V parku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Lucku jsem poprvé potkal když mi bylo 9 let, ve třetí třidě. Je to pohledná brunetka, krásně tvarované a na 13 let i celkem velké poprsí. Někdy v 7. třídě jsem s ní začal chodit. Nejdříve jsme se jenom objímali a líbali, ale oba jsme chtěli víc.

V pátek po škole jsme šli s Luckou ven. Počasí bylo skvělé a vedro bylo až k padnutí. Oba jsme si vzali kola a jeli do parku. Jezdili jsme a různě jsme kecali. Potom jsme si sedli na lavičku a chtěli jsme se začít líbat. Lucka ale řekla, že je kolem moc lidí a tak mě zatáhla do nedalekého křoví, těsně vedle potoka. Uvnitř bylo celkem prostorné a jelikož bylo listí husté, nebyla šance že by nás někdo z cesty vzdálené asi 20 m viděl. Lucie se ke mě přitiskla, objemula mě kolem krku a začaliu jsme se líbat. Líbali jsme se dlouhých pár minut, když jsem ucítil její ruku na mém poklopci. Usylšel jsem zvuk zipu a můj skoro 15 centimetrový klacek byl venku. Začala ho hladit, jemně mi mnula koule, a pak se sklonila a strčila ho do pusy. Bylo to moc příjemné jak její jazyk obepínal můj klacek. Když zkončila, chtěla odjeít, ale já jsem jí zastavil se slovy „Něco za něco“. Položil jsem jí na záda a sundal jí tričko a taky podprdu. Naskylt se mi krásný pohled na její kozičky. Začal jsem je hladit a oblizovat a Lucině se to moc líbilo. Pak jsem jí sundal i kraťasy s kalhotkami a začal hladit její mírně zachlupaťelou kundičku.
Strčil jsem jí tam prst a začal jsem s tím kroužit. Následněš jsem jí, úplně nahou, položil na kolena a sundal jsem si kalhoty. Nelíbilo se jí to, ale už bylo pozdě. Namířil jsem na její zadaček a začal ho tam pomalu strkat. Začal hrozně vzdychat a vypadalo, že se jí to líbí. Přirážel jsem víc a víc a přitom jsem jí hladil její krásný zadeček. Najednou se mi naskytl takový zvláštní pocit. Vyjmul jsem penis a hned na to z něj začala stříkat bělavá tekutina, přímo a Lucinino pozadí. Zeptala se mě, jsetli jí to nechci udělat i do její lasturky. Vytáhl jsem si z kapsy kondom a nasidl jsem si ho. Lucku jsem obrátil na záda, roztáhl jsem jí nohy a začal jsem plnulevrážed do její panenské jeskyňky. Začala vzdychat tak silně, že jsem jí musel zakrýt pusu, aby nás někdo neslyšel. PO chvíli jsem ho z ní vytáhl a začal lízat tekutinu, co jí vytékala píči. Najednou jsem někoho uslyšel. Podíval jsem se zkrz křoví a uviděl jsem partu kluků kteří mířili přímo k nám. Vzal jsem Lucku za ruku a svalil jsem se sní směrem k potoku. Naštěstí jsem není za parku vidět, takže jsme se nemuseli bát že by nás někdo našel. Z dálky jsem slyšel ty kluky jak našli v křoví naše věci. Rychle jsme běželi dál a schovali jsme se ve vysoké trávě. Náhle jsem uviděli ty kluky, jak prochátejí korytem potoka, a vruce drží naše věci. Dostal jsem hrůzu s toho, jak se bez oblečení, tak jak nás příroda ztvořila, dostaneme domů. Čekali jsem tam asi dvě hodiny. Metí ti kluci, i s naším oblečením, zmizeli. Bylo asi pět hodin a já jsem se měl vrátit v osm. Doplížili jsme se zpět do křoví a čekali jsme dál. Začalo se stmívat a mě napadlo že si počkáme až tu bude málo lidí a schováme se na veřejné WC, zdálené asi 40 metrů. Když se park vylidnil, vzali jsme kola a běželi směrem k záchodům. Honem jsme vlezli do jedné kabinky a přemýšleli jsme ,co dál.Najednou jsem ucítil bolest na hlavě, a omráčen jsem padnul k zemi.

……………… Pokračování příště………….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *