Učitel

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když jsem nastoupila na střední školu 1. Rokem už jsem panna nebyla. Moje poprvé vůbec nestálo za řeč, bylo přímo hrozné. Na jeden odborný předmět jsme měli strašně sympatického učitele. Jmenoval se Jakub a bylo mu zhruba 32 let. Všechny spolužačky byli do něj paf. Taky proč ne, byl to jediný přijatelný učitel na škole. V jeho hodinách jsem se nemohla soustředit má výuku, stále jsem ho musela pozorovat a představovat si náš intimní vztah.

Doma jsem pak noci proplakala, protože jsem zjistila že jsem se do něj zamilovala. Byl to asi 2. chlap v mém životě do kterého jsem byla opravdu zamilovaná. Plakala jsem proto, protože je to učitel a to by nikdo neakceptoval, také pro to že mezi námi je velký věkový rozdíl a také že má přítelkyni. Proklínala jsem sama sebe, proč jsem se zamilovala zrovna do něj. Nechtěla jsem ani vztah, stačil by mi jen malý úlet. Další vyučování jsem se s tím prostě musela smířit. Když jsem v hodinách nedávala pozor odrazil se na tom i můj prospěch. Když jsem ve vyučování byla opět ve své snové bublině, Kuba se na mě zadíval a zeptal se mě, kam takhle mířím že v jeho hodinách nevím o co jde a že by byl rád kdybych o přestávce zašla k němu do kabinetu.

Když jsem tam dorazila,měla jsem ztuhlý výraz a byla jsem mlčela a opravdu naštvaná. Zavolal si mě ke stolu, zavřel knihu a otočil se čelem ke mě. Jeho úžasně čokoládovýma očima se na mě zapřemě zadival a pronesl: co to provádíš, vím že jsi chytrá, ale kam tímto míříš opravdu nevím. Já jen mlčela a uhybala pohledem. V tom mě chytl za ruku a řekl, víš že ani jeden to takto nechceme, já se mu rychle vytrhla a zamířila ke dveřím s rychlou odpovědi: ne nechceme, na shledanou.

Odešla jsem z kabinetu rovnou na na záchody se vybrečet. Naštěstí byl konec vyučování a šla domů. Celou dobu jsem přemýšlela proč jsem to udělala, když po něm tolik dychtím. Druhý den si mě zavolal znovu do kabinetu, tentokrát jsem šla s větším odhodláním. Pokračovalo to jako minule, ale s jinými otázkami od něj: myslíš si že to nepoznám? Ty tvoje pohledy. Myslíš, že nepoznám zamilovanou holku! Stoupl si, chytil mě za hlavu a ptal se mě:  Jano, proč mi to děláš? Proč? Já nevím, já nevím odpovídala jsem.

V tom mě přitáhl blíž a políbil mě, já se odtrhla a řekla: vždyť někdo může přijít, to se nehodí, opravdu. Já už půjdu. On mě ale držel a nemohla jsem se jen tak vysmeknout. Zamčel dveře kabinetu, zatáhl žaluzie a řekl: Jano neh toho, ubližuješ sobě i mě a to přece nechceš. Ne to nechci. Odpověděla jsem. Přišla jsem k němu blíž a začala ho také líbat. Prsty jsem mu projížděla přes vlasy až je měl strašně načechrané. On mi jemně přejížděl po zádech a zajel až na zadek za který mě nadzvedl a posadil na kancelářský stůl. Vysvlékl mi tričko a jemně mě hladil přes podprsenku, na chvíli přestal a sundal tričko i sobě.  Položil mě celou a hlavou mi zajel mezi nohy. Pocítila jsem jak jsem zvlhla. Jakub nebyl vůbec k poznání, byl jako ďábel. Sundal mi i džíny a jemně přejížděl jazykem přes kalhotky. To už jsem byla v sedmém nebi. Přes jeho kalhoty šlo poznat že už má dost silnou erekci. Sundal mi i kalhotky a já na stole ležela úplně nahá. V tom si on sundal spodní část oblečení. Naslinil si prsty a chtěl si přejet po jahodě,ale v tom jsem ho zastavila. Počkej já sama klekla jsem si teda na zem. Vzala jsem si jeho stopořený penis do ruky a pomalu jsem ho začala jazykem dráždit. Vzdychal docela nahlas a prohlásil: tohle asi neděláš poprvé co. Doslova s plnou pusou jsem odpověděla e-e. A pokračovala jsem. Po chvíli mě zastavil a posadil znovu na stůl. Jednou mě olízl a vsunul do mě penis. Jelikož jsem byla docela úzká byl opatrný a něžný. Za chvíli jsem byla uvolněná a sex šel mnohem lépe. Přirážel rychleji. Držel mě za pás a z jeho výrazu šlo poznat, že si to užívá. Po chvíli přestal vzal mě a položil na zem, kde to pokračovalo.

Byl docela hrubý ale mě se to líbilo. Přirážel stále jen rychleji. Poté mě otočil na ruby, postavil na čtyři a zezadu do mě vjel já se v okamžiku prohla v zádech. Za boky mě držel tak pevně až to bolelo, ale tu bolest jsem ani nevnímala. Viděla jsem, že už je docela vyčerpán tak jsem ho položila na chladnou zem a sedla si na něj. Tedy poloha na koníčka. Pánvi jsem kroužila všemi různými směry. Když už se blížil jeho orgasmus, stoupl si a já si pod něj klekla. Do úst jsem si opět vzala jeho penis ale tentokrát jsem si ho dala pořádně hluboko a kouřila jsem ho dokud se neudělal. Jeho semeno jsem spolkla, on mě pohladil po vlasech a znovu mě vysadil na stůl. Tentokrát mi to dělal pusou, kroužil jeho ohebným jazykem kolem klitorisu dokud jsem se neudělala. Byl to ten nejlepší sexuální zážitek za celý můj život. Poté jsme se potkávali úplně normálně, vyměnili jsme si čísla telefonu a dále jsme na tajno spolu sexuálně žili.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *