V hokejové šatně

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když se stal můj příběh chodila jsem už do 1. ročníku střední školy. Byla jsem v městském dětském parlamentu a v úzké spolupráci s městskými novinami. Zrovna skončila hokejová sezóna a já hokej(sty) přímo miluji, a tak jsem byla nadšená když jsem se dozvěděla o tom že mám udělat rozhovor do novin s kapitánem mužstva! Jmenoval se Dan. Nádherný, opravdu urostlý a pořádný chlap se špinavými blond vlasy, mohlo mu být tak kolem 25 a určitě jsem nebyla jediná která do něho byla blázen.

A tak jsem jednoho dne přišla ze školy, osprchovala se, jako vždy, trochu namalovala, oblékla svoje oblíbené černé triko s úžasným výstřihem, mé černé vlasy nechala rozpuštěné, sebrala vše co jsem potřebovala a vyrazila.

Když jsem dorazila na zimní stadion, tréning hokejistů se chýlil ke konci. Zpočátku jsem si sedla na tribuny, na místo kde sedíme vždy s kamarády během zápasu, a čekala co se bude dít. Trenér mě zpozoroval, usmál se a kývl hlavou, na což jsem pozdrav ráda opětovala. Zavolal si Dana k sobě a zřejmě ho na mě upozornil, Dan se na mě koukl a šibalsky se usmál. Já se bohužel nezmohla na nic jiného než na připitomělé zírání na něho. Měla jsem z toho takový strach, hlavou se mi honilo tisíce myšlenek a ta hlavní byla že to zkazím a on se mi vysměje.

Tréning skončil všichni se šli nejspíš osprchovat, ale Dan tam s trenérem uklízel a pak ještě uklidil led. Čekala jsem dalších 15 minut a pořád se nic nedělo všichni už odešli i Dan někam šel, tak sem si pak řekla že půjdu. Když jsem smutně vstala a šla dolů z tribuny k východu, na konci schodů se objevil udýchaný Dan, nemohl popadnout dech ale nakonec mi s přestávkami řekl že pospíchal jak mohl a že se bál že tam už nebudu. Jen sem šťastně odvětila že to nevadí a usmívala se. A pak řekl větu kterou jsem chtěla slyšet celou sezónu: , , Půjdeš se mnou do šatny, neboj už tam stejně nikdo není“. Přikývla jsem a následovala ho. Měl vážně úžasný zadek, koukala jsem na něj celou cestu a nejhorší je že si toho nejspíš všiml.

Byli jsme v šatně a já si začala něco zapisovat, když jsem zvedla hlavu stál přede mnou jen v kalhotách a já se na tu nádhernou a obrovskou hruď koukala s otevřenou pusou. Vzpamatovala jsem se z okouzlení až když jsem mě zeptal jestli mi to nevadí. Zmateně jsem se koukala kolem sebe a jen špitna že je to v pohodě. , , S dovolením půjdu do sprchy, můžeme to udělat tam“ řekl a já ztuhla a vyvalila na něho oči. , , Jsi tu kvůli tomu rozhovoru ne? Neboj je tam závěs, navíc teď máme nové sprchy tak doufám že se ti tam bude líbit“. Plácla jsem se do čela , , No jasně ten rozhovor málem bych zapomněla“

Šel tedy do sprch a já ho nasledovala, samozřejmě sem opět nespustila pohled z jeho nádherného zadku! Zalezl do sprchy a: , , Tak se ptej klidně na co chceš“. No začala jsem takovýma normálníma otázkami jako: Jak se vám líbila sezóna? Co byste v týmu zlepšil? Na všechny otázky poslušně odpovídal a já už téměř vyčerpala všechny připravené otázky. Voda se zastavila a on vystrčil hlavu z poza závěsu , , Mohla bys mi prosím podat ručník je tam dole ve skřínce“ , , Samozřejmě“ odvětila jsem a seskočila ze skřínky kde jsem seděla mezi umyvadly. Skřínku jsem otevřela a ohnula se pro ručník, samozřejmě sem vyšpulila prdelku jak sem nejlíp uměla, cestou za ním s ručníkem se nepodíval jinam než do výstřihu což mě samozřejmě ohromě potěšilo. , , Nechceš mě při jednom utřít“ zažertoval. , , Jo jasně“ smála jsem se sním. Byla jsem zrovna opřená zády k němu o skříňku, která stála naproti sprchy kde se sprchoval, když vylez. Měla jsem pocit že se něco dotýká mého zadku, v mžiku jsem se otočila byli jsme od sebe pár centimetrů když se zeptal jestli mu nemůžu tykat , , Nejsem přece tak starý!“ dodal. S úžasem jsem souhlasila. Chytla jsem se ruky kterou mi na znamení seznámení podal , , Jsem Dan“ usmál se , , Market“ dodala jsem. Naklonil se ke mě a políbil mě, ne na líčko jak se to většinou dělá ale na ústa a já naivně zavřela oči, nevím si jsem si myslela byla to jen pusa na seznámení. Jenže když jsem po chvíli otevřela oči, on se na mě celou dobu díval, a aniž bych si to uvědomila přejela jsem koketně jazykem přes rty. Začal mě vášnivě líbat, já se ho snažila oddálit tlakem na jeho obrovská ramena, ale na konec jsem zjistila že je to ten nejvzrušující polibek, který jsem zažila. A tak sem se povolila a chytla se kolem jeho krku, při tom stála na špičkách. Začal sjíždět přes celé záda a najednou ucukl. Rychle jsem se probudila z nádherného snu a nechápavě se na něho koukala. , , Promiň ty za nic nemůžeš to já“ Zeptala jsem se proč a on jen: , , Víš to s tím jazykem mě naprosto dostalo, nebyl jsem takhle ve sprše s žádnou cizí dívkou a nechal jsem se unést malým náznakem flirtu, omlouvám se“. Opilá přítomností a tím co se stalo jsem jen řekla , , Mě se to ale moc líbilo“ a v rozpacích jsem sklonila hlavu. Ale on mi ji okamžitě zvedl a začal mě znovu tak nádherně líbat, podlamovali se mi z toho kolena a když si toho všiml, zvedl mě a já se ho obkročmo držela nohama, držel mě za zadek a myslím že jeden jeho prst se přes kalhoty dotýkal mé kundičky a já ho začala líbat ještě vášnivěji.

Položil mě na skřínku mezi umyvadla a okamžitě se začal dotýkat mých prsou. , , Toužil jsem si je pohladit už do začátku víš to?“ , , Ne“ řekla jsem. Začal mě líbat na krku a já mu ze strachem zašeptala do ucha , , Nechci abys toho pak litoval“. Přestal s líbáním, pohladil mi tvář, držel mě za krk podíval se mi zpříma do očí a řekl , , Nikdy bych něčeho takového nelitoval a už vůbec ne s tebou“ To mě uklidnilo a pokračovali jsme v líbaní, sundával mi tričko a mě začalo docházet že tohle dělá s každou druhou fanynkou ale teď sem to já a chtěla jsem si to užít.

Nádherně mi sál bradavky a při tom rozepínal podprsenku, když ji sundal přivoněl k ní a já jen vyděšeně zírala, usmál se , , Nádherně voní stejně jako ty celá, smím ti sundat kalhoty?“ , , Ne“ odpověděla jsem a seskočila dolů, přitiskla jsem ruku na jeho hruď a naznačila ať si sedne on. Pochopil a já si začala ohmatávat ty nádherné svaly, začínaly mě dohánět k šílenství přes prsa jsem sjela po břichu k ručníku, a nemohla se dočkat až bude dole. Už jsem chtěla ten ruční rozevřít, ale chytl mě za ruku a zašeptal , , Ale slib mi že pak přede mě nastavíš tu svojí“ Usmála jsem se a v podbřišku ucítila vzrušující brnění cítila jsem jak vlhnu a nemohla se dočkat až se mi vytříká do pusinky a vylíže mě!

Když jsem odkryla ručník mile mě překvapil jeho dobrých 25 cm velký penis, který se ke mě tyčil a sem tam v něm cuklo. Začala jsem olizováním žaludu kolem dokola pak níž na uzdičku, jezdila jsem jazykem od kořene ke špičce a nezapomněla jsem sem tam sát ani kulky. Silně mě držel za vlasy, což mi naznačilo, že ho mám vzít do pusinky. Měla jsem v puse plno přece jen byl až moc široký, začaly mě bolet koutky a doufala jsem že se brzy udělá když jsem si začala pohrávat s kulkami pocítila jsem škubání a brzy se mi valilo krásně horké sperma do pusinky, pozorně sledoval jestli to spolknu a já poslušně polykala, trochu mi ukáplo na prso ale okamžitě jsem semeno nabrala na prst a olízla. Chvilku jsem myslela, že má infarkt, ale po chvilce se zvedl a vzal mě do náruče. Posadil mě místo sebe a vášnivě políbil.

Sundal mi kalhoty a s nimi i kalhotky. Prudce mi rozevřel nohy které jsem měla pevně u sebe, chvíli koukal s otevřenou pusou ale pak ji začal hladit jeho první doteky jazykem tak šimraly že jsem sebou cukala, ale pevně mě chytl za boky a přirazil si mě na obličej, na poštěváčku mi udělal takové tornádo, že jsem místy nemohla ani dýchat. Prstem mi projel kundičku od shora dolů a ještě níž k zadečku, na což jsem mu dala okamžitě a rázně najevo že se mnou žádné anální orgie nebudou! , , Promiň myslel jsem že to máte rády“ znělo to jako by se mu to taky nelíbilo, což mě uklidnilo a znovu jsem si vychutnávala jeho jazyk a nejspíš 2 prsty v mé kundičce, byl to nepopsatelný pocit. , , Bože už to nevydržím“ zařval a začal mi rvát svůj nádherně tvrdý penis do mé vlhké kundičky. Z počátku se tam muset cítit těsně ale po chvíli už ve mě jezdil jako by nic. Přirážel čím dál víc a mé hlasité vzdychání mu napovědělo že to mám drsně ráda. Otočil si mě, prohnul v zádech, chytl za vlasy a přirážel div mi ji neroztrhl! Přirážel dobrých 5 minut a já cítila že to na mě de. Začal jsem téct nepředstavitelným způsobem a stahy byli čím dál silnější poznal to a vyndal ho ale on ještě nebyl, klekla jsem si před něho a dokouřila mu ho, znovu mi nádherně vytříkal pusinku a spokojeně jsme v objetí leželi na ručníku položeném na mokré dlažbě. Takový orgasmus jsem ještě nezažila! Bylo to něco úžasného. , , Byla to nádhera“ pochválila jsem ho! , , Promiň moc jsem nevydržel, ale jsme vážně moc utahaný z tréningu a není divu že tak mladé samičce nestačím, jindy to může být jinak“ Znělo to jako pozvání na další schůzku, což jsem samozřejmě moc ráda slyšela, ujistila jsem ho že mi to stačilo a že byl vážně úžasný! Spokojeně se začal oblékat a já s ním.

Nabídl mi odvoz domů a tomu sem samozřejmě nemohla odolat, zvlášť když má BMW X5! Během cesty neřekl nic jiného než kromě otázky kde mi má zastavit. Takže nic, žádné příští nebude, byla jsem jen další zářez na jeho pažbě. Bože byla jsem tak naivní a hloupá husa! Poděkuji a chci už vystoupit když v tom mě chytne za ruku , , To mi ani nedáš telefonní číslo, nebo alespoň polibek na rozloučenou?“ Žasnu údivem a nadiktuji mu ho, naposledy se vášnivě políbíme a já naposled nasaji vůni jeho voňavky, je omamná a mě dochází, že musím vystoupit. Naposledy se rozloučíme políbíme a on odjíždí, ještě zatroubí ale dobře tuším že se neozve.

Doma se osprchuji a všimnu si že přišla SMS, je od něho, plna citů a pochval za mé výkony, s radostí odepisuji a domlouváme si příští schůzku. Ale o tom snad někdy jindy. . . . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *