Učitelky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi 13 let a ve škole jsme měly jednu moc hezkou učitelku, vždycky když jsem jí viděl tak se mi postavil můj 16cm klacek a já měl chuť začít honit, jenže kde? Ve škole…. To by byla sebevražda. Ta učitelka měla nádherné poprsí, prostě pěkně velké kozy přesně pro mě jak se mi to líbí, měla už asi 35 let, ale pořád to byl kus, no a ten zadeček když vždycky šla a kroutila sním, no hned se mi stavil a já měl na kalhotách pěknou bouli. Jednou si mě takhle pozvala k sobě do sborovny o hodině prý kvůli prospěchu. Když jsem přišel seděla tam s pěkným výstřihem a řekla ať si sednu že hned přijde. Čekal jsem asi 3 minuty a furt nepřicházela a můj piňda se už uklidnil, nedalo mi to a nakoukl jsem do jejích osobních věcí v kabelce a v tašce.

 

Tohle jsem nečekal, byl tam vibrátor, což mně tak vzrušilo, že jsem musel její věci prohlížet dál. Našel jsem tam její spodní prádlo a úplně jsem zapomněl kde jsem a vytasil svůj klacek a vzal do ruky prádlo, zavřel oči a začal masturbovat. Byl to příjemný pocit a ani jsem neslyšel, že se učitelka vrátila. Potichu zavřela dveře a pak se mi zdálo že je někdo u mě, koukl jsem se za sebe a tam šla učitelka a klidným hlasem řekla: ,,Nechceš pomoct??‘. Jen jsem polkl a to už byla vedle mně a já se snažil si zakrýt svýho klacka. ,,Aha prohlížel jsi mi věci,no a vidím že ses tu nenudil‘ řekla a koukla se mi do klína kde viděla mou kládu. Sklonila se a řekla: ,,Kdybys mi řekl, mohla jsem ti s tím pomoct‘. Koukal jsem jak blázen, protože to co teď řekla, tak tomu jsem nemohl uvěřit. Chytla mi ho do ruky a začala pomalu honit a řekla ať jí rozepnu mikinu. Poslechl jsem a rozepnul jí to a sundal, pak už byla překážka jen její rolák a podprsenka. Když jsem ji chtěl sundat řekla, že ne! Tak jsem nic nedělal a ona mi ho pořád honila. Pak ho vzala, sundala si podprdu a strčila si mého macka mezi kozy, začala zase honit a přitom se dotýkat špičkou jazyka mého žaludu. Klepal jsem se protože se blížil výstřik. Nechala si to nastříkat mezi kozy a to pak klouzalo, když ho tam pak zase honila. Já se zatím dostával ze svého oblečení a už jsem byl úplně nahej když to učitelka na sobě měla pořád kalhoty. Pak mi ho začala kouřit a já jí ho přidržoval protože si začala rozepínat kalhoty. Nechala kouření a pomalu se svlékla. Pak sundala i růžové kalhotky. Už jsem se k ní chtěl přiblížit a sáhnout si na její trošku chlupatou pičku, ale ona mně zadržela a řekla:,,co sis nastříkal, to si taky vylížeš‘ všechno co měla ještě na prsou jsem musel vylízat jinak by nic nebylo, přitom jsem jí masíroval prsíčka, což jí bylo příjemné. Lehla si na stůl a řekla ať jí ho tam narvu. No měl jsem na výběr?? Neposlechnout učitelku? To by se asi zlobila a tak jsem k ní přistoupil a strčil jí ho do pičky a začal ji šukat. Bylo to nádherný a já se zeptal jestli to do ní mohu nastříkat, ale ona neodpověděla, místo toho vzdychala a byla čím dál více hlasitější. Najednou se otevřely dveře a tam byla další učitelka a viděla nás tam jak to spolu děláme.

 

Učitelka kterou jsem šukal dělala jako že nic a ta druhá budeme jí říkat třeba Eva, se začala svlékat. Čučel jsem jako blázen, místo aby šla za ředitelem se k nám jde přidat? A to už byla nahá a řekla té první, že si chce zakouřit. Ta nic neřekla a pořád jen vzdychala až už jsem to nevydržel a nastříkal to do ní. Sedla si a řekla ať to slížu a Eva že mi pomůže. Když jsme jí to tam vylízávali naše jazyky se občas střetly a začala mezi nimi válka. První učitelce se to moc líbilo a řekla ať se opřu o stůl. Udělal jsem to a učitelka s Evou mi ho obě začaly lízat a kouřit a honit dohromady a u toho se občas i políbily. No nádhera, řeknu vám to bylo něco, dvě kočky si hrajou u mého ocasu, co víc si mohu přát. Eva ale chtěla více a tak jsem musel zvládnout další výstřik do její pusy. Čekal jsem co bude teď, jestli spolkne nebo vyplivne. Ani jedno ani druhý. První učitelka nastavila pusu a Eva jí to tam plivla, pak Eva řekla ať taky nastavím pusu. Bylo mi to odporné a kýval jsem, že ne, ale Eva mi řekla, že už si s nimi nezašukám a že mi obě zhorší známku z předmětů, na které je mám. Nastavil jsem tedy pusu a učitelka mi tam spustila moje vlastí sperma. Už jsem se chystal to vyplivnout, ale Eva mně zadržela. ,,Pěkně to spolkni ať víš jaký to je!‘. Polkl jsem a bylo to odporné! Nic horšího jsem neměl a tak mi Eva řekla ať si spravím chuť na její kundičce. Neváhal jsem ani chvilku a přiblížil se k její nádherně vyholené kundičce. Nebyl tam jediný chloupek a já si opravdu spravil chuť. Tohle lízaní kundičky se mi líbilo a ještě kvůli tomu, že první učitelka mi u toho ještě kouřila kokota. Ted jsem byl v sedmém nebi. Začal jsem Evu ještě prstit, což už jí dovedlo k lehkému vzdychání a pak jsem jí ho narval do zadečku a začal ji šoustat. První učitelka jí mezi tím masírovala kundu a Eva mi řekla:,,rychle dělej vylízej mi to z kundičky‘.Nejdříve jsem nevěděl co myslí, ale najednou začala z kundičky stříkat a já se dal do toho! Nevím jak jiným, ale mně už to bylo příjemné. Pak jsem si ještě pohrál s jejich zadečky a prsíčky a už zvonilo. Rychle jsem musel vypadnout aby to nikomu nebylo moc nápadné.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...