Ukradená chvíle

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

V jeho pracovně už zavládlo šero. Žena, spící schoulená vzadu na gauči do klubíčka, už klidně odechovala, když ji probudily ze sna rty, které ji začaly hladově líbat. Nepanikařila, protože poznala tu jedinečnou chuť. Držela se zavřenýma očima, odpovídala se stejným, zoufalým hladem. Objala ho kolem krku a přitáhla ho ještě blíž k sobě. Nikdy se necítila takhle, když ji líbal její manžel. Nikdy necítila ten vniřní klid a pocit, jako by až teť byla celá. Všechno bohatsví, luxus, kterým ji zahrnoval … bledlo ve srovnání s krásou těchto ukradených společných okamžikú. Touha, kterou cítila, byla víc, než jen po sexu, i když by ráda cítila jeho penis schovaný hluboko v ní … 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, byla to hlavně láska, co cítila. Byl pro ni stejně dúležitý, jako vzduch.

Jeho ruce začaly tápat po knoflíčcích její halenky a ona hned věděla, jak má v úmyslu oslavit jejich setkání. Minimálně týden budou držet pracovní povinnosti jejího muže na druhém konci světa … a ji ovládl pocit, že má všechen čas světa! Rozhodnutá, užít si dnes jen romantický, klidný večer, zachytila jeho ruce do svých a odtáhla je pryč. Okamžitě ji přestal líbat a jeho modré oči byly plné překvapení. „Taky jsem ráda, že jsi konečně tady lásko, ale co si udělat jen pěkný večer a povídat si“. Musela tvrdě bojovat, aby se nerozesmála, když viděla jeho tvář, na které se zračilo naprosté zoufalství. „Proč, udělal jsem něco špatně“?? Nechápal, jak by jeho milenka mohla být tak krutá. Copak neví, jak sladká, nevinná, zranitelná a žádoucí byla, když ji našel spící na jeho gauči !!! Jeho pták byl tvrdý a připravený od chvíle, kdy ji uviděl. Sledoval její spánek, jak dlouho jen vydržel a teť … už ji musí mít!!! Smála se : „ne miláčku, neudělal jsi nic zlého, jen, pokaždé když jsme spolu, už jsme jako dva králíci a já nechci, aby jen sex byl základ našeho vztahu, měli bychom se lépe poznat a to znamená, víc spolu mluvit, nebudeme jednou z těch dvojic, kde sexem se vyřeší všechno“. Neochotně, ale přikývl, jestli je mluvení něco, co ji pomúže se ujistit o budoucnosti jejich vztahu, byl ochotný tuhle oběť přinést.

„Řekni mi, co by sis ráda dala k večeři, objednám něco z italské restaurace“. Posadil si ji na klín a společně brouzdali v nabídkách … špagety, kousek tiramisu, originální italská zmrzlina … objednali si všechno, nač jim padlo oko. Později, když už si jen olizovala zbytky chutného jídla z jejich rtú, musela se v duchu usmívat, když viděla, jak nervózní její milenc byl. Držel se opěradla křesla, bojoval se svým sexuálním chtíčem, jak nejlépe dokázal. Její smyslné zvuky, které vydávala, vychutnávajíc si každé sousto, zbytek šlehačky, který si olízla špičkou jazyka z jejich červených rtú, mu s jeho sebeovládáním vúbec pomáhali. Byl v pekle, její miláček, snažil se tak moc … jen pro ni. Rozhodla se, že si zaslouží přece jen svou odměnu. Držela pohled s jeho a pomalu vstala, od stolu. Začala se svlékat, nejdřív halenku, pak džíny a lodičky, až zústala jen v bílém, krajkovém prádle. Vzala krabici se zmrzlinou, teť už spola roztečenou a klekla si před ním. Osvobodila jeho tvrdý penis z těsných džín a zeptala se sladce: „ráda bych snědla zmrzlinu z tvého ptáka, smím“? „Pokud ti to udělá radost miláčku, posluž si“!! Dala mu jedno krátké, rychlé olíznutí a zabořila jeho penis do rozteklé zmrzliny, pokud to jen šlo a pustila se do svého dezertu.. Nikdy předtím nemilovala sání ptáka, tak jako toho jeho. Nemohla se nabažit kombinace chuti vanilkové zmrzily a jeho. Upnula se na jeho penis a jako hladové koťátko zas a znova ochutnávala tu osobitou měs chutí, od základny až po špičku. Namočila znovu a opakovala ten mučivý, smyslný rytmus. Vzala ho do sebe co mohla nejvíce, nahoru a dolú, zbytek, co nemohla dostat do úst masírovala rukou ve stejném rytmu. Podívala se něj, když na chvíli pustila tu obrovskou hlavu jeho penisu z hladových úst. „Miluji tvou chuť miláčku“ Zaklonil hlavu dozadu a zoufale bojoval s nutkáním, hodit ji na stúl a šukat, když ho takhle dráždila. Začala pracovat tvrdě na jeho dokončení a on to nakonec vzdal. Nastřílel všechno svoje sperma do jejího krku a ona spolkla, každou kapku.

Když skončil, postavila se před ním a dívala se na svého milence a jeho stále vztyčený penis. Svlékla zbytky svého oblečení a sedla si na kraj stolu. Zvedla nohy a položila je na opěrky křesla. Měl tak dokonalý výhled na její svúdné tělo a její, jako myš mokrou kundičku. „Chtěl bys jíst teď ty ze mně, miláčku“?? Usmála se šibalsky a namočila prst do toho, co zbylo ze zmrzliny. Rozetřela lepkavý krém, kolem bradavek. „Pojď si pro zákusek“. Vyskočil z křesla a upnul se na její bradavku. Sál a lízal ji tak tvrdě, věděla, že bude zítra samá modřina, ale bylo to příliš krásné na to, aby ho zastavila. „Prosím, prosím, pojď mně už šukat, pojď už, prosím“!! Byla teť řada na něm, aby potrápil svoji milenku, tak jako doposud ona jeho. „Trpělivost koťátko, budu tě šukat, dostaneš všechno, co potřebuješ, jen až skončím s mým zákuskem“. Nalil vše, co zbylo v kelímku se zmrzlinou přes její prsa a dolú, přes její tak krásně otevřenou kundičku. Pustil se do jídla, jako by to bylo jeho poslední. Chuť zmrliny se mísila s jejími šťávami a on jen vychutnával tu dokonalou kombinaci, dokud nebylo vše čisté. Upnul se na její klitoris, jeho prsty se přidali do té dokonalé hry a její smysly už nedokázali snést ten příval vjemú. Vrcholila, tvrdě a s křikem. Nenechal ji dlouho se vzpamatovat, chytil ji, jako by byla jen pírko a rozkročmo si ji posadil na svúj klín.

Kousek po kousku propichoval její tělo, až ji nabodl na jeho obrovský penis. Objala ho kolem krku … vlhké, teplé polibky je ale nezaměstnali na dlouho. Byla nejtěsnější dívka, jakou kdy měl a tak jí dával trošku času na přispúsobení. Jen po malých krúčcích, s každým novým tahem se mu pomalu otvírala víc a víc, až ho nakonec její kundička vzala do sebe celého. Jeho ruce ji držely za zadeček, zvedal ji, pomáhal jí zvyšovat tempo, jeho penis zaplnil každý kousek její těsné kočičky. Její šťávy stékaly přes jeho ptáka, jejich těla,lepkavé a kluzké potem už nedokázali zastavit blížící se vyvrcholení. Vykřičeli společně svoji rozkoš do celého světa.

Zhroutila se na jeho hruď, těžce oddechovala a snažila se chytit dech. Zústali dlouho jeden druhému v náručí, tiše, ani jeden z nich nechtěl tuhle chvíli přerušit. „Děsí mně, jak moc tě potřebuji“ Jeho slova ji pomalu vytáhli ze snění do reality. Zahleděla se do jeho očí. Kéž bych v nich dokázala lépe číst. „Neodcházej ještě, ještě vždy múžem mít tvúj plánovaný večer a jen si povídat“. Přitulila se zpět do jeho náruče, nechala se unášet jeho vúní a on, cítil na jeho prsou, jak se jí ústa rozšiřují do spokojeného úsměvu. Ano, tenhle večer, ještě nekončí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *