V lese bývá vlhko

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tato povídka se odehrála loni v létě. S touto šlajskou jsem už něco podobného párkrát měl. Tehdy ale šlo o sázku, zatímco tentokrát se jednalo o mojí potřebu, s holkou jsem nic už nějakou dobu neměl a já vycítil přiležitost těchto zadních vrátek…
Bylo nám obou šestnáct a ona byla neuvěřitelně hloupá a už vůbec ne pohledná. Domluvy s ní byly hrozné, protože nic nechápala ale tentokrát to šlo celkem lehce protože byla pěkné nadržená.
Sešli jsme se v lese a zapluli do nedaleké houštiny.
Vytáhla mě ho z trenek
„Jak už je krásně v pozoru, já jsem taky strašně nadržená“
Sáhl jsem na její broskvičku přes kalhotky a povídal jsem: „Máš pravdu Miluno, musíme tomu nějak pomoci“
… Kalhotky mela úplně mokré, tak jsem je stáhl i s legíny a začal si hrát s její chlupatou kundičkou, která začala utápět moje prsty v jejích slastných šťávách. Když jsem sáhl na krví nabitý klitoris vyjekla blahem „Vraž mě tam prsty, prosííím, hned!!!“ dožadovala se mých doteků. Mezitím mě nezkušeně honila moje tmavé, žilnaté péro s obnaženým žaludem a obdivovala jeho tvrdost.
Vrazil jsem jí tam dva prsty a začal jemně dělat. Za chvíli se udělala v prvním malém ale prožitém orgasmu. Nepřestával jsem a začal ji nemilosrdně šukat prstama. Horké šťávy jí stékali po nohách dolů a Milena se začala prohýbat v kolenech a začala se celá klepat.
„Jestli ted prestanes Radku tak je s tebou konec“ žadonila.
Přidal jsem druhou ruku, smočil v kundě, naslinil a vrazil jí prst do análu.
„Ne prosím, do prdelky ne“ Vykřikla bolestí ale když jsem jí minutu prstil kundičku a prdelku zároveň tak dostala mohutný orgasmus že z její broskvičky vystříkla sprška tekutiny. Celá se rozklepala, podlomily se jí kolena a upadla do jehličí. Já jí roztáhl nohy, olíznul její pičku z které to teklo víc než z nedalekého potůčku. Tentokrát jsem ji jazykem dráždil vstup mezi závojíčky a narval péro do jejích úst. Byl jsem hrubější, neboť jsem jí do áčka dal tentokrát dva prsty. Kouřila blbě ale i tak mě to vzrušovalo. Po chvíli v mém péru začalo cukat, vytáhl jsem ho, přitom jí prstil kundičku, honil si a namířil ho na její břicho. V tom se prohla v hřbetu a začala mocně vzdychat a křičet. Já ovšem taky…udělali jsme se ve stejnou dobu.
Mohuné horké salvy mého semena stříkali na její břicho. Oba jsme byli rozpálení.
„Co s tím mám teď dělat ty vole jeden“ tázala se ležící na zádech se stékajícím semenem na břichu.
„Mě je to jedno, třeba si to rozetři“ prohodil jsem v žertu a vytasil z krabičky cigaretu.
Rozetřela si semeno po těle a po docela velkých povislých kozách což moje péro natolik probudilo že jsem si nechal ještě jednou vyhonit. Bylo to daleko lepší než prvně.
„Uchop ho víc“ navigoval jsem soustředěn.
Cigaretu jsem zastrčil za ucho. Po deseti minutách jsem se sténáním stříkal. Otřel jsem si ho a zastrčil do kalhot.
Zapálil jsem si, posadili jsme se a já si z ní dělal srandu. Prsty z její prdelky jsem si sel umýt do potoka.
Nakonec jsem pochválil její pokročující techniku, odhodil vajgl, rozloučili jsme se a rozešli jsme na opačné strany. Doma jsem ještě pohonil.
Na to mě přišla zpráva: PRSTILA JSEM NAD TEBOU, CHCI ZAS, NEKDY ZOPAKUJEM LASKO…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...