Verunčiny příhody

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mě necelých 14. let, když mě maminka přistihla, jak si prstíkem laskám svého „frajtříka“.
Myslela jsem, že mě vynadá, zčervenala jsem jako růže, začala se oblékat a ani jsem nešpitla. Ona však se jen usmívala a pak mě pohladila po hlavě a sedla si vedle mě na gauč.
„Tak ty si to děláš prstíkem sama Verunko? Proč neřekneš nějakému kamarádovi? Určitě by se nějaký našel, který by ti rád prcinku polaskal, né?“ zeptala se mě a já jen pokynula rameny, že nevím a sklopila hlavu. Nedovedla jsem si představit, že bych se před nějakým klukem, jen tak svlékla a nechala si osahávat kundičku.
„Tak víš co, já ti to s nějakým hodným chlapcem domluvím a pak se uvidí, ano Verunko?“ řekla mi, pohladila po vláskách a dodala: „Však už máš věk na to, abys požila něco hezkého a vzrušujícího!“ a odešla.
Bylo mi tak všelijak. Na jednu stranu jsem se těšila, ale na druhou jsem se strašně styděla a měla jsem vztek. Bůh ví, koho mě maminka přivede a on se mě nabude líbit. Kdyby to byl alespoň Tomáš, nebo někdo jemu podobný –pomyslela jsem si.
Za tři dny mě maminka sdělila, že v sobotu k nám přijde můj nový kamarád a spiklenecky na mě mrkla.
„Musíš být na něj milá a něžná, ve všem ho poslechni a nebudeš toho litovat, neboj se brát si ho muset nebudeš, bude to jen tvůj učitel v sexu!“ řekla mi a pokračovala ve své práci u sporáku.
Byla ve mně malá dušička a celé tři dny se neskutečně vlekli. Už jsem ani neměla odvahu si prstit svoji prcinku a touha se ve mně stupňovala. Konečně byla sobota a čas oběda. Někdo zazvonil a já musela jít otevřít. Jaké bylo mé překvapení, když za dveřmi stál Tomáš.
„Tak jsem tady!“ řekl, podal mi jednu kytku a dal mi pusu. Celá jsem zčervenala, ale byla jsem šťastná, že je to právě on. Byl to totiž můj tajný idol a já ho tajně milovala. Druhou kytku dal mamince a tím si ji získal.
Naobědvali jsme se a po obědě vypili kávu a snědli zákusek.
„Ták děti, určitě si máte co říct, tak si běžte do pokojíku Verči a tam si povídejte!“ řekla maminka a my šly.
Sotva jsem v pokojíku zavřela dveře, začal mě Tomáš líbat a osahávat přes šaty. Ani mě to tak moc nevadilo a jeho polibky jsem mu opětovala. Byl sice o čtyři roky starší, ale o to byl zkušenější. To bylo poprvé, co jsem se líbala s klukem.
„Máš skvělou maminku!“ řekl mi. „Kdyby mě sama neřekla, že po mě toužíš, nikdy bych se neosmělil tě oslovit!“ řekl mi a já jen zírala, jak se to maminka dopátrala, že toužím právě po něm. Vysvětlil mi, že se mu už několik měsíců líbím, ale že věděl, že mě je teprve 14. let a myslel si, že jsem pro něj mladičká. Držel mě stále v objetí a jak mě k sobě tiskl, cítila jsem jeho tvrdý kolík pod pupíkem, kam mě narážel.
„Hele, něčím mě pícháš do břicha!“ řekla jsem mu, aniž jsem si uvědomila co říkám.
„Hm, a ty bys chtěla vidět, co to je, viď Verunko?“ zeptal se mě a já celá zčervenala, protože jsem pochopila co bude následovat. „Ničeho se neboj, já vím, že jsi ještě panna a budu na tebe hodný! Hezky si spolu pohrajeme a vzájemně se seznámíme se svými těly. Uvidíš, bude se ti to líbit a bude to lepší než když se prstíš!“ řekl mi a tím mě vyrazil dech. Tak i to mu maminka řekla?
Podívala jsem se na něj a on se jen usmál. „Svlékneme se do naha ať se lépe poznáme, ano?“ řekl a sám se začal svlékat. Nejprve tričko a pak i kalhoty. Já ho jen pozorovala a strnule stála proti němu.
„Tak co je, ty se stydíš? Mysli si, že se budeš jen prstit a dělej, jako když tady nejsem!“ říkal a chystal se svléknout i trenýrky, na kterých se dalo vytušit, jak velikého ho má.
Začala jsem si rozepínat blůzičku. To už on shodil ze sebe i trenýrky a já viděla jeho klacek. Byl asi 20.cm dlouhý a opravdu mu stál a trčel šikmo vzhůru. Cítila jsem, jak při pohledu na něj vlhnu a své svlékání jsem uspíšila. Měla jsem chuť si před něj kleknout a prohlédnout si ho pěkně zblízka, ale nechtěla jsem se nechat zahanbit studem. Naposled jsem ze sebe stáhla kalhotky. Když jsem před ním stála taky úplně nahá, přistoupil ke mně a znova mě líbal a svým tvrdým čurákem mě různě píchal po těle. Asi to dělal schválně, protože mu to dělalo dobře. Mě, ale taky, i když to chvilkami bylo nepříjemné. Hladil mě po holém zadečku a osahával moje dvojky kozičky. Pak mě je i cumlal. Chytl moji ruku a přiložil si ji na svého macíka. Chtivě jsem mu ho stiskla. Párkrát jsem mu po něm přejela nahoru a dolů a on slastně zaúpěl.
„Pojď na postel!“ řekl a pomaličku si mě odvedl k mému, čistě povlečenému lůžku a vzájemně jsme se na něj povalili. Začali jsme se znova vzájemně osahávat a já si chtěla jeho penis prohlédnout. Pochopil a přetočil se tak, že on se díval na moji pičku a já na jeho čuráčka.. To byla fantazie. On mě hladil po stehnech v okolí stydké rýhy a já si hrála s jeho čurákem. Trochu jsem jednu nohu přizvedla, abych mu umožnila dostat se mezi mé stydké pysky. Hned toho využil a lehce přejel po mé brázdě. To mě neskonale vzrušilo.
„Budeš mě prstit na poštěváčku?“ zeptala jsem se ho přímo. Přikývl a já si lehla na záda a rozevřela stehna, aby se na moji skulinku pěkně dostal. Těšila jsem se, jaké to bude, když mě to bude dělat kluk. Hned věděl co má dělat. Zajel dlaněmi pod můj zadek a palcemi mě rozevřel stydkou díru. Pak sklonil hlavu mezi má stehna, až jsem cítila na prcince jeho dech a jazykem mě vnikl mezi stydké pysky a přejel mě po „frajtříkovi“, málem jsem slastí omdlela, jaký to byl krásný, slastný pocit. Opravdu se to nedalo přirovnat k mému prstění. Cítila jsem, jak vlhnu a snad jsem se i počůrala. Začala jsem sebou házet a snad bych se mu i vysmekla, ale on si mě podržel. Cítila jsem, jak bere můj poštěváček jemně mezi zuby a lehce ho stiskl. Pak už jsem vybouchla v obrovském orgasmu a opravdu na okamžik omdlela.
K sobě jsem přišla za okamžik, ale to už mě Tomáš poštěváček nedráždil. Ležel vedle mě a hladil mé prsíčka.
„To bylo nádherné!“ řekla jsem mu s úsměvem na tváři, z právě prožité slasti.
„A bude ještě líp!“ řekl mi a já si nedokázala představit něco ještě krásnějšího. „Teď se můžeš věnovat mému macíkovi!“ řekl a položil se na záda. Nemusel to říkat dvakrát. Hned jsem se k němu sklonila a sevřela opět v dlani a začala mu po něm pumpovat.
„Nebuď tak rychlá! Pomalu po něm klouzek a zkus mě olíznout špičku!“ přikazoval mi. Trošičku se mě to příčilo, ale když jsem si vzpomněla na právě prožitou slast, nechtěla jsem o něco podobného ošidit i Toma. Stáhla jsem mu předkožku až dolů a zcela mu obnažila žalud. Lehce jsem mu po špičce přejela jazykem a cítila jeho napětí. Pulsovalo mu v něm. „Vcucni mě ho do úst!“ ozval se a já poslechla a pomaličku mu přes rty pouštěla penis do úst. Za chvilečku jsem měla celý žalud v ústech a rty jsem ho svírala pod límečkem. Jazykem jsem mu při tom kmitala po špičce.
Cítila jsem jak mě sevřel hlavu do dlaní a pomaličku mě ji přirážel do klína, čímž mu jeho úd vjížděl hlouběji do úst. Chtěla jsem něco namítnout, ale nemohla jsem. To už mě penis narážel snad až na mandle. Pojednou mě hlavu opět z klínu oddaloval a jeho penis moji pusinku opouštěl. Né však na dlouho, protože ji zase ke klínu přirazil. Tak jsem mu takhle pusinkou klouzala po čuráku, až mu v něm zacukalo a už se celé dávka jeho semene dostala do mých úst.
„Rychle polykej, ať se mě neudusíš!“ slyšela jsem jen a na nic jiného jsem se nezmohla. Spolykala jsem to všechno. Bylo to docela dobré. Penis se mu scvrkl a já mu ho vyplivla a lehla si vedle něj.
„Kdo tě to takhle naučil?“ vyzvídala jsem.
„Maminka! Už se s ní takhle zaučuji tři roky!“ řekl mi a ani nemrkl. Začala jsem litovat, že nemám žádného otce, který by mě to naučil, protože jsem byla s maminkou sama.
Navrhl, že by jsme se měli jít oba osprchovat a potom, že třeba můžeme pokračovat. Tak jsme šli.
Po osprchování jsem si musela kleknout před lůžko a on zkontroloval můj zadeček. Dokonce mě do něj zasunul prst a pohyboval jim v něm. Nebylo to, ale nic moc. Lízání kundičky bylo lepší a tak mě ji zase vylízal. Dosáhla jsem opět vrcholu a to mě pro ten den stačilo. Slíbil, že zase přijde a budeme pokračovat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *