V autobuse

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

To jsme takhle jednou jeli s mojí ženou Lídou od známých, kde jsme se trochu zpumprdlíkovali. Napřed jsem si řekl, že to domů odřídím, ale rozum nakonec zvítězil, a tak jsme nechali auto u jejich domu na Strahově a cupitali na autobus. Bylo kolem půlnoci, takže velké naděje jsme si nedělali, ale na zastávce stál hlouček lidí, takže snad poslední linka ještě nejela.

Měli jsme štěstí, asi po deseti minutách bylo vidět světla přijíždějícího autobusu, ale ouha, byl totálně narvaný od řidiče až po zadní okno. Zjevně svážel fanoušky bigbítu ze Strahovského koncertu Aerosmith, protože polovina lidí měla stejná trička s nápisy, zřejmě čerstvě zakoupená na koncertu a natažená přes oblečení. Nakonec se nám podařilo nacpat se dovnitř zadními dveřmi, a to za pomoci dvou mladíků, kteří nás dovnitř natlačili a stáli na spodním schůdku, opřeni o dveře.

Byli jsme jako sardinky, když mi najednou Lída šeptá do ucha „Ten kluk mi hladí nohu.“ Napřed jsem se zarazil, ale z výrazu její tváře bylo zřejmé, že jí to nijak nepříjemné není. „A líbí se ti to?“ zeptal jsem se a představoval si, jak jí cizí kluk jede dlaní po noze. Pak jsem si uvědomil, že má Lída docela sexy minišaty, a že ten kluk, co stojí o schod níž, musel mít už na zastávce docela libido při pohledu na nádherné štíhlé Lídiny nožky v botách na jehličkách. Byl jsem sám zvědav, jak bude moje žena reagovat.

Opřela si hlavu o moje rameno a chvíli mi jazýčkem olizovala ušní lalůček. Slyšel jsem, jak vzrušeně dýchá. „Chceš slyšet, co mi dělá?“ zašeptala a vrazila mi jazyk do ucha. Pak mi ho celé olízla, až se mi postavil. „Šimrá mě rukou po vnitřní straně stehna a jede stále nahoru. Teď mě šimrá přes kalhotky… bože já začínám vlhnout. Teď mi prstem odhrnul kalhotky a zajel mi dovnitř asi dvěma prsty..“ šeptala Lída a vzrušeně se ke mně tiskla. Nejraději bych ji osahával sám, ale jednou rukou jsem se držel tyče a ve druhé jsem měl aktovku s doklady a klíči od bytu a od auta. Pak jsem ucítil, jak Lída trochu roztáhla nohy od sebe, přičemž mi dupla na botu a začala se téměř neznatelně pohybovat do rytmu. „Miláčku, on mně šuká asi třema prstama a já teču jako řeka,“ oznámila mi Lída a za chvíli jsem viděl, jak si kouše spodní ret, což znamenalo jediné – přichází na ni orgasmus. A opravdu, za chvíli mi začala potichu kňučet do ucha a pak se najednou celá roztřásla a zakousla se mi do límce bundy a prsty mě sevřela jako klíště. Asi půl minuty byla úplně strnulá a pak sevření povolilo. Zaslechl jsem mlasknutí, jak zřejmě kluk vytáhl svoje prsty z Lídiny kundy a vtom autobus zastavil. Na zastávce sice nikdo nebyl, ale asi chtěl někdo vystoupit, protože dav uvnitř autobusu se začal vlnit a posouvat. Nedalo se nic dělat, několik nás muselo vystoupit ven, abychom uvolnili výstup.

Ti dva výrostci vyskočili první, za nimi já a Lída a ještě několik dalších kluků. Když vystoupila skupinka dvou kluků a jedné holky, začali jsme se cpát nazpátek. Řekl bych, že teď bude uvnitř víc místa, ale nevypadalo to tak. Ti dva smradi nás tentokrát předběhli a na chodníku jsme zbyli jen já a Lída. Když začal autobus bzučet, udělalo se uvnitř trochu místa, ale nastoupit stačila jen Lída, mně se dveře zavřely před nosem. Zahlédl jsem jen jednoho z těch dvou, jak se na mně kření a mokrým prstem našmudlal na okno dveří kosočtverec s čárkou uvnitř. Bylo mi jasný, od čeho má prst mokrej, zvlášť když si pak k němu významně přičichl.

Jako na potvoru jsem měl vybitej mobil, a tak jsem si ani nemohl zavolat taxíka. Domů jsem se dostal asi za dvě hodiny, bolely mně nohy, zato jsem byl už celkem vystřízlivělej. V bytě byla tma, takže Lída už asi chrní, pomyslel jsem si, ale z omylu mne vyvedly tlumené vzdechy, které se ozývaly z ložnice, stejně jako pravidelné vrzání postele. Napřed jsem si myslel, že si Lída prodloužila svůj erotický zážitek z autobusu svými vibrátory, jenže ty zvuky nevydávala jedna osoba. Rozsvítil jsem a na zemi v předsíni jsem uviděl Lídiny lodičky, kalhotky, zmuchlané šaty, asi čtvery cizí pánské tenisky nějaké džíny a několik triček s nápisem …. AEROSMITH.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *