Volný víkend

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Konečně volný víkend! Manžel jel s partou a hlavně s naší dcerou na vodu a mladšího syna si vzala babička. Užijí si všichni spoustu zábavy a já se budu nudit doma. Jo nudit, zajedu si nakoupit nějaké dobrůtky, stavím se ve videopůjčovně a když bych se náhodou nudila zavolám kamarádce a něco podnikneme. Takové byly plány na ten víkend. Vyprovodila jsem děti i manžela a vracela jsem se domů. Od naproti vykoukl soused, že kouká, že budu sama doma. Usmála jsem se prohodila pár slov a dvojsmyslů a vyrazila na nákupy. V půjčovně jsme si nabrala filmy pro pláč i pro smích a těšila se do vany a postele, kde se zavrtám s vínkem k pěknému filmu. Na cestě zpátky jsem opět potkala souseda. Šel na pivko s kamarádama. Ptal se na mé plány, tak jsem mu je řekla. Řekl, že mě pak přijde zkontrolovat, jestli jsem dobře přikrytá. Zasmála jsem se tomu a šla si užívat.

Večer probíhal přesně podle mých představ. Vana, pak zabalená do ručníku jsem si vlezla do postele, obložila jsem se dobrůtkami a vínkem, zapnula jsem si film a odpočívala. Zhlédla jsem první film, pak druhý potom už jsem nový začínat nechtěla, tak jsem si nechala jen puštěnou televizi. Běžel nějaký lehce erotický film. Šla jsem se opláchnout a v tom jsem zaslechla zaklepání na dveře. Lekla jsem se, co se děje. Vzala jsem si župan. Otevřela jsem dveře a na chodbě stál soused. Že mu to nedalo a přišel zkontrolovat jestli jsem v pořádku a správně přikrytá. Nejdřív jsem se trochu zlobila, že mě ruší takhle v noci, ale byl taky jako já lehce připitý a hlavně velice milý. Pozvala jsem ho proto na chvíli dál, jestli si nechce dát skleničku vína. Rád přijal, že si dá a že nemusím nikde poklízet, že se usadíme v ložnici, když už to tam mám tak hezky rozložené. Nějak mi to nevadilo. Sedli jsme si na postel, nalila jsem víno a povídali jsme si. Občas jsme koukli na televizi. Z občasných erotických scén jsem byla naladěná a soused očividně taky. Začal mi masírovat ramena, moc se mi to líbilo. Řekl, že mi namasíruje i záda kdybych chtěla. Co bych si v takový večer mohla ještě přát. Lehla jsem si na postel, podala mu krém a nechala jsem se masírovat. Nejdřív mě opravdu masíroval jen na zádech, potom mi začal krém roztírat i k prsům a na zadeček. Když jsem jen tiše ležela a nic nenamítala začal mi masírovat i nohy. Začal prsty, vzal hezky jeden po druhém, bylo to úžasné. Pak pokračoval přes lýtka až ke stehnům. Už jsem to nemohla vydržet a lehce jsem rozevřela nohy. Dělal jako by nic a jen mě masíroval. Občas sice zajel až na okraj mojí kundičky, ale pak normálně pokračoval dál. Otočil si mně na záda a pomalu mi začal masírovat i předek nohou. Už jsem byla úplně mimo. Na manžela a děti jsem ani nepomyslela. Pokračoval přes ruce a bříško k prsům. To jsem ho začala nestydatě vyzývat. Hladila jsem ho ve vlasech, po rukách. On se konečně osmělil a zatím co já jsem si hnětla prsa a bradavky, on mi rukou zajel do kundičky. Zjistil, že jsem připravená na cokoliv. Svléknul se a já byla nadšená, vždycky jsem viděla, jak má pěkné tělo v obtažených tričkách, ale bez nich to nemělo chybu. Měl vypracovaná prsa i bříško. Když si sundal kraťasy, už jsem se nemohla dočkat. I jeho výbava byla velmi povedená.

Roztáhla jsem nohy a lákala ho mezi ně. Nedal se pobízet, boxerky letěly dolů a on se nade mne naklonil. Penisem mi lehce přejížděl mezi závojíčky a já jsem tekla. Rychle jsem sáhla do šuplíku pro kondom (ještěže ho s manželem občas používáme). Nasadil si ho a konečně jsem se dočkala. Byla jsem z celého večera a té jeho masáže rozehřátá jako dračice. Nechala jsem ho v klidu a pomalu zasunout tu jeho kládu do mé kundičky, ale jak jsem ho měla v sobě. Už jsem se neudržela, přirážela jsem jako smyslů zbavená. On se jen smál a vehementně mi pomáhal. První jízda skončila celkem rychle. Podruhé už to bylo pomalejší a soused si taky velmi užil. Tentokrát už jsem ho neochudila o nic. Hezky jsem mu ho postavila pusou a rukama. Pak jsem mu nasadila kondom a pomalu jsme se milovali. Nakonec mě přikryl peřinou a odešel. Manželovi jsem se s tím nesvěřovala a když potkám souseda na chodbě vždy se jen pozdravíme nebo lehce dotkneme. Vlastně mezi námi nic není, jsme známí z baráku, ale ten večer jsem si užila se vším všudy.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *