V kabinetu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo to ve třeťáku na střední, na konci školního roku. Byla jsem zhruba měsíc v zahraničí a vrátila jsem se pár dní před ukončením klasifikace. Doháněla jsem jak sem mohla. Všechny předměty sem tak nějak zvládla, jen na matiku jsem zapomněla. Byl poslední den, před uzavřením klasifikace, shodou okolností byl pátek. O velké přestávce jsem zaběhla do kabinetu matematiky, abych se mohla domluvit s profesorem, zda mě vyzkouší a nebo jestli si napíšu nějaký doplňující test. Chvilku jsem se na zaklepání připravovala, profesor matiky byl docela mladej, mohlo mu být zhruba tak třicet a nevypadal vůbec zle.

„Teď nemám vůbec čas, ale sem ochoten se sem po obědě vrátit a vyzkoušet tě. Takže v půl třetí se můžeme sejít před kabinetem, ok?“ Nezbylo mi nic jiného, než návrh odkývat. Vůbec se mi nelíbilo, že bych s ním měla být sama v kabinetě v dobu, kdy už ve škole bude jen školník. Vyučování mi končilo v jednu a vzhledem k tomu, že bydlím blízko, šla jsem se domů najíst a vysprchovat, bylo totiž docela vedro.

„Tak pojď, už tu na tebe čekám. Tady máš kus papíru vem si pero a piš si příklad.“ Nadiktoval mi nehorázně složitý příklad a mě bylo jasný, že se v srpnu dostavím na reparát. Chvíli sem si zkoušela vzpomenout na nějaké vzorce, ale marně, byla jsem nervózní. Stál za mnou, ale nedíval se na papír, kde byla část výpočtu, ale celou dobu mi čučel do výstřihu. Když jsem se už podruhé otočila s výhružným pohledem, posadil se do svého křesla a pro změnu mi koukal na nohy, měl dobrý výhled, protože jsem měla krátké, lehké šaty.

Asi po dvaceti minutách, kdy zjistil, že už nic jiného nenapíšu, si křeslo přesunul vedle mě a začal mi diktovat pokračování příkladu. „Nechci si kazit dovolenou tím, že budu muset na reparáty. Byla by si jediná a já mám celý srpen rezervovaný zájezd, ve čtvrťáku se ale musíš snažit.“ Vypadlo z něj nakonec a já mu děkovala a omlouvala se, že sem se to nenaučila. Ve chvíli, kdy jsem se chystala zvednout a odejít mi položil ruku na stehno. Dlouze se na mě podíval. Bylo mi jasné, co se asi bude dít. Při té představě jsem zvlhla. Rukou mi zajel výš, až ke kalhotkám a lehce mi přes ně přejel. Musel cítit mé vzrušení a to ho asi táké vzrušilo. Začal mě vášnivě líbat, přitom mi jeho velká ruka hnětla kozičky a jeho druhá ruka mi hladila kundičku, stále pouze přes kalhotky. Po chvíli se postavil, já si klekla před něj, rozepla mu kalhoty a začala ho nejdříve jen zhlehka pokuřovat. Zanedlouho mě chytil za vlasy a začal tvrdě přirážet a rychle se udělal. Poslušně sem polykala.

Když si dosyta užil svého orgazmu, posadil mě na stůl, vyhrnul šaty a doslova strhl kalhotky. Nejdříve mě líbal pouze na stehnech a na břiše. Nemohla jsem to vydržet a sténala jsem, ať mě vylíže. Hned po mé žádosti jsem na své kundičce ucítila jeho drsný jazyk, zmítala jsem se v rozkoši, ale chtěla jsem víc. Zpozoroval to a jazykem mi začal vjíždět hluboko do mé naprosto vlké kundičky a po chvilce mi tam začal vjíždět i prsty. Tekla ze mě šťávička a on ji spokojě vylizoval. Nejspíš ho to vzrušovalo, protože mu mezitím znovu naběhl jeho velký čurák. Blížil se můj orgazmus, ale ve chvíli, kdy jsem začala sténat a svíjet se, přišel šok. Profesor všeho nechal a prudce mě otočil a opřel mě o stůl tak, že kozičky mi tlačil na desku stolu. Docela to bolelo, ale ve chvíli, kdy jsem ucítila jeho žalud jak rejdí okolo mé pičky, všechna bolest ustala. Prudce přirazil a já měla celého jeho ptáka ve své kundě. Tvrdě přirážel, až to chvilkama bolelo. “ To se ti líbí, když tě matikář šoustá zezadu, že jo?!“ Nezmohla jsem se navíc, než mu odpovědět sténáním, začala sem se zmítat v šílené vlně orgazmů.

Když jsme se oba uklidnili a oblékli, odešla jsem domů. Nikdy se to už neopakovalo, ale na maturitním večírku, jsem se dozvěděla, že jsem nebyla jediná, na kterou to zkoušel, ale žádná ze spolužaček se nedala, jen já a vůbec toho nelituji.

Pozd.: Vše je vymyšlené, budu ráda za vaše názory.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *