Ve škole

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když jsem poprvé začala přemýšlet o sexu bylo mi kolem 13 roku. Pořád mě to zajímalo a chtěla to zkusit. Časem jsem začala i masturbovat a bylo to nádherné, ale pořád jsem toužila po tom dělat ,, to“ s klukem. Když jsme měli ve škole matiku, tak jsem vždycky byla úplně vedle, protože nás měl krásný mladý učitel, který nás měl i na tělocvik. Nevím co to ve mně bylo za touhu, ale už se mi i zdálo o tom, že se miluji s našim učitelem. Jednou byl tělocvik a my holky jsme věděly, že nás kluci vždycky šmírují, ale tak co byly to puberťáci. Já byla vždycky pomalejší v převlékaní. Zůstala jsem poslední v šatně a zrovna si oblékala kalhoty, když do šatny vešel jeden kluk. Začala jsem se smát a začala na něj z legrace špulit prdelku.

Chvilku jsme se na sebe dívali a pak přišel za mnou. Já byla nějaká vzrušená. Přišel za mnou a pod tričkem mi rozepnul podprsenku. Začal mně líbat a já jeho také. Já jsem mu začala rozepínat kalhoty a cítila jeho středně velký kolík v ruce. Seděli jsme na lavičce, stále se líbali a on mě hladil po kozačkách a někdy zajel i ,, tam“ a já jemu také. Já se vzrušovala a vzdychala. Najednou tam vešel tělocvikář a zeptal se, co to děláme. My se polekali a chtěli zmizet, ale když mně viděl s částečně sundanými kalhotami a kluka s penisem venku, tak řekl že to nepůjde, že to jinak někomu řekne. My nechápali, co tím myslí a najednou zamkl šatnu.

Já si sedla tomu klukovi na klín a čekala co bude. On mi dal opět ruku do rozkroku a já se dívala na učitele. Šel ke mně a najednou mi začal hladit kozičky. To mně začalo vzrušovat a ten kluk stále zrychloval a taky se vzrušoval. Pak řekl Honzovi ( tak se jmenoval ten kluk), aby ho vystřídal. Tak Honza šel místo něj a stále mně hladil po kozičkách a líbal mně. Učitel mi zatím masíroval poštěváčka a někdy zajel i do dírečky. Pak jsme to nevydržela a celá se svlékla a oba chlapi také. Honza měl roztomilého ptáčka takového neudělaného, ale to nevadí. Za to učitel, ten měl krásného asi 20 cm dlouhého ptáka. Oba se mi začali dívat na mou kundičku, která byla trošku zarostlá černými chloupky. Oběma se postavili a to jsem se neudržela a šla za nimi a oběma jsem začala masírovat ptáka, i když nešikovně, hodně je to vzrušovalo. Najednou nevím kde to učitel vzal, ale bylo to nějaké lehátko, které položil na zem. Učitel mi řekl ať si lehnu na záda. Já si lehla a čekala co bude. Přistoupil ke mně učitel a mírně mi roztáhl pokrčené nohy. Honzovi řekl ať si lehne vedle mně a masíruje mi kozičky a líbá mě. Honza mě krásně masíroval a líbal na bříšku, které jsem měla pěkné pevné. Jak jsem tak byla zabraná do líbání s Honzou ani jsem si nevšimla, že se učitel blíží svým kolíkem k mé velmi vlhké kundičce.

Najednou jsem křikla ,,STOP“ a řekla učiteli, že jsem panna. Na to učitel řekl, že bude jemný a že to nebude moc bolet. Honza se díval jak se do mně učitel souká. Zastavil se o blanku a upozornil mě, že teď to asi trošku zabolí. Byla jsem trošku nervózní, ale přišel ke mně Honza a začal mě krásně líbat a hladit až najednou ,,RUP“ a už to bylo. Učitel se zeptal jestli to moc nebolelo a já řekla, že ne a ať pokračuje. Pokračoval a Honza řekl, že to chce taky zkusit. Uvolnil mu místo a řekl mu, co má dělat. Honza nešikovně zaváděl svůj kolík do mé roztažené buchtičky. Už tam byl celý a učitel řekl ať se ,,povytahuje“ jako nahoru a dolů. Honza poslechl a začal jezdit. Bylo to úžasné a učitel nadrženě přihlížel.

Neudržel se a přišel k Honzovi zezadu a začal mu masírovat koule a zadek. Najednou jsem se krásně prohnula a prožila nádherný orgasmus. Honza nevěděl co se děje. Učitel řekl, že to je nádherný pocit a že jestli chce může to taky zažít. Na Honzovi bylo vidět, že chce taky, tak mi řekl ať se zvednu. Honza si sedl za lehátko a čekal. Přišel učitel a začal mu hladit klacek, přetahoval předkožku a Honza slastně vzdychal. Tak jsem šla za ním a začala ho líbat a on mi opět hladil kozičky. Za chvilku učitel začal Honzovi kouřit. Honza vzdychal a najednou to začalo. Začal stříkat a zažil úžasný orgasmus.

Pan učitel všechno spolykal. Pak se mně učitel zeptal jestli chci taky ochutnat jeho semeno. Já souhlasila. Začala jsem mu honit péro a Honza mi třel poštěváčka. Bylo to úžasné až se učitel udělal všechno jsem spolykala a řekla, že to už pro dnešek stačí. Učitel řekl, že existuje ještě análek. To jsme nevěděli co je tak nám řekl, že nám to ukáže. Řekl mi ať si před něj kleknu na čtyři, vzrušeně jsem to udělala. Honzovi řekl ať jde pode mně, ale ústy k mé kundičce. Poslechl a už asi věděl co bude dělat. Učitel někam odběhl a donesl nějaký divný gel. Honza mi zatím nádherně lízal a než se učitel nachystal tak jsem se znovu udělala.

Učitel ke mně stoupl a tím gelem si namazal ocas. Pak řekl ať se uvolním, že do mně zasune zezadu. Než jsme to pochopila už ve mně byl. Byla jsem strašně vzrušená a pořád vzdychala a oba zrychlovali. pak učitel řekl ať ho Honza vystřídá. Přišel za mně a zasunul do mně. Bylo to vzrušující a já už měla za sebou několik orgasmů. Pak učitel řekl, že teď zasune do Honzy. Honza souhlasil tak se učitel zase ,,namazal“ . Přišel k němu a zasunul do něj zezadu. Chvilku jezdil a pak se udělali oba dva a já také.

Pak jsme se už museli obléct, protože zvonilo a my s Honzou šli do třídy. S učitelem jsme se sešli další přestávku a zase jsme se pomilovali. Domlouváme se tak na tři schůzky za týden a je to nádherné a teď uvažujeme že k nám ještě někoho zapojíme…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *