Utržení rajského jablka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když mi bylo +/-17-náct , moje zájmy a náplň volného času zaznamenaly prudký obrat!

Než mi někdo z tehdejší party představil Petra, trávil jsem veškerý volný čas v garáži stavěním; laděním a úpravami různých motorek. Od pařeza „555“ až po Kawasaky 750 GAPA.Věčně v montérkách, až po uši od oleje a vazelíny. Petr měl ale dar od boha….  Jak se říká „dokázal by přemluvit mrtvého k tanci, nebo jalovou krávu k teleti“, Téměř z každé situace dokázal vytěžit zábavu.

Doslova mne vytáhl z montážní jámy a ukázal mi, jak vypadá život noční Prahy. Ti z vás, kteří také patří k pražské generaci „Husákových dětí“, určitě také vzpomínají na podniky jako Alfa; Jalta; Arkádia; Repre; Slovač; Tabarin; Alhambra; Rostov; Strahovská „1“ a MON….  Tohle vše se stalo naším nočním revírem, kam jsme každý večer vyráželi lovit „roštěnky“. Někdy více, jindy méně úspěšně. A kdyby všechno fungovalo tak spolehlivě jako „zákon schválnosti“, tak nepotřebujeme žádnou EET či jiné nesmysli z Bruselu.

Matka na pár dnů odcestovala a já měl k dispozici prázdný dům. Petr mi pomohl připravit byt na megamejdan. Vše jsme naaranžovali, nakoupili spoustu pití; jídla; cigaret; prezervativů a další (i nelegální) nutnosti k bujarému veselí.

V 18:00 jsme vyrazili do víru velkoměsta najít „nějaké řezivo“ a taky zbytek party.   Samozřejmě jako naschvál jsme nepotkali nikoho! Ani další dva kámoše, ale hlavně ani žádnou holku s interesem…   V 02:15 nás dročkař vysadil doma samotné, unavené a naprosto střízlivé!

Znavení jsme se svalili do křesel a tupě zírali na obložené mísy, talíře chlebíčků a plné lahve chlastu….

Pustil jsem nějakou VHS-ku a se slovy „Přeci to nevyhodíme“ jsme statečně otevřeli první lahev vodky a míchané s coca-colou zapíjeli všechen ten připravený dlabanec.

Po prvním filmu a lahvi vodky jsem si šel dát sprchu, abych se trošku probral. Když jsem se osvěžen a s novými silami vrátil do pokoje, koukám, že Pavel mezitím pustil jednu z mých pašovaných porno-kazet a s kalhotami u kotníků si pěkně honí parádně ztopořený ocas. Ani neodvrátil pohled od televize a jen se suše zeptal „Doufám, že Ti to nevadí…“ a v klidu honil dál.

„ V pohodě!“ odvětil jsem. Sedl jsem si zpátky do křesla, otevřel další lahev a začal sledovat děj na obrazovce.  Při nalévání další skleničky jsem si ale uvědomil, že stále častěji sleduji víc Pavla a jeho penis než televizi. Možná to způsobil alkohol, možná ta myšlenka jen odněkud vyplavala, ale pocítil jsem velkou touhu „utrhnout zakázané ovoce….“  Když mě Pavel požádal, abych mu také namíchal drink, využil jsem situace. Přistoupil k němu jako vzorný pikolík a při podávání sklenky jsem se k Pavlovi naklonil a tiše jsem se zeptal „Mohu pánovi pomoci?“  Zřejmě ho moje otázka překvapila.  Naráz ustali rychlé pohyby jeho pravé ruky svírající minimálně 20-ti centimetrovou kládu a s údivem zvedl pohled na mě.  Stojím vedle jeho křesla, ze sprchy oblečen jen v lehkých teplákách nadmutými trčícím pérem, bez trika, v jedné ruce držíc plnou sklenici a uvědomuji si, jak se pod jeho pronikavým pohledem začínám mírně potit. Připadám si jako odsouzený u popravčí zdi a celou věčnost čekám na rozsudek…

Jak tam tak stojím, najednou cítím, že mě pravou rukou obtáčí a chytá se mé pravé půlky. Levou rukou mi začal prozkoumávat kvality mého nářadí a s úsměvem mi odpovídá “No jasně! Doba je zlá. Musíme si pomáhat!“

Bál jsem se trapasu s odmítnutím a teď se mi moc ulevilo! Na nic už nečekám, skláním se a beru do ruky jeho tvrdý, ale nádherně hebký, hladce oholený penis a jemně ho začínám honit. Občas prohmátnu i jeho koule. Původně jsem chtěl jen zjistit jaké to je mít v ruce cizí ocas, ale asi síla okamžiku, nebo aktuální pozice mě donutila k mírnému natočení hlavy, čímž se střetly naše ústa a začali jsme se vášnivě líbat!

Nevím jak se stalo, že jsem přišel o ty tepláky, a já byl najednou úplně nahý!  Nevěděl jsem jak úžasně vzrušující je líbání s klukem, který přitom jednou rukou honí můj k prasknutí naběhlý stožár a dlaní masíruje koule, zatím co druhou kroužením a přítlaky prstů dráždí análek….  Opravdu neskutečně mě to vzrušovalo!!  Nicméně jsem už v předklonu déle nevydržel a musel jsem se narovnat. Chtěl jsem si přisednout a pokračovat. Jenže tím jak jsem se narovnal, jsem uvolnil Pavlova ústa. Ten toho využil a volným jazykem začal laskat moje náčiní…. Nejdřív jemně olizoval jen moje koule. Ale za okamžik lízal celé moje péro… Od kořene až po špičku aby ho po chvilce nechal pomalu proniknout přes sevřené rty do pusy a tam ho při silném sání tlačil jazykem na patro. Musel jsem začít jemně přirážet a bylo to nádherné! Jak v kundičce té nejmladší holčiny co jsem poznal…  Jenže Pavel při tom ukázkovém kouření stále ještě pravou rukou zpracovával můj anál…   A když najednou nečekaně a prudce zasunul prst dovnitř až narazil na prostatu, v ten okamžik jsem zařval a doslova explodoval do jeho pusy…  Ani já, a ani on jsme nečekali tak mohutný vyvrcholení… Já s vibracemi celého těla byl na omdlení, a Pavel s nafouklými tvářemi a vyvalenýma očima nestíhal polykat…  Nemohl jsem mu uvolnit pusu i kdybych chtěl (jako že jsem nechtěl J ) protože jsem byl stále v zadu napíchnutý na jeho ruce.

Po pár vteřinách a po posledních stazích mého penisu se mi doslova podlomili kolena a složil jsem se jak domeček z karet…

Místo toho, abych si jen vyzkoušel hoňku jiného klacku než svého, zažil jsem do té doby ten největší a nejvášnivější orgasmus!  Když jsem se trošku uklidnil, velmi rád a s velkou chutí jsem to chtěl Pavlovi oplatit. Ale nenechal mě dlouho užívat si chuť jeho ocasu. Jen co mi v puse pěkně nakynul a ztvrdl, vytáhl ho a chtěl využít předešlé přípravy mé dírky…  S velkými obavami a neochotně jsem si klekl a nastavil se mu. Poznal můj strach a tak si lehl na záda a navrhl „69“. Docela se mi ulevilo. Rychle  jsem si nad něho klekl a s chutí opět začal sát a polykat jeho nádheru!!

Byl jsem vzrušený jako ještě nikdy! S žádnou holkou jsem nepoznal něco takového! Připadal jsem si jak v tranzu když jsem měl v puse ten horký ocas a vší silou jsem tlačil hlavu Pavlovi do klína, jen abych ho měl co nejhlouběji! Bylo mi jedno, že se nemůžu nadechnout! Vůbec jsem nevnímal, že musím přemáhat dávicí reflexi! Jediné co jsem vnímal byly rychlé a hluboké posuny úžasného penisu v puse!!!

Pak jsem ucítil, jak mě Pavel stlačuje dolu. Teprve v tu chvíli mi došlo, že Pavel po chvilce přestal s kouřením mého klacku a začal mi olizovat análek aby ho řádně naslinil a dostal dovnitř postupně už tři prsty….  Když jsem si toto uvědomil byl mi jasný důvod mého vzrušení. Teď už bez obav a s velkou touhou jsem si sám zavedl  špičku jeho klády do mé otevřené díry .  S rozkoší jsem vnímal zásun do mých útrob. Když jsem dosedl, a cítil jak mi tlačí na prostatu, musel jsem začít přirážet a pohyby zrychlovat. Nevím jak dlouho jsem na něm „rajtoval“… Nemohl jsem se nabažit rychlých průniků a prudkých nárazů do prostaty! Pak najednou Pavel vykřikl, prohnul se jak luk a prudce přirazil. Ve stejný okamžik co můj gejzír dopadl až na Pavlův obličej, začaly mne naplňovat vroucí přívaly jeho spermatu….  S rozkoší jsem se ještě párkrát jemně zavlnil, aby do mě vycákal i poslední kapku!

Pak jsem, stále s jeho penisem uvnitř, padl na záda a oba jsme to potřebovali rozdýchat.  Leželi jsme v této podivné poloze tak dlouho, dokud jeho povadlý ocásek nevyklouzl a ze mě to najednou začalo vše vytékat jak z povalené lahve. Šli jsme oba do sprchy a navzájem se něžně omyli.

Po tomto večeru, když se nám náhodou nepovedlo ulovit nějakou holčinu, nevadilo nám to. Stejně jsme si sex krásně užili… 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *