Učitelka Terezka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když mi bylo 15 let zabouchl jsme se do učitelky,byla to učitelka snů.
Učitelka měla jméno Tereza byla vyšší štíhle spíše sportovní postavy krásný zadeček,prsa 2 – 3.

Párkrát se mi o ní zdálo a jednou jsem se rozhodl,že zasunu (byl jsem ještě panic). Jednou jsem se sní domluvil na doučování. Měla zrovna na sobě krásné průsvitné černé legíny a pod legínama šli vidět krásné tanga.Po chvílí se mi z ní postavil a ona si toho všimla pořád se tam dívala,ale dělala jakoby nic. Po chvíli si ale ke mě sedla blíž a vysvětlovala mi matematiku v duchu jsem si říkal jestli to mám zkusit nebo ne srdce mi bušilo jak o závod a po chvilce váhání jsem se rozhodl,že do ní půjdu. Tak jsem jí sáhl na stehno, zavřela oči ,ale zase dělala jakoby nic tak jsem zajel více. vypadal,že se jí to líbí tak jsem pokračoval,ale za chvíli mi sáhla na ruku a odstrčila jí a řekla „Hele neblbni víš,že jsem na tebe moc stará měl by sis najít nějakou babu,která bude stejně stará.“ Ale já jsem jí opět dal ruku na stehno a řekl jsem jí „nikoho jiného než vás nechci“ a pohladil jsem jí po tváři vypadalo to,že povolila a já jsem začal více riskovat dal jsem jí jemný polibek na ústa,ale v tom mě opět zarazila „prosím neblbni“ a já se jen pousmál a odpověděl „neboj se bude se ti to líbit“. Věděl jsem,že mám vyhráno tak jsem jí začal vášnivě líbat,pak jsem vzal její ruku a dal jí na můj stojící penis.
a Terezka už se nechala začala mi ho hladit a pomalu rozepínat pásek, když byl venku řekla,že na svůj věk ho mám dost velkého (19cm) Když mi sundala kalhoty, vzala klíče a zamkla dveře a na okna přivěsila zavěs . Když vše zavřela šla ke mě a začala mi ho pomalinku honit pak si klekla a vzala ho do pusy, když mi ho kouřila dívala se na mě a mě to vzrušovalo a pak ho vyndala z pusy a řekla ať jí všechno nastříkám do pusy a na prsa a já jen kývl hlavou jakože „ano“ když mi ho chvílí kouřila řekl jsem,že budu ale on pokračovala a už jsem cítil cukavej pocit v penisu a začal jsem stříkat , celej obličej měla postříkaný a pak vše začalo kapat na prsa.

Když jsem se na ní udělal řekla at jí vylížu tak jak přikázala tak jsem splnil.
Pak jsem řekl at se opře o stůl,že ho tam vrazím, když už tam byl zasunul jsem až pokořen penisu to byl řev. vystřídali jsem asi 10 poloh když jsme skončili tak řekl,že to ještě chce do zadku a já jen souhlasil . Ona se ohnula a já ho tam opět vrazil po kořen a zařvala více než předtím. Naštěstí všichni byli na I.stupni. A když jsem přirážel začal jsem zrychlovat ona začala hekat a hluboce vzdychat  za chvíli jsem oznámil ,že už budu a Terezka jen mi pošeptala do ucha „nastříkej do mě vše“ A jak to dořekla já začal teklo zní fakt hodně sperma. Když jsme se oblékali sama mi řekla,že to bylo lepší než s jejím přítelem a někdy to mužem zopakovat .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...