavené.

„Vyfoť mne“ a podala mně malý fotoaparát. Okamžitě začala pózovat.  Fotil jsem jako šílený prsa, tvář postavu a s výhledem na okolí, nebo detail. Najednou zvedla sukni a okryla kalhotky. Políbila mne a zašeptala. „ Ošukej mně!“ Udělal dřep, rukou vytáhla vrnící vajíčko a opřela se o zídku a vystrčila zadeček. Okamžitě jsem se k ní přimáčkl, vklouzl do promazaného válce a začal tvrdě do ní bušit svým pístem. Byli jsme jak jednoválcový motor na nejvyšší obrátky.

„ Jo, jo jo“ jenom vzdychala. To nešlo dlouho vydržet i já jsem už byl moc vyhecovaný. Začal jsem do ní pouštět svoji lávu v momentě, kdy to na ní přišlo. Uspokojili jsme se opět na stejně. „Ááááááá“ zaječela. Ještě, že tu nikdo nebyl. Chvíli byla opřená. Pak se vzpamatovala a začala se rychle upravovat. Podal jsem jí slabě vrnící vajíčko. „Na něco bys zapomněla“. Podívala se na mne skoro až vyděšeně. „Neboj, nechám ho vypnuté, ale bude v pelíšku“. Beze slova si ho vsunula do jeskyňky.

„ Nemohu ani chodit. Snad ty schody zvládnu“ Opatrně se vydala ke schodům. Schody sešla s očividnou námahou, před výstupem se rychle  zkontrolovala a statečně vyrazila na terasu s občerstvením.

„Ty schody mně daly zabrat, ale výhled stál za to“ řekla směrem k servírce.

„To jo schody jsou náročné, ale ten pohled za to stojí. Slyšela jsem jak jste zkusila ozvěnu. Bylo to hezké,“ řekla potutelně servírka. „Potom se nedivte náročnosti schodů“.

„ To ano, stálo to za to, ale už musíme odjet“ rychle řekla Blanka a sbírala se k odchodu.

Po příchodu do auta jsme se začali oba smát. „ Baba jedna. Prokoukla nás“, řekl jsem.

„To asi ano. Nevíš, jakou mně to dalo práci jít normálně a nedat na sobě nic znát.  Ale stálo to za ten nezapomenutelný zážitek“ hladíc mně jemně po tváři. „ Někde se musíme najíst“.

Hned pod hradem byla příjemná hospůdka, kde jsme okamžitě zastavili. Jakmile si sedla začal jsem si opět hrát s ovladačem řkouc „zkusíme si zahrát na kamennou tvář. To znamená, že na sobě nesmíš dát nic vidět. Včera jsem trpěl já a tady máš oplátku“.

„ Ty si nedovedeš představit, co to se mnou dělá. Je to sice příjemné, ale strašně moc mne to vzrušuje, navíc když sedíš vedle mne. To musíme udělat jednou Lídě“ uvedla a já jsem se mohl začít těšit na něco nového. Mezi ní a Lídou to asi nebyl jenom takový jednorázový úlet, který mně zatím popsala.

„ Víš na té rozhledně to pak bylo k nevydržení, ale nádhera. Vzrušovalo mne, jak jsi fotil, adrenalin byl, že je to pomalu na veřejnosti a to vajíčko k tomu dost přispělo. Chci, abys mně nafotil pořádně. Hodně intimně a perverzně. Tak, že se na to jednou budu moci podívat a vzpomínat. Chtěla bych, aby to i někdo viděl, ale nevěděl, že jsem to já. Jednou mně opícháš přímo na veřejnosti. Jsem ujetá. Za to ale můžeš ty! Zpomal, ale ne auto, prosím a nezlob moc maminku. Maminka se ti pak za to odvděčí. Maminka se potřebuje najíst a trochu odpočinout“. Říkala s perverzním podtónem v hlasu.

„ Dobře“ pošeptal jsem jí, „budu na maminku při jídle hodný. Nechám ji najíst. Maminka mně ho za to u kafíčka pohoní, abych byl vzrušenější, někde na veřejnosti vykouří a ještě něco si na ni vymyslím. Za to pak maminka bude moci být perverzní na chatce.“

Opět ji zajiskřily oči a radostně dodala „ beru, souhlasím se vším, ale večer si tě vychutnám“.

Po jídle, pří kávě jí ruka sjela dolů, rozepla poklopec a hned mého tvrdolína tahala ven. Přidal jsem na výkonu vajíčka. Začala mně honit péro a dráždit uzdičku žaluda.  Rozhlédla se, a když viděla, že je klid vlezla pod stůl, jako že něco hledá a okamžitě mně ho vzala do pusy a pocumlala. To nemohla dělat dlouho. Rychle vylezla. „Mám tě vystříkat rukou?“ zeptala se potutelně. Jenom jsem zakroutil hlavou. Stejně by to do ruky nechtěla.

„Vidíš aspoň jaké to je, když na sobě nesmíš dát nic znát. Asi raději půjdeme. Chci se milovat“. Opět pošeptala.

Odešli jsme do auta, kdy jsem jí cestou připomněl její slib o vykouření na veřejnosti. Tiše  zakňourala „ ououou. Není problém tě vykouřit, ale co já.“ Zvýšil jsem výkon na maximu.

V autě jsem vypnul vajíčko. „ Děkuji „ řekla „ už jsem se začala bát, že budu mít mokrou sukni“.

„ Hele ty „maminko „ a už ses s tím tvým krásným autem pomilovala?“ zeptal jsem se.

„Jak pomilovala já ho miluji“ okamžitě uvedla.

„ No já myslím tak, jestli jsi ho už ošukala?“ uvedl jsem otázku na pravou míru.

„ Prosím tě jak? Chlap by se mohl udělat snad do výfuku, ale ženská?“ zeptala se. Já okamžitě dostal strach. Už to ale nešlo vzít zpět. „ No jednoduše. Máš tady hezkou řadící páku, na tu se nasunout a zbytek je na tobě, „maminko „“. Rychle jsem dodal. „To je ten doplněk, že si něco vymyslím za pohodu u jídla“.

Pohladila řadící páku, úkosem se na mne podívala. „ Dobře, napravím to a udělám to. Ty se ale těš. Zadokumentuješ to na fotky  abych se mohla někdy zhrozit  čeho všeho jsem byla schopná. Nejdřív, mně ale protáhneš vagínku tím svým krasavcem“. Oblízla se a potutelně usmála, jako by jí hned něco napadlo. „ Co by „maminka „ pro své miláčky neudělala!“

Zvýšil jsem výkon vajíčka. Jenom se začala kroutit. „ Má sukně“ zavzdychala, „mám tady jedinou“. Uviděl jsem lesní udržovanou cestu. Rychle jsem na ni odbočil a projížděl lesem. Před námi se objevil rybník s loukou. Paráda. Zastavil jsem na okraji tak, abychom nebyli moc vidět. Zašlápl ruční brzdu, zařadil neutrál a vyndal klíčky ze zapalování, sedačku posunul co nejdál dozadu. „ Je to na tobě“ suše jsem dodal.

„ Musíš mne připravit“ řekla chvějícím se hlasem. Bylo cítit, že na jednu stranu to chce udělat, ale hodně se bojí. Vypnul jsem vibrace. Otevřela dveře a sedla si bokem ven. Sundala si kalhoty i sukni, vyndala vajíčko, posunula sedadlo jako já co nejvíc dozadu. „Jsem úplně mokrá, jdu do toho. Máš foťák? Ať to stojí za to, tobě to taky stojí?“ Rychle jsem k ní přešel, jako když jsem nasazoval vajíčko. Opět na mne koukala mokrá hluboká jeskyně. Poklekl jsem polaskal jazykem. Kousl do poštěváčku a rychle se postavil se spuštěnými kalhotami a trčícím ocasem. Chtivě na něj hleděla a čekala, kdy si ji opět narazím. Prudce a až surově jsem do ní pronikl. Okamžitě se snažila se se mnou sehrát.  Sledoval jsem jí, jak se dostává do tempa. V momentě když už byla pěkně rozhycovaná jsem ho s námahou vytáhl. „ Autíčko čeká“! Přesunul jsem se na zadní sedadla. „ Ten vršek by sis mohla taky odložit  když už se fotíš.“ dodal jsem. Rozepnula halenu i podprsenku. Prsa se vyvalila ven Okamžitě jsem začal fotit. Otočila se zády k přístrojové desce nadzvedla se se svoji kundičkou nad řadící páku. Najednou se zarazila. Vrátila se zpět a obula se. Vyběhla z auta tak jak byla a šla ke kufru. Chvíli tam něco hledala.

„Potřebuješ pomoct“, zeptal jsem se.

„ Ne dobrý“ a už se vracela zpět. Zase se mně naskytl pohled na Blanku v punčochách s podvazkovým pásem, její mokrou  kundičkou a odhalenými nádhernými prsy. Rychle vklouzla dovnitř. Vzala prezervativ, natáhla na řadící páku. „Nemusí mít úplně všechno“ dodala a postříkala lubrikačním gelem. Znovu se nasunula na řadící páku a začala se pomalu spouštět dolů. Fotil jsem jako šílený. Její kunda se pomalu roztahovala  opravdu se nasoukala na řadící páku. Nedosedla, bylo vidět, že je na ni příliš dlouhá, nebo měla strach. Několikrát se nadzvedla a spustila jako když souloží. Nejdříve pomalu, lehonce a potom přidala na rychlosti. Masturbovala na řadící páce. „ Spokojeni? Ty i auto? Když bys tady nebyl, asi bych se i udělala.“ Vrátila se zpět sedíc na sedačce čelem dozadu. Sedačku položila. „ Okamžitě mně dodělej a vystříkej mi jí“ zachroptěla. Rychle jsem přeskočil sedadlo, a aniž bych si odkládal jí začal píchat. Bylo cítit, že její kunda je trochu volnější po tom roztažení, nesvírala tolik. Bez ohledu jsem se do ní tvrdě zasouval. „Ano“ zařvala a mně se jí podařilo po chvíli  vykropit jeskyňku. Začala se stahovat a opět dobře svírat.  „To jsem potřebovala “ zasípala.  Vystoupili jsme, abychom se upravili. U mě to bylo jednoduché, natáhnout kalhoty. Ona si předtím přidřepla a začala čůrat. „ Musela jsem, jinak by všechno bylo na sedačce. Vajíčko už ne!!!“ Já jsem se postavil vedle ní a snažil se dostříknout co nejdál, jak to kluci dělávají. Všiml jsem si, jak vše hladově pozoruje. Rychle se oblékla. Seděla opřená, oči přivřené,spokojený  úsměv na rtu a vychutnávala si prožité události. Tak jsme dojeli až k naší chatce.

Po příjezdu se těžce zvedla ze sedačky a kachním krokem šla do chatky „Nemohu chodit. To asi ty schody na rozhlednu. Vezmi prosím tašky, ale nedívej se dovnitř. Nezapomeň na foťák.“

Vyndal jsem tašky, ale abych se nepodíval jsem jí nemohl splnit. Taška byla plná krabiček ze  sexshopu. Viděl jsem tam „ robertka „, gynekologické zrcátko, myslela na mne, dále sáček s nějakým dámským spodním prádlem, krajkovou košilku a co mne zarazilo, byly pouta. Nechtěl jsem to prohrabovat a rozhodl se, že se nechám překvapit svoji zvrhlou milenkou. Hlavně na to zrcátko jsem se těšil. Důkladně prozkoumat vagínu. Její a možná i jinou.

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...