V dobré partě..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

mám krásnou holku-kdo by taky říkal něco jinýho že jo? chodíme spolu už velmi dlouho-několik let. můj problém je v tom, že jsem její první.. a tak co asi každýho napadne.. po čase, kdy vše bylo supr jsem začal mít pocit, že se něco děje.

ano jsem chlap a tak se rovnou přiznám, že jsem nebyl vždy hodný jak jsem dycky říkal, jenže já si o mý slečně myslel, že je úplný svatoušek. bohužel jak jsem se později dozvěděl, nebyla.. začalo to čím dál častějšími posezeními s kámoškami, čím dál víc soukromých akcí a více její podezřívavosti, že někoho mám..

takhle to šlo nějaký čas, do doby kdy jsem potkal známého od mé slečny. kromě nejčastějších otázek typu, jak je a co dělám, se mě zeptal jestli jdu s tou svojí o víkendu na akci, kterou konají její, jak ona říká, jen kamarádi.. odpověděl jsem, že ne že mám druhý den práci a že se potřebuju vyspat.. divil se, že na tyhle akce nechodím- řekl jsem mu, že tam určitý lidi nemusím (samý fotbalisti a jeden z nich dokonce její bejvalej) a že bych nechtěl kazit zábavu, mimo jiný raději chodím jinam se bavit.. začal se usmívat, že to chápe, ale že on by svojí holku takhle nepouštěl, kdyby nějakou měl.. nevěnoval jsem tomu pozornost, náš krátký rozhovor se ukončil a šli jsme si po svým..

z toho co mi slečna říkala vím, že jsou to akce, kam chodí se svými velmi dobrými kámoškami a že jsou tam i jejich kamarádi- ano byl jsem naivní když jsem věřil, že jsou to kamarádi, ale proč ne když ona i další dvě holky mají své kluky..

nějaký čas po té akci jsem slyšel od svého kamaráda, že ta moje je docela divoška. ptal jsem se, jak to myslí. řekl mi že pil s jedním z těch kluků, co byli na akci a ten po pár drincích měl kecavou.

akce prý byla tak „veliká,“ že tam bylo 8 kluků a 5 holek včetně té mojí. mě bylo řečeno že tam bude asi 30 lidí a že bude spát u kámošky nebo když to nevyjde tak s kámoškou někde na pokoji. hodně se pilo a jak to tak bývá prostředí a hovory byly plné náznaků, narážek a dvojsmyslných vět.

poté se hrála jejich známa hra, kterou kdysi dávno prý vymysleli. co jsem se dozvěděl, tak to byla kombinace karet a lístků, který si předtím napíšou..

ten kdo prohraje si vytahuje lístek, na kterém je úkol.. je jasný, že jsou to úkoly typu dej pusu tomu.. masíruj toho.. dráždi onoho..

hrálo se a pilo a víceméně každý prohrál včetně toho mýho „svatouška“

na konci hry, kdy určití jedinci nevydrželi nápor alkholu nebo se nějaký pár vzdálil, zůstali ve hře ta moje, její kámoška a 4 kluci ve velmi rozdováděné náladě a bez některých částí oblečení. prohrál její ex a měl za úkol vydrážtit nejblíže sedící holku. nemusím říkat koho dráždil- začalo to prý polibky přede všemi-tomu se ale už značně opilá moje slečna vysmála, že polibky jsou jen polibky, že jí to nic nedělá, z polibků přešlo na líbání a z líbání její bejvalej sundal mý slečně podprdu a začal jí mnout prsa, který jsou mimochodem moc hezký a pevný dvojky. zjistil že se jí postavily bradavky a začal být odvážnější- mladá nic neříkala a nechávala ho, ať ukáže co umí- pro ostatní velmi pěkná scénka- zašlo to prý tak daleko, že jí sundal i džíny a haldil jí přes kalhotky. přestal s tím že řekl, že je vydrážděná, protože má šíleně vlhký kalhotky. všichni se usmívali a měli prý různý narážky atd. pak ten dotyčnej prej přebral a usnul. ráno když se probudil už byly holky pryč, ale že prej samy nespaly..

nemohl jsem tomu uvěřit, bylo mi blbě a měl jsem chuť někoho praštit.

chtěl jsem jí hned volat, že s ní chci mluvit a aby mi to vysvětlila, kámoš mě zarazil že to nemá cenu, že vše popře a že ten co mu to řekl mu věří. řekl mi že ta jejich parta pojedete na místní diskárnu a že se prý domlouvali i s holkama a ať vydržím, že to stejně praskne, jelikož prý ta moje nebyla jediná kdo tam byl nevěrnej.

snažil jsem se co to šlo, abych na sobě nedal nic znát- bylo mi to houby platný, holky to prostě poznaj. pořád jsem říkal, že se nic neděje a pak už jen že o tom nechci mluvit. bylo před víkendem já měl volno, že jsem mohl někam vyrazit. ptal jsem se jí jestli někam jde. říkala že se jí moc nechce, že asi zůstane doma s rodičema. v sobotu před odjezdem mi psala, že jí holky přemluvili, že jede na onu discotéku. jelikož si vydělávám, tak jezdím s kámošema mimo město za lepším prostředím.. v tu chvíli se ve mě nedořezalo- viděl jsem ty dva, jak se k sobě mají- měl jsem po náladě.. po nějaký chvíli jsem navrhnul kámošům jestli by nechtěli jet raději tam, kde byla moje slečna.. když se cukali naznačil jsem jednomu proč tam chci- jsou to kámoši! už jsem stál před dizou kde byla moje slečna. šli jsem dovnitř. dobrá hudba hezký holky a viděl jsem i některý z tý party. viděl jsem i kamarádky mojí slečny jak se skvěle baví s klukama z party, ale tu mojí jsem neviděl. hledal jsem jí očima po celým parketě i v boxech a na balkóně ale nic. nezbylo než se jít podívat ven. u vchodu jsem potkal toho známýho, kterej mi řekl o tý akci. řekl že jí viděl odcházet před chvílí. když viděl můj výraz dodal potichu, že i s jejím bejvalým. ukázal mi směr a já šel. šel jsem na jisto, jelikož poblíž bylo známé místo. našel jsem tam dva páry ale ani jednen z nich nebyli oni. přestal jsem myslet s vidinou, že to na mladou vybalím až jí uvidím a že mě sundá s tím že to tak není, že si to někdo vymyslel. když se tak vracím všiml jsem asi tak 20metrů ode mě jak si někdo zapaluje. zpozorněl jsem a slyšel dva hlasy. jak jsem se zaposlouchal, tak bylo jasný, že jsou to ti dva.

přiblížil jsem se co to šlo a jelikož v tomhle místě moc světla nebylo, příblížil jsem se natolik, abych slyšel co si povídají a co dělají. oba kouřili a povídali si o tom jak bylo a jak se na sebe těšili. během chvilky jí ten bejvalej začal hladit po všech možných místech. říkal jsem si proč? co jsem udělal špatně, dyť jí přece nezanedbávám- pak najednou myšlenka.. aha byl jsem její první. když jsem se probral ze zamyšlení už jsem viděl ty dva jak se začínají líbat. mladá mu řekla v několika pauzách mezi líbáním, jak jí chyběl. to už jí ale sundal hořejšek. začala mu to oplácet s tím, že mu nechala hořejšek a sundavala rovnou kalhoty a aby se mu dostala k ocasu.

v tom šeru jsem neviděl detaily moc dobře, ale když jsem viděl co mu vytáhla z kalhot.. jestli mi nějaká holka řekně, že na velikosti nezáleží, vysměju se jí do obličeje. kolik měl přesně? nevím ale přes 20 určitě. slyšel jsem jí jak mumlá něco v tom smyslu, jak už to chce a jak jí chyběl. vytáhnul si jí nahory a sundal jí kalhoty i s kalhotkama- svině! měla ty krásný černý krajkový. myslel jsem že si je bere jen když mi chce udělat radost nebo mě vyprovokovat.. otočil si jí a klekl si za ní. začal jí rejdit jazykem mezi nohama. nemusím říkat, že se jí to dost líbilo, podle toho, jak moc vzdychala. pak mu řekla, aby si jí pořádně připravil. otočil si jí a lízal jí zepředu a přidal i prsty. po chvilince mu řekla, aby ještě jeden přidal, že nechce aby jí to na začátku bolelo.

bylo mi zle a v žilách jsem měl ztuhlou krev- chuť vběhnout tam a něco jim províst přebila zvědavost.

když už mu tahala hlavu nahoru zas si jí obrátil, jen v mžiku jsem si všiml, že moje velikost a šířka je proti němu prd. nikdy jsem neviděl tu mojí, aby na mě tak vyšpulila zadek jako na něj. nastal pohled na mojí teď už bejvalku, kterou zezadu dost tvrdě bere frajer, s hekáním a řečma typu, jak je fantastickej, jak jí to krásně dělá atd.. on jí zas říkal, že se těší až přestane brát prášky a ona ho za to začala líbat a říkat, že je taky zvědavá, jaký to bez nich bude. myslel jsem, že slyším blbě.. co to řekla?? snad ne! ano stál mi, ale rozhodně jsem neměl chuť si to dělat.. z těch větiček jsem si domyslel, že už spolu spí delší dobu, takže ta akce byla jen další z mnoha. po chvíli mu mezi vzdechama mumlala, ať už stříká, že už bude.. asi z toho jak se vzepjal a pak tvrdě několikrát přirazil jsem poznal, že se udělal a pak chvilnku po něm i ona. začali se oblíkat a já se chystal, že na ně vběhnu. v tom slyším tu mojí, jak mu říká, že to má zítra dostat a že pak už teda brát nebude. to mě zarazilo. zase se líbali a on se jí zeptal, jestli by se chtěla sejít, když to bude mít- dala mu pusu, pohladila po džínách a řekla, že uvidí s s úsměvem na tváři. pak už jen dodala, že je fakt hodně zvědavá, jaký to bude pak bez těch prášků. pak se sebrali a odešli.,

nevzmohl jsem se na nic. jedno vím jistě, budu hodně trpět.. chci totiž vědět jak tohle všechno dopadne a co mi bude říkat v příštích dnech.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *