Vernisáž

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S manželem jsme se brali před dvěma lety po roční známosti a z velké lásky. Ta trvá dodnes, ale samozřejmě jako každému páru, i nám se občas stane, že se pěkně pohádáme a pak se spolu nějakou chvíli demonstrativně nebavíme. Přesně to se nám stalo před čtrnácti dny, a zrovna chvíli před odchodem na večírek s vernisáží, na který jsme oba byli pozvaní a účast přislíbili. Nedalo se nic dělat, se skřípěním zubů jsme vyrazili a cestu provázelo zarputilé mlčení.

Na večírku jsme se pozdravili se známými, manžel pak zapadl do partičky a začali popíjet, já se chvíli bezcílně potulovala po vernisáži fotografií, bavila se se známými a popíjela u baru šampáňo. Když jsem si šla pro třetí skleničku, někdo do mě zezadu vrazil a polovina bublinek skončila na mém výstřihu. Nadechovala jsem se k pořádné odpovědi od plic, ale ten člověk se mi začal anglicky omlouvat, že fakt nerad. OK, omluvu jsem přijala, a že mě za to zve na novou skleničku.

Sedli jsme si na bar, začali si povídat o tom, co dělá v Čechách, jak se mu tu líbí a tak. On pil gin, já šampaňské a krásně nám to ubíhalo, zjevně se tam předtím taky dost nudil. Seděli jsme asi hodinu, já se příjemně uvolnila (jak by taky ne, po pěti sklenkách) – no popravdě jsem byla mírně připitá, což samozřejmě neuniklo jeho pozornosti a začal mi dělat návrhy. Řekla jsem, že jsem tu s manželem a nemíním mu být nevěrná. „Yeeeah, allright, I understand,“ zněla odpověd a začali jsme se bavit o něčem jiném. Dala jsem si kafe, abych se trošku probrala, mrkla po manžovi – viděla jsem ho ve vedlejším sálku s kamarády, všichni už značně pod parou – všeobecná zábava pokračovala, a my pokračovali na baru…

Najednou se mě zeptal, jestli mi už šaty uschly, chytil mě za výstřih, jeden prst zastrčil za podprsenku a osahával mi bradavku. V tu chvíli jsem myslela, že snad snad spadnu pod stůl, teda pod bar Normálně mě veřejně osahává, mezi lidma, když mě kdykoliv může vidět manžel. Vzrušilo mě to neskutečně, a ještě víc to, že on pokračoval v konverzaci jako by nic. Nemohla jsem vydržet sedět, tak že se půjdem podívat na tu výstavu fotek v dalším sále. Moc lidí už tam nebylo, pomalu se spíš všichni vytrousili za zábavou do vedlejších prostor, a když jsme dívali na n-tou uměleckou fotku typu Bez názvu XY, chytil mě zezadu za prsa a začal mě líbat na krk. Bylo mi to příjemné a ještě víc to zvýšilo moje vzrušení, ale natolik jsem ještě byla střízlivá, že jsem si uvědomovala, že mě i přes naši hádku může kdykoliv začít manžel hledat.

Když mě ale po dalších dvou minutách chytil znovu a začal mě tlačit k nouzovému východu, alkohol udělal své a já se nechala.. ovšem říkala jsem si něco v tom smyslu, že se s ním políbám a vysvětlím, že dál už nic nebude (od svatby jsem se na cizího chlapa ani nepodívala). Octli jsme se v nějaké tmavé chodbě, zapadli za jeden výklenek a líbali se jako pominutí. Vyhrnul mi šaty, začal se na mě tlačit rozkrokem a já přes látku kalhotek cítila jeho tvrdou kládu, jak chce dovnitř. „Počkej, já to nechci, já nechci, mám tady muže…!“ koktala jsem, jenže zároveň jsem byla natolik vzrušená, že jsem se přestávala ovládat. Hlavou mi táhly myšlenky, co by bylo, kdyby nás tu někdo našel… manžel… vždyť ho přece miluju, co to dělám… ale nakonec vzrušení z toho, že jsem nevěrná, a alkohol udělaly to, co se dalo očekávat.

Rozepla jsem mu poklopec, vytáhla čuráka a intenzivně mu ho honila, zatímco on mi shrnul šaty pod prsa a olizoval a kousal mi bradavky, až to bolelo. Zároveň odhrnul kalhotky, byla jsem totálně mokrá a on mi to začal roztírat mezi nohama, na stehna, na břicho. Pak mě chytil a tvrdě mi ho přirazil dovnitř. Vyhekla jsem vzrušením a začala přirážet. Sténala jsem. „Líbí se ti to, viď, kurvičko, všechny jste stejný,“ vyrážel a mně už bylo jedno, jestli nás někdo slyší, chtěla jsem jen, aby mě šukal víc a víc. Udělal se do mně ve chvilce. Trošku mě to zklamalo, ale on jen: „Vydrž moment. Vem si ho do pusy.“

Olízala jsem mu ho, začala jsem ho kouřit a pomalu se mu zas stavěl. Když už byl zas jak kámen, otočil si mě čelem ke zdi, nasadil ho na ústí kundy, ale nezarazil ho hned, začal znova, tentokrát čůrákem, roztírat šťávy. A teď i mezi půlky. Byla jsem tak vzrušená, že jsem ho prosila, ať už mi ho tam vrazí, ať mě šuká… jeden moment jsem si dokonce přála, ať mě tu manžel najde… co by udělal… rozvedl by se? Začal mě šukat do kundy, po chvilce ho ale zase vytáhl a bez varování zastrčil do druhé dírky. Šlo to krásně, protože z kundy byl úplně mokrý. Já sténala teď už nahlas, bylo to šílené. A najednou ho zase vytáhl, co je, vyhekla jsem, a on mi ho zas strčil do kundy. Bože, tohle ne, pomyslela jsem si, ale v tu chvíli jsem se rozpadla na tisíc kousíčků toho nejkrásnějšího orgasmu a zároveň mého prvního při šukání s mužem. Znovu se do mě udělal.

Když jsem se trochu probrala, nejdřív jsem se vyděsila, co jsem to zrovna udělala, a pak co teď. Rozmazané líčení, fleky na šatech.. Poslala jsem ho do šatny pro můj kabát, přinesl ho, pak jsem ho poslala napřed a poprosila, ať zavolá taxíka. Zabalená do kabátku se zdviženým límcem jsem se plížila k východu a modlila se, ať mě nikdo nevidí a ať je manžel ještě s kamarády. No podařilo se mi dostat se nepozorovaně do taxíku, Rob jel se mnou. Oddychla jsem si, když jsem neviděla v oknech našeho bytu světlo. Políbili jsme se, on vytáhl propisku a do dlaně mi vepsal svoje telefonní číslo (to jsem si pak pečlivě uložila).

Manžel se vrátil nad ránem, byl totálně na mol, já už samozřejmě dávno vykoupaná a navoněná, tak neměl šanci si něčeho všimnout. Snažil se chvíli o nějaký sex, ale ani se mu nepostavil. Trošku jsem se druhý den bála, aby se mě nezačal moc vyptávat, s kýmže jsem to předchozí večer seděla na baru a kam jsem se pak ztratila, ale nejspíš byl tak opilý, že to vůbec nevnímal. Nemám já to štěstí..? Co je ale horší, že od mojí první nevěry na to nemůžu přestat myslet, jak mě tam šukal a jak to bylo nádherné a vzrušující. Kdykoli si na to vzpomenu, jsem totálně mokrá a strašně nadržená. Mám výčitky svědomí, ale obávám se, že až manža vyrazí na další tah s kamarády, nevydržím to a zavolám.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *