V letním kempu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednoho letního večera jsme se s manželkou vrátili z rozpálené pláže do kempu a pořádně žízniví jsme se posadili k místnímu bufetu. První pivko padlo na žízen, druhé na chuť a třetí přišlo samo o sobě. Pak jsme si dali na šťasný návrat jednu štamprdličku rumu a během dalšího pivka pak doutníček a štamprdličku do druhé nohy. Mezitím se pořádně sešeřilo a tak jsme se u stolu, který byl ještě přicloněn stromem, začali hladit a líbat a oba nás to pořádně vzrušilo. Naši náladu jsme přiživili ješte další várkou alkoholu a tak se nebylo čemu divit, že jsme oba byli dost vydrážděni na pořádnou soulož. Dohodli jsme se, že půjdu zaplatit a že se potkáme v dámské sprše, která byla díky pozdní noční době zcela prázdná. Já šel platit a má žena vyrazila ke sprchám a cestu tmou jí prorážely vzrušením nalité bradavky. Ani jsem si nevšiml, že se zvedli naší sousedé u stolu a zaregistroval jsem to až při placení, kdy mne jeden znich drze předběhl. Začal objednávat a já začal nervozně přešlapovat, protože mé péro trčelo z letních šortek jako ukazovátko.

Chlapík předemnou se najednou otočil a nabídl mi štamprli – prý omluvenka za zpoždění a že si se mnou musí přiťuknout. No z jedné byly dvě – taky jsem mu oplatil a pak jsem konečně zaplatil a nedočkavě vyrazil ke sprchám. Když jsem tak dorazil bylo slyšet i přes stříkající vodu hlasité oddychování a tlumené hlasy. Vešel jsem dovnitř a spatřil jak má žena leží na lavici a do její pičky přiráží jeden z našich sousedů, zatím co ona ho navádí a ještě si přihoňuje poštěváček. Druhý stál nedaleko hlavy mé ženy a rukou dokončoval to co ona začala ústy. Stopy jeho semene byly na jejím obličeji i vlasech.

Nevěděl jsem co na to říct, ale alkohol otupil mé racionální smysly a mne přemohlo dosud nepocítěné vzrušení. Toporně jsem stál ve dveřích, rukou jsem si začal honit své naběhlé péro a sledoval jak borec zruchluje, aby po chvilce naplnil mou manželku svými spermiemi. Ona ho chtivě chytla za zadek a prudce přirazila na jeho koule. Sténání a hlasité oddychování signalizovalo, že právě vyvrcholil. Vysul péro, otočil se a se slovy: Sorry ona sama chtěla, zasouval své péro do riflí a společně se svým kámošem vycouval ze sprch.

Má žena ležela a hlasitě oddychovala. Nedokázal jsem odolat a zasunul jsem ho do ní. Byl jsem tak vzrušen, že jsem začal stříkat po pár přírazech, ještě před tím než zaregistrovala, že je znovu souložena. Naštěstí jsem byl schopen po chvilce jít znovu na věc a tak jsem jí začal, tentokrát již pěkně dlouho protahovat. Nakonec jsme se osprchovali a společně jsme se přesunuli do stanu, kde jsem jí ješte jednou vystříkal.

Ráno jsem se probudil první a protože poprchávalo, tak jsem nikam nepospíchal a zachumlán ve spacáku jsem přemítal o tom, co se stalo. Má žena spokojeně oddychovala vedle mne, byla krásná a já jí miloval. Své parohy jsem začal pomalu vyměňovat za směs vzrušení z prožitého a obavy o náš zdravotní stav. Po chvilce se má žena se probudila, usmála se na mne a pak jsme si začalli povídat.

Nevím jestli je to pravda nebo ne, ale jediné co si pamatovala bylo to že jsme seděli u stolu a pak jak se sprchujeme. Říkala že jsem byl asi moc vzrušený a pořádně jí vystříkal, protože z ní ještě teď vytéká semeno. Nechal jsem to tak a nabídl se, že to musím prstama vyzkoušet. Nebyla proti a tak jsem jí napřed přivodil krásný orgasmus prsty a pak pomiloval s následným znovunaplněním.

Jsme spolu dalších pár let, oba zdraví a sexu chtiví. Jen mne trochu mrzi, že se podobný zážitek již neopakoval, i když jsem se o to párkrát pokoušel.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *