U tety

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

O prázdninách jezdím s mamkou vždycky k tetě do Prahy. Žije tam sama se dvěmi dcerami (Lenka 17 a Pavla18 let). Tam jsem vždycky spával s holkama v jednom pokoji. Ve svých 14 letech jsem ještě holku neměl a doma jsem si ho vždycky honil nad časopisem. Jednou byly holky na diskotéce a přišly až pozdě v noci. Já už skoro spal, když dorazily, tak jsem si řekl, že budu dělat, že spím. Bylo teplo, tak jsem ležel bez deky, a jen v trenýrkách. Byly opilý a snažily se šeptat, aby mě nevzbudily. Rozsvítily a začaly se svlíkat. Když byly už jen ve spodním prádle, už mi stálo péro. Otočil jsem se, aby si toho nevšimly. Sundaly si podprsenky a já koukal na jejich krásný kozičky se stojícíma bradavkama. Oblíkly si košilky zapnutý na pár knoflíčků a šly si lehnout. Měly postele u sebe, a moje byla kousek dál. Nemohl jsem usnout a tak jsem čekal.

Asi po hodině jsem už slyšel, že spí a vzhledem k jejich stavu spaly nejspíš tvrdě. Spaly na boku a bez deky. Lenka měla tanga, ale jen ze šňůrek, lehce zařezaný v pičce. Viděl jsem její pyšťourky, jak objímají tu šňůrku. Pavla měla normální kalhotky, ale úplně průsvitný, takže bylo vidět taky všechno. Zkusil jsem s jednou zatřást, ale ani se nehnula. Vytáhl jsem péro, a začal si ho honit. Přitom jsem opatrně přejel Lence prstem po kundičce. To sebou cukla, a otočila se na záda. Přitom mírně roztáhla nohy. Kalhotky se nějak uvolnily, takže mi ukázala pičku trošku víc. Opatrně jsem je chytl za rozkrok, a odsunul je na bok. Teda to byl výhled! Úplně vyholená růžovoučká kundička v celé své kráse! Naslinil jsem si prst, a začal jí jemně hladit dírku. Za chvíli byla celkem vlhká. Olizoval jsem si z prstu její šťávičku. Pak jsem ji nechal, a jen se díval, a pokračoval v honění.

Po několika minutách jsem něco zaslechl, tak jsem se otočil. Šla ke mně teta s přísným výrazem ve tváři. Ani jsem nestihl schovat péro. Chytla mě za ucho, a vytáhla do obýváku. Tam se mě ptala co to dělám, jestli se nestydím, a co kdyby se vzbudily… Já tam stál, ještě stojící péro pořád venku, poslouchal, a nevěděl jsem, jak se z toho dostat. Po chvíli si teta všimla, že mi pořád stojí. Dívala se na něho, a pak mi navrhla, že to mámě neřekne, když si může šáhnout. Že už to dlouho neměla. Řekl jsem, že dobře. Sedla si do křesla, roztáhla nohy, a řekla, ať jdu k ní. Já jí koukal na růžový kalhotky, na kterých měla v místech onoho otvůrku malej flíček, jak byla mokrá. Přišel jsem k ní, a ona na nic nečekala. Chytla mě za péro, a začala mi ho pomalu honit. Přitom mi několikrát lehce olízla špičku žaludu. Začala si hladit prsa přes košilku, ale to už jsem nevydržel. Zacukalo mi v něm, a začal jsem jí stříkat do obličeje. Snažila se to chytat do pusy, ale dost toho skončilo na jejích kozách. Vzala mi žalud do pusy, a vycucala ho do poslední kapky. Z obličeje to stírala prsty a olizovala si je. Přitom vrněla jako nějaká čubka. Když si všimla toho sperma na košilce, svlíkla si ji, a hodila na zem. Roztáhla nohy, a začala si hladit kundu přes kalhotky. Pak mi řekla, ať jí to dělám já.

Sedl jsem si vedle ní, a začal jí hladit. Měla ji hodně mokrou, až to lepilo i přes ty kalhotky. Pak si je odhrnula, a řekla, abych jí tam dal prst. Poslechl jsem. Vklouzl do ní jako po másle. Začal jsem jí šukat prstem, a poslouchal jsem, jak to mlaská. Za chvíli jsem viděl, jak jí teče šťáva po stehnech. To mi ale chytla hlavu, a přitiskla ji ke kundě. Začal jsem jí lízat s prstem pořád v ní. Po chvíli jsem přidal ještě jeden. Když viděla, že mi zase stojí, začala mě zase honit. Pak si na mě lehla, takže měla mý péro v puse, a zároveň mi drhla kundou o obličej. Měl jsem už hlavu jako po koupání. Pak vstala, a nabodla se na mě. Úplně mi v ní klouzal, jak tekla. Šukala mě jako o život. Po chvíli se prohnula, sesedla ze mě, a začala se divoce honit sama s kudou přímo nad mým pérem. Za chvilku začala stříkat skoro tak jako já! Přitom mě honila, a já jak to viděl, začal jsem stříkat taky. Ona mi postříkala péro, a já jí kundu. A to jí to semeno z kundy kapalo zpátky na mě. Pak slezla, a začala mi ho zase olizovat i s tou svou šťávou. Pak se oblíkla, řekla mi jen „pšššš“, a šla spát. Já jsem chvíli nechápal, a šel jsem taky.

Další den jsme odjeli, a tetě zůstal nejspíš pěknej flek na sedačce. Ale co, příští týden přijedou oni k nám…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *