Utajovaná mušlička II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl čtvrtek a Anička i Petra měli ve stejnou dobu polední pauzu. Stáli na chodbě, opřené o radiátor a povídali si. Petra Aničku zpovídala ve všech možných sexuálních tématech. Dozvěděla se, kdy přišla o panenství, v kolika letech poprvé masturbovala, vesele se zasmála příhodě o tom, jak jí načapal taťka, zrovna když jí šukal jeden kluk ze zadu. „A na kterém nejzajímavějším místě si se udělala? myslím sama“, zeptala se Petra. „Nejzajímavější mi přišlo, když jsem se dělala v kabince v obchodě. To jsem se bála, že tam každou chvíli někdo vtrhne.“ „Je nějakej erotickej návrh, kterej si odmítla? Něco extra, čeho třeba teď trochu lituješ?“, předhodila další otázku Petra. Anička se chvíli zamyslela. „A víš, že by se něco našlo?“ „Povídej“, vybízela Aničku Petra.

Jirka seděl před televizí a sledoval, jak dva svalovci uspokojují krásnou blondýnu s překvapivě velkýma prsama. V tu chvíli si vzpomněl na svou učitelku. Mrzelo ho, že se s ní nemohl před pár dny setkat, ale teď je doma sám. Sestry mají dneska odpoledne školu, tak by jí mohl pozvat. Pohled na porno a jeho ztvrdlý nástroj ho přemluvili. Vyťukal na mobilu krátkou zprávu a odeslal to své učitelce. Obratem mu přišla odpověď, že se moc ráda zastaví.

„Loni o prázdninách byla u sousedů jedna holka“, začala Anička. „Bylo jí už přes 20 a měla dost zvrhlý nápady. Trochu jsme se jednou opili a líbali se. Pak se chtěla společně sprchovat. Chtěla abych se na ní vymočila. Měla spoustu různých pomůcek a chtěla mě zasvětit, jak se všechny ty hračky používají. Tenkrát se mi nechtělo a pak už odjela a víc nic nebylo.“ „To je ono, vykašleme se na odpolední školu a jdeme si užít vodní hrátky“, rozhodla Petra.
Když vešla Petra do chodby, všimla si Jirkových bot. „Sakra“, zaklela, „brácha měl vlastně dneska ten fotbalovej turnaj. Hodím si jen tašku na horu a půjdeme k vám.“ Všimla si neznámých bot, ale nějak jim moc nevěnovala pozornost.

Na učitelku nemusel dlouho čekat. Přijela tak rychle, jak kdyby na tu smsku čekala před jejich domem. Otevřel dveře a pozval jí dál. Náhle mu však došli slova. Stál uprostřed svého pokoje a nevěděl co dělat dál. Ona však přišla k němu. Pravou rukou mu stiskla péro, které v jejím sevření začalo rychle tvrdnout. Než se stačil vzpamatovat, stáhla mu kalhoty i s trenkama a klekla si před ním. Cítil její jazyk na svém přirození. Kouřila mu ho a při tom mu masírovala varlata. Konečně se probral z údivu a začínal si vzniklou situaci užívat. Byla opravdu dobrá. Cítil, že každou chvíli vystříkne. Snažil se to oddálit. Jak zareaguje ona, když jí nastříká do pusy? „Pozor budu stříkat“, vykřikl, aby jí varoval. V jeho hlase bylo poznat velké vzrušení. Ona však pokračovala v díle a začala polykat semeno, které jí v pravidelných intervalech stříkalo do pusy. Pak si lehla na postel a vybídla svého milence ať se pro změnu on postará o její slast. Celou dobu, když jí hladil po prsou, prstoval jí micinu, i když jí lízal, cítila, že se Jirka nezapojuje naplno. Stále ji sleduje, jestli to náhodou nepřehnal a ona mu teď za to nevyhubuje, jako neslušnýmu žáčkovi. Přála si aby nebyla jeho učitelkou. Tušila v něm neuvěřitelnou sexuální touhu, fantazii a vytrvalost, ale nevěděla jak to všechno z něho dostat.
Nakonec se rozjel, když se milovali. Nejdříve na něho nasedla čelem k němu. Pravidelně se nadzvedávala a spouštěla na jeho dokonale ztvrdlém ptákovi. Její kundička mlaskala a ona cítila jak se Jirka začíná pánví pohybovat proti ní. Když jí pak řekl, ať klekne na čtyři, že jí udělá jako fenku, poslechla. Přirážel v neuvěřitelném tempu a netrvalo dlouho a dospěla k báječnému orgasmu.

Holky se rozzářily radostí. Nikdo nebyl doma a tak se mohly oddávat čemu chtěly. Sotva vstoupily do koupelny, rozkázala Petra Aničce ať se svlékne a sedne si na okraj vany. „Roztáhni nohy a pak se přede mnou vyčurej do vany, chci vidět jak močíš. Dělej, rychle“, rozdávala instrukce Petra. Anička jí poslechla. Proud její moči dopadal do vany. Také Petra vlezla nahá do vany. Roztáhla nohy a poručila Aničce, aby lehla obličejem pod ní. Pak začala močit přímo na kamarádčin obličej. Aničku však tato situace vzrušovala, byla nástrojem Petry, která si s ní mohla dělat co chtěla. „Teď mě lízej na všech příjemných místech, jestli na nějaký zapomeneš nebo mě dostatečně neuspokojíš, tak tě potrestám.“
Anička jí začala líbat prsa. Kroužila jazykem kolem bradavek, sála je a malinko kousala. Přes pupík jela pomalu do Petřina klína. Po prvně v životě olízla holčičí pohlaví. Ucítila Petřinu vůni. Zakroužila jazykem po poštěváčku a když přišla příznivá odezva, lízala stále s větší rychlostí. Najednou se její kamarádka přetočila, opřela se o lokty na dně vany. K její micině se by teď Anička dostávala dost těžko, za to Petřina prdelka byla krásně vystrčená, půlky roztažené od sebe. „Mám jí lízat i řitní dírku?“, přemýšlela v duchu Anička. Pocítila další závan trapnosti. Najednou se odhodlala, vyplázla jazyk a olízla nabízený otvor.
Petra pochválila Aničku za splnění přání a poslala ji pro svíčku. Tu jí pak zasunula do prdelky a řekla jí ať tu svíčku pevně sevře. Sama svůj zadeček přiblížila k jejímu zadečku, roztáhla ho oběma rukama a zasunula druhý konec do sebe. Spolu pak ještě nějakou dobu pokračovaly ve vanových hrátkách.
Když potom Petra odcházela domu, ještě něco domlouvali před domem. „Určitě to udělám, vždyť jsem ti řekla, že budu tvoje poslušná subinka“, řekla Anička, mávla na pozdrav a zavřela dveře.

V šatně se vytvořil kroužek kolem dvou holek, které na sebe ječely nadávky, strkala jedna do druhé a kdyby nezakročila učitelka, patrně by ze sebe strhaly všechno oblečení. „Hned toho nechte a všechny ven! Jen Tereza s Aničkou se mohou v klidu dosprchovat.“ Volala rázně učitelka. Ano, ve sprchách se ještě loudala Tereza s Aničkou, která jako by se uspokojovala rukou mezi nohama. „Pomůžu ti“, nabídla se Tereza, „udělám tě krásně jazykem.“ „Hm“, souhlasila Anička. Během následujících několika minut přivedla Tereza Aničku k orgasmu. „A teď ty fotky! Dělej, naval.“ „Jaký fotky?“, odpověděla nechápavě Anička. „Nedělej krávu a dej mi je. Vylízala jsem tě? Jo, tak se nevykrucuj a dávej“, přitvrdila Tereza.
Ještě nějaký čas vedly stále stejný dialog, než Tereza uvěřila, že Anička žádný dopisy nepsala. Ale kdo je tedy psal?

„Hele segra, chceš říct něco fakt hustýho?“, zeptala se tajemně Petra. „No, když to nebude zase nějaká blbost“, souhlasila bez zájmu Tereza. „Myslím, že to je nejlepší drb roku, jestli ne století“ , napínala Petra. „Nepřeháněj a říkej“, začala toužit po té tajnosti Tereza. „Dneska jsem viděla bráchu jak šuká. To je však jen hodně malý sousto proti tomu, co ti řeknu teď. On šukal tvojí třídní úču. Fakt nekecám, opravdu jsem je viděla“ , předala dál všechny informace Petra. Tereze chvíli trvalo než vstřebala všechno to, co právě slyšela.

Druhý den před školou seděli na lavičce Tereza s Aničkou. „Už věřím, že nemáš žádný moje fotky. Ty dopisy má na svědomí někdo jiný. Tuším kdo“ , řekla Tereza, rozhlédla se kolem sebe a pak pošeptala do ucha svojí spolužačce jméno té neznámé. „Naše učitelka?“ , překvapeně vykoktala nahlas Anička.

Pokračování příště…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *